LAJMI I FUNDIT:
Marc-Andre ter Stegen

Marc-Andre ter Stegen

217 Artikuj

Ter Stegen vazhdon shkëlqimin dhe rrugën drejt rekordeve të mëdha këtë sezon

Ter Stegen vazhdon shkëlqimin dhe rrugën drejt rekordeve të mëdha këtë sezon

La Liga
Ter Stegen barazon rekordin e Casillasit në El Clasico

Ter Stegen barazon rekordin e Casillasit në El Clasico

La Liga
Barcelona vendosi rekord të ri në fazën defanzive

Barcelona vendosi rekord të ri në fazën defanzive

La Liga
Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

Formacioni më i mirë i La Ligas pas raundit të parë të ndeshjeve

La Liga
Ter Stegen në rrugën e duhur për të mposhtur rekordin historik në La Liga

Ter Stegen në rrugën e duhur për të mposhtur rekordin historik në La Liga

La Liga
Notat e lojtarëve: Barcelona 1-0 Getafe, Ter Stegen i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Barcelona 1-0 Getafe, Ter Stegen i pakalueshëm

La Liga
Pedri tregohet i sinqertë pasi mori çmimin si lojtari i ndeshjes: E meriton Ter Stegen, falë tij jemi në finale

Pedri tregohet i sinqertë pasi mori çmimin si lojtari i ndeshjes: E meriton Ter Stegen, falë tij jemi në finale

La Liga
Barcelona mposhti Real Betisin, Ter Stegen dhe Fekir më të vlerësuarit në këtë takim

Barcelona mposhti Real Betisin, Ter Stegen dhe Fekir më të vlerësuarit në këtë takim

La Liga
Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Ansu Fati, Paulo Dybala, Alexandre-Arnold dhe shumë yje të tjerë që nuk kanë luajtur asnjë minutë në Kupën e Botës deri më tani

Përfaqësueset
Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

Barcelona me rekord të lojtarëve në Kupën e Botës – vetëm pesë lojtarë nuk iu ftuan në “Katar 2022”

La Liga
Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

Largimi i Piques nuk i zbehë shpenzimet e Barcelonës – këto janë pagat e çmendura të futbollistëve

La Liga
Calhanoglu: Lukaku ma tregoi pikën e dobët të Ter Stegen

Calhanoglu: Lukaku ma tregoi pikën e dobët të Ter Stegen

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Barcelona, veçohet paraqitja e Calhanoglu

Notat e lojtarëve: Inter 1-0 Barcelona, veçohet paraqitja e Calhanoglu

Liga e Kampionëve
Casillas zgjedh top pesë portierët më të mirë në botë, por injoron emrat si Alisson e Donnarumma

Casillas zgjedh top pesë portierët më të mirë në botë, por injoron emrat si Alisson e Donnarumma

La Liga
Duket se Bartomeu e ka bërë me paramendim “fundosjen” e Barcelonës – Laporta ka gjetur disa shkelje në kontrata

Duket se Bartomeu e ka bërë me paramendim “fundosjen” e Barcelonës – Laporta ka gjetur disa shkelje në kontrata

La Liga
Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

Rrjedhin në internet pagat e ‘çmendura’ të lojtarëve të Barcelonës – duket se katalunasit po “luajnë me zjarrin”

La Liga
Lewandowski, Kounde dhe transferimet e verës – Ky është njëri nga formacionet e mundshme të Barcelonës në sezonin e ri

Lewandowski, Kounde dhe transferimet e verës – Ky është njëri nga formacionet e mundshme të Barcelonës në sezonin e ri

La Liga
Formacioni i mundshëm i Barcelonës në sezonin 2022/23 me Lewandowskin dhe transferimet tjera

Formacioni i mundshëm i Barcelonës në sezonin 2022/23 me Lewandowskin dhe transferimet tjera

La Liga
Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-1 Barcelona, Ter Stegen mbajti portën të paprekur

Notat e lojtarëve: Real Sociedad 0-1 Barcelona, Ter Stegen mbajti portën të paprekur

La Liga
Formacioni i mundshëm i Xavit te Barcelona në sezonin 2022/23 – Tri ndryshime të dukshme

Formacioni i mundshëm i Xavit te Barcelona në sezonin 2022/23 – Tri ndryshime të dukshme

La Liga
Konfirmohet se Ter Stegen dhe Messin kishin marrëdhënie të tensionuara te Barcelona – gjermani e injoron në 11-shen e tij

Konfirmohet se Ter Stegen dhe Messin kishin marrëdhënie të tensionuara te Barcelona – gjermani e injoron në 11-shen e tij

La Liga
Ter Stegen – Donnarumma: Barcelona synon shkëmbimin me PSG-në

Ter Stegen – Donnarumma: Barcelona synon shkëmbimin me PSG-në

La Liga
Barcelona dhe PSG po projektojnë një shkëmbim të bujshëm

Barcelona dhe PSG po projektojnë një shkëmbim të bujshëm

La Liga
Barcelona fut tre yje në listën e transferimeve pas eliminimit tronditës nga Liga e Kampionëve – De Jong, Ter Stegen dhe Dest në janar mund të shiten

Barcelona fut tre yje në listën e transferimeve pas eliminimit tronditës nga Liga e Kampionëve – De Jong, Ter Stegen dhe Dest në janar mund të shiten

La Liga