LAJMI I FUNDIT:

Marco Silva

14 Artikuj

Formacionet zyrtare: Liverpooli vazhdon përpjekjet për top katërshe në sfidën ndaj Fulhamit

Formacionet zyrtare: Liverpooli vazhdon përpjekjet për top katërshe në sfidën ndaj Fulhamit

Premier League
Chelsea ka zhvilluar takim me trajnerin e Sporting Lisbonës, Ruben Amorim – ai është futur në listën e ngushtë ku janë edhe pesë të tjerë

Chelsea ka zhvilluar takim me trajnerin e Sporting Lisbonës, Ruben Amorim – ai është futur në listën e ngushtë ku janë edhe pesë të tjerë

Premier League
Marco Silva shfaqet si kandidat befasues për pozitën e trajnerit të Chelseat

Marco Silva shfaqet si kandidat befasues për pozitën e trajnerit të Chelseat

Premier League
Tre kartonë të kuq dhe dy gola për Unitedin – kaosi dhe shtatë minutat që vendosën gjithçka në Old Trafford

Tre kartonë të kuq dhe dy gola për Unitedin – kaosi dhe shtatë minutat që vendosën gjithçka në Old Trafford

Ndërkombëtare
Unitedi luan ndaj Fulhamit për një vend në gjysmëfinale – formacionet zyrtare

Unitedi luan ndaj Fulhamit për një vend në gjysmëfinale – formacionet zyrtare

Premier League
Formacionet zyrtare: Fitorja ‘detyrim’ për Chelsean ndaj Fulhamit

Formacionet zyrtare: Fitorja ‘detyrim’ për Chelsean ndaj Fulhamit

Premier League
Zyrtare: Evertoni shkarkon Marco Silvan

Zyrtare: Evertoni shkarkon Marco Silvan

Premier League
Formacioni i Evertonit që mund të sfidojë për një vend në top katër të Ligës Premier këtë edicion

Formacioni i Evertonit që mund të sfidojë për një vend në top katër të Ligës Premier këtë edicion

Premier League
Formacionet zyrtare: Chelsea luan si mysafir i Evertonit

Formacionet zyrtare: Chelsea luan si mysafir i Evertonit

Premier League
Historia e djaloshit që e dërgoi Watfordin në pozitën e katërt – Nuk kishte para as për këpucë, trajneri Silva e bëri ta refuzojë Ajaxin (Foto)

Historia e djaloshit që e dërgoi Watfordin në pozitën e katërt – Nuk kishte para as për këpucë, trajneri Silva e bëri ta refuzojë Ajaxin (Foto)

Premier League
Trajneri i Watfordit ia tregon derën e largimit Behramit

Trajneri i Watfordit ia tregon derën e largimit Behramit

Premier League
Humbja e turpshme me Crotonen – Interi fillon të kërkojë përsëri trajner, lista me shtatë emra

Humbja e turpshme me Crotonen – Interi fillon të kërkojë përsëri trajner, lista me shtatë emra

Serie A
Renditja e Ligës Premier prej ardhjes së Marco Silva do t’iu befasojë, në 11 ndeshje ja në cilën pozitë është Hull City (Foto)

Renditja e Ligës Premier prej ardhjes së Marco Silva do t’iu befasojë, në 11 ndeshje ja në cilën pozitë është Hull City (Foto)

Premier League
Hulli City ka një trajner të ri, por historia si ishte shkarkuar një herë është qesharake

Hulli City ka një trajner të ri, por historia si ishte shkarkuar një herë është qesharake

Premier League