LAJMI I FUNDIT:

Manikyri

20 Artikuj

Nuk shërben vetëm për të hequr manikyrin e thonjve: Pesë mënyra të shkëlqyera për ta përdorur acetonin në shtëpi

Nuk shërben vetëm për të hequr manikyrin e thonjve: Pesë mënyra të shkëlqyera për ta përdorur acetonin në shtëpi

Këshilla dhe ide
Thonj modernë: Tri lloje të manikyrit në trend – njërin e adhurojnë yjet dhe u përshtatet të gjitha moshave

Thonj modernë: Tri lloje të manikyrit në trend – njërin e adhurojnë yjet dhe u përshtatet të gjitha moshave

Manikyr dhe pedikyr
Këto janë ngjyrat më moderne të thonjve! Me to do të dukeni zonja dhe shumë elegante

Këto janë ngjyrat më moderne të thonjve! Me to do të dukeni zonja dhe shumë elegante

Manikyr dhe pedikyr
Si të largoni ngjyrën e verdhë nga thonjtë?

Si të largoni ngjyrën e verdhë nga thonjtë?

Këshilla Estetike
Arsyeja pse rekomandohet heqja e manikyrit para lindjes së fëmijës

Arsyeja pse rekomandohet heqja e manikyrit para lindjes së fëmijës

Shtatzëna
Një manikyr ideal për Ditën e të dashuruarve – Nuk ka zemra askund!

Një manikyr ideal për Ditën e të dashuruarve – Nuk ka zemra askund!

Manikyr dhe pedikyr
Lojëra Zen me nuancat e gjelbra: Manikyri që i bën nder tonit të natyrës

Lojëra Zen me nuancat e gjelbra: Manikyri që i bën nder tonit të natyrës

Manikyr dhe pedikyr
Jennifer Lopez shkëlqen me trendin e ri të thonjve me shkëlqim buzësh

Jennifer Lopez shkëlqen me trendin e ri të thonjve me shkëlqim buzësh

Manikyr dhe pedikyr
Manikyri francez është një hit i ri për thonjtë e shkurtër

Manikyri francez është një hit i ri për thonjtë e shkurtër

Manikyr dhe pedikyr
Ide për manikyr festash: Gjithçka lejohet, pyetja e vetme është – zgjidhni argjendin apo arin?

Ide për manikyr festash: Gjithçka lejohet, pyetja e vetme është – zgjidhni argjendin apo arin?

Manikyr dhe pedikyr
Manikyr dhe pedikyr gjatë shtatzënisë – çfarë është e mirë dhe çfarë jo!?

Manikyr dhe pedikyr gjatë shtatzënisë – çfarë është e mirë dhe çfarë jo!?

Temat Javore
Hailey Bieber, me një trend tjetër të thonjve për festat e fundvitit

Hailey Bieber, me një trend tjetër të thonjve për festat e fundvitit

Manikyr dhe pedikyr
Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Manikyr dhe pedikyr
Disa ide që thonjtë e shkurtër të duken bukur

Disa ide që thonjtë e shkurtër të duken bukur

Manikyr dhe pedikyr
Po bëhet një trend i ri i pranverës: Ky manikyr është krijuar posaçërisht për Jennifer Lopez!

Po bëhet një trend i ri i pranverës: Ky manikyr është krijuar posaçërisht për Jennifer Lopez!

Manikyr dhe pedikyr
Manikyr i zi: Pesë ide për ditë të ftohta – ombre dhe mat janë në trend!

Manikyr i zi: Pesë ide për ditë të ftohta – ombre dhe mat janë në trend!

Manikyr dhe pedikyr
Ngjyra e preferuar e manikyrit e vajzave të famshme për këtë verë

Ngjyra e preferuar e manikyrit e vajzave të famshme për këtë verë

Manikyr dhe pedikyr
Këto janë thonjtë më të kërkuar në verë: Nuancat pastel, trendi kryesor

Këto janë thonjtë më të kërkuar në verë: Nuancat pastel, trendi kryesor

Manikyr dhe pedikyr
Trendet më të mëdha verore për manikyrin

Trendet më të mëdha verore për manikyrin

Manikyr dhe pedikyr
Zgjidh manikyrin e duhur: Ngjyra e thonjve mund të ndikojë në gjendjen tuaj të humorit!

Zgjidh manikyrin e duhur: Ngjyra e thonjve mund të ndikojë në gjendjen tuaj të humorit!

Manikyr dhe pedikyr