LAJMI I FUNDIT:

Marcelo Bielsa

51 Artikuj

Everton kërkon një trajner për të shpëtuar, Bielsa erdhi me një propozim që nuk ishte dëgjuar kurrë më parë

Everton kërkon një trajner për të shpëtuar, Bielsa erdhi me një propozim që nuk ishte dëgjuar kurrë më parë

Premier League
Lampard është shkarkuar përmes një telefonate

Lampard është shkarkuar përmes një telefonate

Premier League
E ardhmja e Inzaghit në dyshim, dy trajnerë në listën e Interit për ta zëvendësuar italianin

E ardhmja e Inzaghit në dyshim, dy trajnerë në listën e Interit për ta zëvendësuar italianin

Serie A
Zyrtare: Marcelo Bielsa shkarkohet nga Leeds United

Zyrtare: Marcelo Bielsa shkarkohet nga Leeds United

Premier League
Bielsa rrezikon shkarkimin nga Leeds United

Bielsa rrezikon shkarkimin nga Leeds United

Premier League
Liverpooli synon afrimin me Cityn në sfidën ndaj Leeds – formacionet zyrtare

Liverpooli synon afrimin me Cityn në sfidën ndaj Leeds – formacionet zyrtare

Premier League
Bielsa parashikon një të ardhme të errët për futbollin e nivelit të lartë

Bielsa parashikon një të ardhme të errët për futbollin e nivelit të lartë

Premier League
Conte te Spurs: Sa do të fitojë italiani krahasuar me Kloppin, Guardiolan dhe Tuchelin

Conte te Spurs: Sa do të fitojë italiani krahasuar me Kloppin, Guardiolan dhe Tuchelin

Premier League
Moment qesharak në ndeshjesn Norwich-Leeds: Raphina rrëzoi ashpër Marcelo Bielsan

Moment qesharak në ndeshjesn Norwich-Leeds: Raphina rrëzoi ashpër Marcelo Bielsan

Premier League
Formacionet bazë: Leeds pengesë e Arsenalit për një vend në çerekfinale të EFL Cup

Formacionet bazë: Leeds pengesë e Arsenalit për një vend në çerekfinale të EFL Cup

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Unitedi e nis sezonin me takimin ndaj Leeds

Formacionet zyrtare: Unitedi e nis sezonin me takimin ndaj Leeds

Premier League
Marcelo Bielsa flet për largimin e Ezgjan Alioskit: Jam i trishtuar me largimin e tij, kisha dashuri për të

Marcelo Bielsa flet për largimin e Ezgjan Alioskit: Jam i trishtuar me largimin e tij, kisha dashuri për të

Premier League
Lista me trajnerët më të mirë aktualisht deri më tani në këtë sezon

Lista me trajnerët më të mirë aktualisht deri më tani në këtë sezon

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Liverpooli luan në udhëtim te Leeds Unitedi

Formacionet zyrtare: Liverpooli luan në udhëtim te Leeds Unitedi

Premier League
Guardiola për Bielsan: Jepjani Manchester Cityn dhe do të shihni sa trofe do të fitojë

Guardiola për Bielsan: Jepjani Manchester Cityn dhe do të shihni sa trofe do të fitojë

Premier League
Pochettino kritikohet se po tenton të imitojë Bielsan: Kopje e keqe

Pochettino kritikohet se po tenton të imitojë Bielsan: Kopje e keqe

Ligue 1
Formacionet zyrtare: Tuchel kërkon ta vazhdojë rekordin pa humbje te Chelsea edhe në takimin përballë Leedsit

Formacionet zyrtare: Tuchel kërkon ta vazhdojë rekordin pa humbje te Chelsea edhe në takimin përballë Leedsit

Premier League
IFFHS publikon listën me dhjetë trajnerët më të mirë të shekullit XXI – prin Jose Mourinho, mungojnë Zinedine Zidane e Jurgen Klopp

IFFHS publikon listën me dhjetë trajnerët më të mirë të shekullit XXI – prin Jose Mourinho, mungojnë Zinedine Zidane e Jurgen Klopp

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Arsenal dhe Leeds në kërkim të pikëve

Formacionet zyrtare: Arsenal dhe Leeds në kërkim të pikëve

Premier League
Bielsa këmbëngul që Aliovski të mbetet te Leeds, edhe shqiptari është i lumtur në klubin anglez

Bielsa këmbëngul që Aliovski të mbetet te Leeds, edhe shqiptari është i lumtur në klubin anglez

Premier League
Leedsi i Marcelo Bielsas ‘turpërohet’ në FA Cup nga skuadra e ligës së katërt angleze

Leedsi i Marcelo Bielsas ‘turpërohet’ në FA Cup nga skuadra e ligës së katërt angleze

Premier League
Formacionet startuese: Unitedi në kërkim të triumfit ndaj Leeds

Formacionet startuese: Unitedi në kërkim të triumfit ndaj Leeds

Premier League
Jurgen Klopp trajneri më i mirë në botë për vitin 2020

Jurgen Klopp trajneri më i mirë në botë për vitin 2020

Ndërkombëtare
ESPN emëron dhjetë trajnerët më të mirë në botë për vitin 2020

ESPN emëron dhjetë trajnerët më të mirë në botë për vitin 2020

Ndërkombëtare