LAJMI I FUNDIT:

Marcelino Garcia Toral

32 Artikuj

Tifozët spanjollë kërkojnë ndryshim: Roberto Martinez është i zgjedhuri i tyre si pasues i Enriques

Tifozët spanjollë kërkojnë ndryshim: Roberto Martinez është i zgjedhuri i tyre si pasues i Enriques

Përfaqësueset
Luis Enrique drejt largimit, Spanja ka katër opsione për ta zëvendësuar atë

Luis Enrique drejt largimit, Spanja ka katër opsione për ta zëvendësuar atë

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Barca synon vendin e katërt në sfidën ndaj Bilbaos

Formacionet zyrtare: Barca synon vendin e katërt në sfidën ndaj Bilbaos

La Liga
Formacionet zyrtare: Bilbao dhe Reali zhvillojnë çerekfinalen e Kupës së Mbretit

Formacionet zyrtare: Bilbao dhe Reali zhvillojnë çerekfinalen e Kupës së Mbretit

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Reali dëshiron pikë të plota në udhëtimin te Bilbao

Formacionet zyrtare: Reali dëshiron pikë të plota në udhëtimin te Bilbao

La Liga
Formacionet zyrtare: Reali synon të forcojë kreun në sfidën ndaj Bilbaos

Formacionet zyrtare: Reali synon të forcojë kreun në sfidën ndaj Bilbaos

La Liga
Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Bilbaos

Formacionet zyrtare: Reali nuk guxon të gabojë ndaj Bilbaos

La Liga
Formacionet zyrtare: Atletico luan ndaj Bilbaos, në një tjetër sfidë të rëndësishme për titull

Formacionet zyrtare: Atletico luan ndaj Bilbaos, në një tjetër sfidë të rëndësishme për titull

La Liga
Formacionet zyrtare: Atletico luan për pikë të plota ndaj Bilbaos

Formacionet zyrtare: Atletico luan për pikë të plota ndaj Bilbaos

La Liga
Zëvendësuesit e mundshëm të Quique Setien, nëse ky largohet nga Camp Nou – Allegri, Wenger e Ten Hag më të pëlqyerit

Zëvendësuesit e mundshëm të Quique Setien, nëse ky largohet nga Camp Nou – Allegri, Wenger e Ten Hag më të pëlqyerit

La Liga
Shtohen kandidatët për stolin e Milanit, Emery tani në epërsi ndaj të tjerëve

Shtohen kandidatët për stolin e Milanit, Emery tani në epërsi ndaj të tjerëve

Serie A
Milani dëshiron trajner të ri, Maldini takohet me Marcelinon

Milani dëshiron trajner të ri, Maldini takohet me Marcelinon

Serie A
Marcelino: Valencia më shkarkoi pasi e fitova Kupën e Mbretit dhe ata nuk e donin triumfin në këtë garë

Marcelino: Valencia më shkarkoi pasi e fitova Kupën e Mbretit dhe ata nuk e donin triumfin në këtë garë

La Liga
Zyrtare: Valencia e shkarkon trajnerin Marcelino

Zyrtare: Valencia e shkarkon trajnerin Marcelino

La Liga
Formacionet zyrtare: Barca dhe Valencia luajnë për trofeun e Kupës së Mbretit

Formacionet zyrtare: Barca dhe Valencia luajnë për trofeun e Kupës së Mbretit

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare: Unitedi në kërkim të triumfit ndaj Valencias

Formacionet zyrtare: Unitedi në kërkim të triumfit ndaj Valencias

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Juve dëshiron rezultat pozitiv ndaj Valencias

Formacionet zyrtare: Juve dëshiron rezultat pozitiv ndaj Valencias

Liga e Kampionëve
La Liga ndanë çmimet kryesore, Messi zgjidhet lojtari dhe golashënuesi i vitit

La Liga ndanë çmimet kryesore, Messi zgjidhet lojtari dhe golashënuesi i vitit

La Liga
Formacionet zyrtare: Ronaldo debuton me Juven në Ligën e Kampionëve kundër Valencias

Formacionet zyrtare: Ronaldo debuton me Juven në Ligën e Kampionëve kundër Valencias

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Barca dhe Valencia zhvillojnë derbin e javës në La Liga

Formacionet startuese: Barca dhe Valencia zhvillojnë derbin e javës në La Liga

La Liga
Marcelino: Pogba nuk e meriton të ftohet në kombëtaren franceze para Kondogbias

Marcelino: Pogba nuk e meriton të ftohet në kombëtaren franceze para Kondogbias

Përfaqësueset
Marcelino: Nuk duhet të biem në provokimin e Luis Suarezit

Marcelino: Nuk duhet të biem në provokimin e Luis Suarezit

Ndërkombëtare
Dhjetë trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi (Foto)

Dhjetë trajnerët që mund ta zëvendësojnë Zidanen te Real Madridi (Foto)

La Liga
Kthimi i Valencias në majën e futbollit spanjoll

Kthimi i Valencias në majën e futbollit spanjoll

La Liga