LAJMI I FUNDIT:

Mamushë

20 Artikuj

Ndërron jetë ish-kryetari Komunës së Mamushës, Arif Bütüç

Ndërron jetë ish-kryetari Komunës së Mamushës, Arif Bütüç

Kosovë
Kanoset një zyrtar në Kaçanik dhe një tjetër në Mamushë

Kanoset një zyrtar në Kaçanik dhe një tjetër në Mamushë

Kronika e Zezë
KDI: 23 komuna shënuan rritje të transparencës komunale

KDI: 23 komuna shënuan rritje të transparencës komunale

Kosovë
Vdes një person në Mamushë, u rrokullis me traktor

Vdes një person në Mamushë, u rrokullis me traktor

Kronika e Zezë
Pesë raste të dhunës në familje për 24 orë – dy në Prishtinë, një në Gjilan, Mamushë dhe Mitrovicë

Pesë raste të dhunës në familje për 24 orë – dy në Prishtinë, një në Gjilan, Mamushë dhe Mitrovicë

Kronika e Zezë
Kryetarët e gjashtë komunave, që u zgjodhën me nga më pak se 3 mijë vota

Kryetarët e gjashtë komunave, që u zgjodhën me nga më pak se 3 mijë vota

Ismail Jakupi
Dalja e qytetarëve në 21 komuna deri në orën 11:00

Dalja e qytetarëve në 21 komuna deri në orën 11:00

Jehona Hulaj
Arrestohen tre persona në Mamushë, policia u gjeti marihuanë dhe armë

Arrestohen tre persona në Mamushë, policia u gjeti marihuanë dhe armë

Kronika e Zezë
Dasmë në Mamushë, Policia dënon organizatorin dhe dasmorët

Dasmë në Mamushë, Policia dënon organizatorin dhe dasmorët

Kronika e Zezë
Në Mamushë nëna rrahet nga bashkëshorti dhe djali

Në Mamushë nëna rrahet nga bashkëshorti dhe djali

Kronika e Zezë
Në Mamushë vjen pakoja nga Turqia me 375 mijë euro të falsifikuara, policia arreston 6 persona

Në Mamushë vjen pakoja nga Turqia me 375 mijë euro të falsifikuara, policia arreston 6 persona

Kronika e Zezë
Komuna e Mamushës me para publike shtroi me kubëza oborrin e një shtëpie

Komuna e Mamushës me para publike shtroi me kubëza oborrin e një shtëpie

Kosovë
Mamushë, pritet ndërtimi i objektit të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare

Mamushë, pritet ndërtimi i objektit të Qendrës Kryesore të Mjekësisë Familjare

Kosovë
Babai mbyt aksidentalisht fëmijën e tij me traktor në Mamushë

Babai mbyt aksidentalisht fëmijën e tij me traktor në Mamushë

Kronika e Zezë
IKSHPK apelon për kujdes: Deri më tani nga rriqrat janë pickuar 285 persona

IKSHPK apelon për kujdes: Deri më tani nga rriqrat janë pickuar 285 persona

Kosovë
Gara Nacionale në Kreativitet Kulturor dhe Mendim Kritik: Këto janë listat e fituesve në nivel shkollash për komunat e Prishtinës, Prizrenit, Deçanit e Mamushës (Dokument)

Gara Nacionale në Kreativitet Kulturor dhe Mendim Kritik: Këto janë listat e fituesve në nivel shkollash për komunat e Prishtinës, Prizrenit, Deçanit e Mamushës (Dokument)

Arsim
Vërshimet në Mamushë, Matoshi premton mbështetje

Vërshimet në Mamushë, Matoshi premton mbështetje

Kosovë
Vërshime edhe në Mamushë (Foto/Video)

Vërshime edhe në Mamushë (Foto/Video)

Komunat
Përfshihet nga zjarri fusha në Mamushë

Përfshihet nga zjarri fusha në Mamushë

Kronika e Zezë
Traktori shtyp për vdekje një fëmijë në Mamushë

Traktori shtyp për vdekje një fëmijë në Mamushë

Kronika e Zezë