LAJMI I FUNDIT:

Manastir

183 Artikuj

Një grua 57-vjeçare ndërroi jetë në aksident trafiku në rrugën Manastir-Resnje

Një grua 57-vjeçare ndërroi jetë në aksident trafiku në rrugën Manastir-Resnje

Kronikë e Zezë
34 infermiere do të ikin për Gjermani, sapo mbaruan shkollën e lartë të mjeksisë në Manastir

34 infermiere do të ikin për Gjermani, sapo mbaruan shkollën e lartë të mjeksisë në Manastir

Maqedonia e Veriut
MPB sekuestron drogë me vlerë 6 milionë euro në Manastir

MPB sekuestron drogë me vlerë 6 milionë euro në Manastir

Maqedonia e Veriut
Elizabeta Ivanovska është drejtoreshë e re e Spitalit Klinik në Manastir

Elizabeta Ivanovska është drejtoreshë e re e Spitalit Klinik në Manastir

Shëndetësi
Vdekja e foshnjës, drejtori i spitalit të Manastirit pritet të jep dorëheqje

Vdekja e foshnjës, drejtori i spitalit të Manastirit pritet të jep dorëheqje

Shëndetësi
Vdekja e 6 vjeçares në Manastir, inspektorati nuk konstaton gabim mjekësor

Vdekja e 6 vjeçares në Manastir, inspektorati nuk konstaton gabim mjekësor

Maqedonia e Veriut
Ka përfunduar inspektimi në spitalin e Manastirit: Jana pesëvjeçare ka marrë glukozë, nuk janë konstatuar mangësi gjatë mjekimit

Ka përfunduar inspektimi në spitalin e Manastirit: Jana pesëvjeçare ka marrë glukozë, nuk janë konstatuar mangësi gjatë mjekimit

Shëndetësi
Konfiskohen armë dhe municione gjatë bastisjeve në Manastir dhe Resnjë

Konfiskohen armë dhe municione gjatë bastisjeve në Manastir dhe Resnjë

Kronikë e Zezë
46 vozitës janë gjobitur për drejtim të mjetit nën ndikimin e alkoolit në Manastir

46 vozitës janë gjobitur për drejtim të mjetit nën ndikimin e alkoolit në Manastir

Maqedonia e Veriut
Tre blloqet e REK Manastir funksionojnë me kapacitet maksimal

Tre blloqet e REK Manastir funksionojnë me kapacitet maksimal

Maqedonia e Veriut
Zbulohen 837 bomba të pashpërthyera nga Lufta e Parë Botërore në Manastir

Zbulohen 837 bomba të pashpërthyera nga Lufta e Parë Botërore në Manastir

Maqedonia e Veriut
Arrestohen dy shpërndarës të heroinës në Manastir

Arrestohen dy shpërndarës të heroinës në Manastir

Kronikë e Zezë
Shpallet i pafajshëm personi nga Manastiri që e vrau ish-dhëndrin e tij

Shpallet i pafajshëm personi nga Manastiri që e vrau ish-dhëndrin e tij

Kronikë e Zezë
Policia e Maqedonisë sekuestron kanabis në vlerë 800 mijë euro, në pranga pesë persona nga Manastiri

Policia e Maqedonisë sekuestron kanabis në vlerë 800 mijë euro, në pranga pesë persona nga Manastiri

Maqedonia e Veriut
Publikohet video-incizimi i djegies së qendrës kulturore “Ivan Mihajllov” në Manastir

Publikohet video-incizimi i djegies së qendrës kulturore “Ivan Mihajllov” në Manastir

Maqedonia e Veriut
Edhe sot u protestua në Manastir për lirimin e Llambe Allabakovskit

Edhe sot u protestua në Manastir për lirimin e Llambe Allabakovskit

Maqedonia e Veriut
Protesta në Manastir, kërkohet lirimi i Lambe Alabakovskit

Protesta në Manastir, kërkohet lirimi i Lambe Alabakovskit

Maqedonia e Veriut
Digjet Qendra Kulturore bullgare “Vanço Mijallov” në Manastir

Digjet Qendra Kulturore bullgare “Vanço Mijallov” në Manastir

Maqedonia e Veriut
Banorët e Manastirit në protesta, kërkojnë lirimin e gjyshit që vrau dhëndrin në vetmbrojtje

Banorët e Manastirit në protesta, kërkojnë lirimin e gjyshit që vrau dhëndrin në vetmbrojtje

Maqedonia e Veriut
10 persona të lënduar në aksidentin në Manastir

10 persona të lënduar në aksidentin në Manastir

Kronikë e Zezë
Kovaçevski: Reagimi në kohë ka penguar përhapjen e zjarrit në Manastir

Kovaçevski: Reagimi në kohë ka penguar përhapjen e zjarrit në Manastir

Maqedonia e Veriut
Zjarr në fabrikën “Zhito” në Manastir

Zjarr në fabrikën “Zhito” në Manastir

Maqedonia e Veriut
Një punëtor i Burgut të Manastirit vdes nga Covid-19, të infektuar edhe 16 të burgosur

Një punëtor i Burgut të Manastirit vdes nga Covid-19, të infektuar edhe 16 të burgosur

Maqedonia e Veriut
Gjenden dy personat e zhdukur në rajonin e Manastirit

Gjenden dy personat e zhdukur në rajonin e Manastirit

Kronikë e Zezë