LAJMI I FUNDIT:

Marc Anthony

30 Artikuj

Marc Anthony njofton se do të bëhet baba për herë të shtatë

Marc Anthony njofton se do të bëhet baba për herë të shtatë

Yjet
Marc Anthony martohet për herë të katërt – kurorëzon dashurinë me Nadia Ferreira

Marc Anthony martohet për herë të katërt – kurorëzon dashurinë me Nadia Ferreira

Yjet
Valltarja rrëfen se Jennifer Lopez e përjashtoi nga audicioni për shkak të shenjës së horoskopit

Valltarja rrëfen se Jennifer Lopez e përjashtoi nga audicioni për shkak të shenjës së horoskopit

Po Flitet
Historia e dashurisë së Jennifer Lopez dhe Ben Affleck – dashuria fitoi sërish pas dy dekadash

Historia e dashurisë së Jennifer Lopez dhe Ben Affleck – dashuria fitoi sërish pas dy dekadash

Yjet
Jennifer Lopez ftoi vajzën e saj në skenë duke përdorur përemrat asnjanës gjinor

Jennifer Lopez ftoi vajzën e saj në skenë duke përdorur përemrat asnjanës gjinor

Yjet
Jennifer Lopez thotë se jeta pas divorcit nga Marc Anthony ka qenë shumë e vështirë: Jam ndjerë e zhvlerësuar

Jennifer Lopez thotë se jeta pas divorcit nga Marc Anthony ka qenë shumë e vështirë: Jam ndjerë e zhvlerësuar

Yjet
Ish-burri i Jennifer Lopezit, Marc Anthony po martohet për herë të katërt me një “miss” 30 vite më të re në moshë

Ish-burri i Jennifer Lopezit, Marc Anthony po martohet për herë të katërt me një “miss” 30 vite më të re në moshë

Yjet
Bëri bujë të madhe ribashkimi i Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, çifti kanë miratimin edhe të ish-partnerëve

Bëri bujë të madhe ribashkimi i Ben Affleck dhe Jennifer Lopez, çifti kanë miratimin edhe të ish-partnerëve

Po Flitet
Mes aludimeve për ribashkimin me Ben Affleck, Jennifer Lopez fotografohet me ish-partnerin tjetër Marc Anthony

Mes aludimeve për ribashkimin me Ben Affleck, Jennifer Lopez fotografohet me ish-partnerin tjetër Marc Anthony

Po Flitet
Jennifer Lopez ka mbështetjen e ish-bashkëshortit Marc Anthony pas ndarjes nga Alex Rodriguez

Jennifer Lopez ka mbështetjen e ish-bashkëshortit Marc Anthony pas ndarjes nga Alex Rodriguez

Yjet
Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

Yjet
Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Imran Amiti
Dhjetë çiftet e famshme që qëndruan miq të mirë edhe pas ndarjes

Dhjetë çiftet e famshme që qëndruan miq të mirë edhe pas ndarjes

Yjet
Super-jahti përfshihet nga flakët dhe përmbyset në det – pamje që tregojnë se si “u bënë shkrumb” 7 milionë dollarë

Super-jahti përfshihet nga flakët dhe përmbyset në det – pamje që tregojnë se si “u bënë shkrumb” 7 milionë dollarë

Nga Bota
Ish-burri i Jennifer Lopez, Marc Anthony reagon ndaj fejesës së saj me Alex Rodriguez

Ish-burri i Jennifer Lopez, Marc Anthony reagon ndaj fejesës së saj me Alex Rodriguez

Po Flitet
Will Smith i rikthehet repit me bashkëpunimin me Marc Anthony dhe Bad Bunny

Will Smith i rikthehet repit me bashkëpunimin me Marc Anthony dhe Bad Bunny

Muzikë
Familja Beckham, pushime në jahtin luksoz në Miami

Familja Beckham, pushime në jahtin luksoz në Miami

Yjet
Marc Anthonyt i vdes nëna

Marc Anthonyt i vdes nëna

Yjet
“Wild Thoughts” është bërë hit, por cilat ishin sukseset e këngës origjinale “Maria Maria” (Video)

“Wild Thoughts” është bërë hit, por cilat ishin sukseset e këngës origjinale “Maria Maria” (Video)

Muzikë
Alex viziton Jenniferin gjatë xhirimeve (Foto)

Alex viziton Jenniferin gjatë xhirimeve (Foto)

Yjet
Është interesante se si një çast mund t’jua ndryshojë jetën – J.Lo takoi të dashurin aktual gjatë kohës sa ishte e martuar me Anthonyn (Foto)

Është interesante se si një çast mund t’jua ndryshojë jetën – J.Lo takoi të dashurin aktual gjatë kohës sa ishte e martuar me Anthonyn (Foto)

Po Flitet
A do të ribashkohen Jennifer Lopez dhe Marc Anthony?

A do të ribashkohen Jennifer Lopez dhe Marc Anthony?

Po Flitet
J.Lo dhe Marc Anthony sërish bashkohen për një arsye madhore

J.Lo dhe Marc Anthony sërish bashkohen për një arsye madhore

Yjet
Konfirmohet shkurorëzimi i Marc Anthony, çifti kërkon privatësi

Konfirmohet shkurorëzimi i Marc Anthony, çifti kërkon privatësi

Po Flitet