LAJMI I FUNDIT:

Malcom

104 Artikuj

Arsenali planifikon një lëvizje befasuese për dështimin e Barcelonës, Malcom

Arsenali planifikon një lëvizje befasuese për dështimin e Barcelonës, Malcom

Premier League
PSG interesohet për futbollistin që dështoi te Barcelona, pritet oferta e parisienëve për Malcom

PSG interesohet për futbollistin që dështoi te Barcelona, pritet oferta e parisienëve për Malcom

Ligue 1
Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

Top 10 shitjet e Barcelonës ndër vite – prin bindshëm Neymar, në listë edhe dështime

La Liga
Luajtën te Barcelona, por nuk shkëlqyen – lojtarët që me shumë gjasë nuk i mbani mend që janë paraqitur me fanellën blaugrana

Luajtën te Barcelona, por nuk shkëlqyen – lojtarët që me shumë gjasë nuk i mbani mend që janë paraqitur me fanellën blaugrana

La Liga
Malcom: Cilësia e Messit i mbulon problemet e Barcës, skuadra identifikohet me të për shkak të asaj që bën

Malcom: Cilësia e Messit i mbulon problemet e Barcës, skuadra identifikohet me të për shkak të asaj që bën

La Liga
Malcom: Tifozët e Barcelonës e duan rikthimin tim

Malcom: Tifozët e Barcelonës e duan rikthimin tim

La Liga
Katalogu i shitjeve të Barcelonës: Disa yje që nga ta mund të përfitohen miliona euro

Katalogu i shitjeve të Barcelonës: Disa yje që nga ta mund të përfitohen miliona euro

La Liga
De Ligt, Maguire, Pepe, Malcom – këto janë zhgënjimet më të mëdha deri më tani nga super blerjet e verës

De Ligt, Maguire, Pepe, Malcom – këto janë zhgënjimet më të mëdha deri më tani nga super blerjet e verës

Ndërkombëtare
Malcom thyen heshtjen, pasi ka kaluar dy muaj pa luajtur

Malcom thyen heshtjen, pasi ka kaluar dy muaj pa luajtur

Ligat tjera
Malcom e goditi gjyqtarin duke ia kthyer topin, por i shpëtoi ndëshkimit për veprimin e pamenduar

Malcom e goditi gjyqtarin duke ia kthyer topin, por i shpëtoi ndëshkimit për veprimin e pamenduar

Ligat tjera
Ultrasit e Zenitit nuk duan lojtarë me ngjyrë, Malcom mund të largohet pas abuzimeve raciste

Ultrasit e Zenitit nuk duan lojtarë me ngjyrë, Malcom mund të largohet pas abuzimeve raciste

Ndërkombëtare
Zyrtare: Zeniti e transferon Malcomin nga Barcelona

Zyrtare: Zeniti e transferon Malcomin nga Barcelona

La Liga
Koha që Barcelona të merr vendime – katër emra që duhet tu gjinden zgjidhje për largim dhe një blerje e madhe

Koha që Barcelona të merr vendime – katër emra që duhet tu gjinden zgjidhje për largim dhe një blerje e madhe

La Liga
Zeniti thuhet se është afër transferimit të Malcomit

Zeniti thuhet se është afër transferimit të Malcomit

La Liga
Dortmundi ofertë zyrtare në drejtim të Barcelonës për Malcom

Dortmundi ofertë zyrtare në drejtim të Barcelonës për Malcom

Bundesliga
Roma i kthehet objektivit të kamotshëm, Malcom

Roma i kthehet objektivit të kamotshëm, Malcom

Serie A
Barca planifikon të grumbullojë 150 milionë euro nga shitja e disa lojtarëve

Barca planifikon të grumbullojë 150 milionë euro nga shitja e disa lojtarëve

La Liga
Barca cakton çmimin e Malcom dhe i njofton përfaqësuesit e tij se mund të largohet

Barca cakton çmimin e Malcom dhe i njofton përfaqësuesit e tij se mund të largohet

La Liga
Arsenali heq dorë nga Zaha, tani synon Malcomin

Arsenali heq dorë nga Zaha, tani synon Malcomin

Premier League
Malcom afër largimit nga Barcelona, e duan në Francë

Malcom afër largimit nga Barcelona, e duan në Francë

Ligue 1
Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

Valverde po i largon 11 lojtarë nga Barcelona

La Liga
Barcelona merr oferta për pesë lojtarë

Barcelona merr oferta për pesë lojtarë

La Liga
Barca e vë Malcomin në listën e shitjeve

Barca e vë Malcomin në listën e shitjeve

La Liga
Barcelona pritet të shesë nëntë lojtarë këtë verë

Barcelona pritet të shesë nëntë lojtarë këtë verë

La Liga