LAJMI I FUNDIT:

Makijazh

28 Artikuj

Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie

Pa makijazh dhe me rrudha të zakonshme – fansat të mahnitur nga dukja natyrale e Margot Robbie

Bukuri dhe Kujdes
Me grim të lehtë dhe një pozë nga shtrati, Jennifer Lopez gëzon fansat e saj

Me grim të lehtë dhe një pozë nga shtrati, Jennifer Lopez gëzon fansat e saj

Bukuri dhe Kujdes
Paltrow fotografohet në një version natyral duke treguar fytyrën pa makijazh dhe flokët e thinjura

Paltrow fotografohet në një version natyral duke treguar fytyrën pa makijazh dhe flokët e thinjura

Grim
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Bukuri dhe Kujdes
David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

David Beckham i bën fansat të qeshin duke imituar gruan e tij në rutinën e bukurisë

Yjet
‘Barbie Glow Blush’ është një trend i ri bukurie, shkëlqeni në vetëm dy minuta

‘Barbie Glow Blush’ është një trend i ri bukurie, shkëlqeni në vetëm dy minuta

Grim
Jennifer Lopez në versionin natyral, ka treguar se si duket pa grim

Jennifer Lopez në versionin natyral, ka treguar se si duket pa grim

Bukuri dhe Kujdes
Të fshehtat e bukurisë se femrave të mrekullueshme

Të fshehtat e bukurisë se femrave të mrekullueshme

Bukuri dhe Kujdes
Frizurë dhe makijazh i veçantë për të rënë në sy

Frizurë dhe makijazh i veçantë për të rënë në sy

Estetikë
Wanda Nara duket e mrekullueshme edhe pa makijazh

Wanda Nara duket e mrekullueshme edhe pa makijazh

Yjet
Gruaja filmohet ‘duke bërë makijazh dhe përdorur celularin’ – derisa voziste me shpejtësi veturën e saj prej 100 mijë dollarëve në autostradë

Gruaja filmohet ‘duke bërë makijazh dhe përdorur celularin’ – derisa voziste me shpejtësi veturën e saj prej 100 mijë dollarëve në autostradë

Dështime
Në moshën 61 vjeçare, Michelle Pfeiffer guxon të pozojë pa makijazh

Në moshën 61 vjeçare, Michelle Pfeiffer guxon të pozojë pa makijazh

Yjet
Dukja e Emily Ratajkowskit pa makijazh

Dukja e Emily Ratajkowskit pa makijazh

Yjet
Një grim perfekt për fundvit, grimerja Teuta Haziri – Iberdemaj sjell tendencat më të fundit

Një grim perfekt për fundvit, grimerja Teuta Haziri – Iberdemaj sjell tendencat më të fundit

Grim
Me dhe pa makijazh, transformimi mbresëlënës (Foto/Video)

Me dhe pa makijazh, transformimi mbresëlënës (Foto/Video)

Interesante
Gjashtëmbëdhjetë aktorët e njohur që kanë përdorur aq shumë makijazh në filma, sa vështirë njihen

Gjashtëmbëdhjetë aktorët e njohur që kanë përdorur aq shumë makijazh në filma, sa vështirë njihen

TV / Film
Fjolla Ahmeti, ndër grimeret më të kërkuara tashmë edhe me lokal të ri në Mitrovicë

Fjolla Ahmeti, ndër grimeret më të kërkuara tashmë edhe me lokal të ri në Mitrovicë

Bukuri dhe Kujdes
Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Shtatëmbëdhjetë yjet që janë plotësisht të panjohur pa makijazh (Foto)

Yjet
Aktorët që u transformuan tërësisht për rolet e tyre falë makijazhit (Foto)

Aktorët që u transformuan tërësisht për rolet e tyre falë makijazhit (Foto)

Yjet
Si të veproni nëse partnerit tuaj nuk i pëlqen që ju të vëni makijazh

Si të veproni nëse partnerit tuaj nuk i pëlqen që ju të vëni makijazh

Këshilla dhe arsye
Pamja zhgënjyese e Dua Lipës pa makijazh (Foto)

Pamja zhgënjyese e Dua Lipës pa makijazh (Foto)

Yjet
Fjolla Morina shfaqet pa makijazh dhe ekspozon gjoksin në fotografinë e fundit  (Foto)

Fjolla Morina shfaqet pa makijazh dhe ekspozon gjoksin në fotografinë e fundit (Foto)

Yjet
Një fotografi pa makijazh nga Morena Taraku (Foto)

Një fotografi pa makijazh nga Morena Taraku (Foto)

Yjet
Remzie Osmani publikon fotografi pa makijazh (Foto)

Remzie Osmani publikon fotografi pa makijazh (Foto)

Yjet