LAJMI I FUNDIT:

Marcos Alonso

164 Artikuj

Zbulohen pesë emrat e lojtarëve që Barcelona synon t’i shesë për t’i bërë vend Messit

Zbulohen pesë emrat e lojtarëve që Barcelona synon t’i shesë për t’i bërë vend Messit

La Liga
Barcelona planifikon pesë shitje të mëdha për t’i rregulluar financat

Barcelona planifikon pesë shitje të mëdha për t’i rregulluar financat

La Liga
Agjenti i Alonsos takohet me Barcelonën

Agjenti i Alonsos takohet me Barcelonën

La Liga
Katër gola dhe nuk ka fitues, Barca dhe Unitedi luajnë baras

Katër gola dhe nuk ka fitues, Barca dhe Unitedi luajnë baras

Liga e Evropës
Shtatë lojtarë të Barcelonës mund të largohen falas nga klubi gjatë verës

Shtatë lojtarë të Barcelonës mund të largohen falas nga klubi gjatë verës

La Liga
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

La Liga
Bayerni e fiton ‘grupin e vdekjes’, në fazën tjetër i bashkohet Interi – Barca në Ligën e Evropës

Bayerni e fiton ‘grupin e vdekjes’, në fazën tjetër i bashkohet Interi – Barca në Ligën e Evropës

Liga e Kampionëve
Alonso: Barcelona meritoi të fitonte, pasi krijoi shumë kundër Bayern Munich

Alonso: Barcelona meritoi të fitonte, pasi krijoi shumë kundër Bayern Munich

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Bayern 2-0 Barcelona, mbrojtësit bavarezë të pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Bayern 2-0 Barcelona, mbrojtësit bavarezë të pakalueshëm

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Marcos Alonso kompleton transferimin te Barcelona

Zyrtare: Marcos Alonso kompleton transferimin te Barcelona

La Liga
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Chelseat, Aubameyang rikthehet në Londër

Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Chelseat, Aubameyang rikthehet në Londër

Premier League
Eksod te Chelsea: Priten nëntë largime, për ta thyer më pas rekordin e Real Madridit për më së shumti transferime brenda një afati

Eksod te Chelsea: Priten nëntë largime, për ta thyer më pas rekordin e Real Madridit për më së shumti transferime brenda një afati

Premier League
Chelsea nis ofertën në drejtim të Barcelonës, para dhe një futbollist për Auban

Chelsea nis ofertën në drejtim të Barcelonës, para dhe një futbollist për Auban

Premier League
Barcelona ka ende shumë raste për të zgjidhur në dy javët e ardhshme: Afrimet dhe largimet e mundshme

Barcelona ka ende shumë raste për të zgjidhur në dy javët e ardhshme: Afrimet dhe largimet e mundshme

La Liga
Mësohet çmimi që ka kërkuar Barca për Aubameyang

Mësohet çmimi që ka kërkuar Barca për Aubameyang

Premier League
Xavi i etur për përforcime të mëtejshme te Barcelona, zbulohen objektivat

Xavi i etur për përforcime të mëtejshme te Barcelona, zbulohen objektivat

Premier League
Marcos Alonso dhe Bernardo Silva duhet të presin, Barcelona ka primare një gjë tjetër

Marcos Alonso dhe Bernardo Silva duhet të presin, Barcelona ka primare një gjë tjetër

La Liga
Pas Timo Werner – tani Chelsea po mundohet të largojë edhe dhjetë lojtarë të tjerë

Pas Timo Werner – tani Chelsea po mundohet të largojë edhe dhjetë lojtarë të tjerë

Premier League
Çfarë po e stopon kalimin e Alonsos te Barcelona

Çfarë po e stopon kalimin e Alonsos te Barcelona

La Liga
Chelsea ofron Marcos Alonson dhe 70 milionë euro për De Jongun

Chelsea ofron Marcos Alonson dhe 70 milionë euro për De Jongun

Premier League
Barcelona afër transferimit të Marcos Alonsos

Barcelona afër transferimit të Marcos Alonsos

La Liga
Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Ndërkombëtare
Kounde nuk mjafton, Barcelona ende e do Alonson dhe Azpilicueta

Kounde nuk mjafton, Barcelona ende e do Alonson dhe Azpilicueta

Premier League