LAJMI I FUNDIT:
Manuel Locatelli

Manuel Locatelli

98 Artikuj

Info

Manuel Locatelli është lindur më 8 janar 1988 në Itali

Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Verona: Locatelli më i miri

Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Verona: Locatelli më i miri

Serie A
Klopp e dëshiron me çdo kusht transferimin e Locatellit

Klopp e dëshiron me çdo kusht transferimin e Locatellit

Serie A
Locatelli bëhet lojtar i Juventusit pas dy viteve si huazim

Locatelli bëhet lojtar i Juventusit pas dy viteve si huazim

Serie A
Locatelli pas eliminimit të Juventusit: Është turp, pjesa e parë e tmerrshme

Locatelli pas eliminimit të Juventusit: Është turp, pjesa e parë e tmerrshme

Liga e Kampionëve
Arsenali nuk e harron Locatellin, konsideron ofertën e shkëmbimit të lojtarëve me Juventusin

Arsenali nuk e harron Locatellin, konsideron ofertën e shkëmbimit të lojtarëve me Juventusin

Premier League
Arsenali do të tentojë ta marr Locatellin nga Juventusi

Arsenali do të tentojë ta marr Locatellin nga Juventusi

Serie A
Pushimi i Kombëtareve vije në momentin e duhur, katër futbollistë pritet t’i rikthehen Juventusit nga lëndimet

Pushimi i Kombëtareve vije në momentin e duhur, katër futbollistë pritet t’i rikthehen Juventusit nga lëndimet

Serie A
Pogba, Di Maria dhe Perisic – Formacioni i mundshëm i Juventusit në sezonin e ri

Pogba, Di Maria dhe Perisic – Formacioni i mundshëm i Juventusit në sezonin e ri

Serie A
Juventusit i kthehen dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen me Interin në finalen e Kupës së Italisë

Juventusit i kthehen dy lojtarë të rëndësishëm për ndeshjen me Interin në finalen e Kupës së Italisë

Serie A
Juventusi tregon se sa do të mungojë Locatelli

Juventusi tregon se sa do të mungojë Locatelli

Serie A
Manuel Locatelli rezulton pozitiv me COVID-19

Manuel Locatelli rezulton pozitiv me COVID-19

Serie A
Locatelli: Përkushtimi i Juventusit do të jetë vendimtar ndaj Villarreallit

Locatelli: Përkushtimi i Juventusit do të jetë vendimtar ndaj Villarreallit

Liga e Kampionëve
Juventusi shokon Romën – përmbys rezultatin në Olimpico për shtatë minuta

Juventusi shokon Romën – përmbys rezultatin në Olimpico për shtatë minuta

Serie A
Locatelli tregon dy momentet që i konsideron të jashtëzakonshme kur nënshkroi për Juventusin

Locatelli tregon dy momentet që i konsideron të jashtëzakonshme kur nënshkroi për Juventusin

Serie A
Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Juventus: Locatelli më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Torino 0-1 Juventus: Locatelli më i miri në fushë

Serie A
Juventusit i takon “Derby della Mole”, Locatelli heroi i bardhezinjëve

Juventusit i takon “Derby della Mole”, Locatelli heroi i bardhezinjëve

Serie A
Juventusi merr një fitore të madhe ndaj Sampdorias

Juventusi merr një fitore të madhe ndaj Sampdorias

Serie A
Locatelli kishte refuzuar skuadrën e madhe angleze për t’iu bashkuar Juventusit

Locatelli kishte refuzuar skuadrën e madhe angleze për t’iu bashkuar Juventusit

Serie A
Allegri ‘i zemëruar’ me drejtuesit e Juventusit pasi nuk erdhën lojtarët që ai i dëshironte në këtë afat kalimtar

Allegri ‘i zemëruar’ me drejtuesit e Juventusit pasi nuk erdhën lojtarët që ai i dëshironte në këtë afat kalimtar

Serie A
Locatelli prezantohet dhe merr fanellën me numër 27: Juve ka qenë gjithmonë ëndrra ime

Locatelli prezantohet dhe merr fanellën me numër 27: Juve ka qenë gjithmonë ëndrra ime

Serie A
Fjalët e para të Manuel Locatellit si lojtar i Juventusi: Një ëndërr e bërë realitet

Fjalët e para të Manuel Locatellit si lojtar i Juventusi: Një ëndërr e bërë realitet

Serie A
Zyrtare: Locatelli lojtar i Juventusit

Zyrtare: Locatelli lojtar i Juventusit

Serie A
Locatelli përfundon testet mjekësore te Juventusi, tani pritet zyrtarizimi

Locatelli përfundon testet mjekësore te Juventusi, tani pritet zyrtarizimi

Serie A
Locatelli ka arritur te Juventusi për testet mjekësore

Locatelli ka arritur te Juventusi për testet mjekësore

Serie A