LAJMI I FUNDIT:

Machine Gun Kelly

83 Artikuj

Megan Fox bënë ndryshimin drastik në pamje, shfaqet me flokë të shkurtra dhe të kuqe

Megan Fox bënë ndryshimin drastik në pamje, shfaqet me flokë të shkurtra dhe të kuqe

Yjet
Publikohen pamjet – Megan Fox u përplas në një barrikadë, ndërkohë që një person tentoi ta godiste Machine Gun Kellyn

Publikohen pamjet – Megan Fox u përplas në një barrikadë, ndërkohë që një person tentoi ta godiste Machine Gun Kellyn

Yjet
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly thuhet se po planifikojnë martesën pas terapisë në çift

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly thuhet se po planifikojnë martesën pas terapisë në çift

Yjet
U përfolën për ndarje, pas ribashkimit Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shtyjnë planet për martesë

U përfolën për ndarje, pas ribashkimit Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shtyjnë planet për martesë

Yjet
Ribashkohen Machine Gun Kelly dhe Megan Fox, çifti rindezin romancën gjatë pushimeve në Hawaii

Ribashkohen Machine Gun Kelly dhe Megan Fox, çifti rindezin romancën gjatë pushimeve në Hawaii

Yjet
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly fotografohen me pushime në Hawaii pas raportimeve për ndarje

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly fotografohen me pushime në Hawaii pas raportimeve për ndarje

Yjet
Megan Fox fotografohet pa Machine Gun Kellyn në festën e Vanity Fair, merr vëmendje me fustanin provokues me dekolte

Megan Fox fotografohet pa Machine Gun Kellyn në festën e Vanity Fair, merr vëmendje me fustanin provokues me dekolte

Yjet
Shpallen filmat më të këqij, Tom Hanks me dy Mjedra të Arta

Shpallen filmat më të këqij, Tom Hanks me dy Mjedra të Arta

TV / Film
Megan Fox thyen heshtjen, flet rreth ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly: Nuk është i përfshirë një person i tretë në këtë marrëdhënie

Megan Fox thyen heshtjen, flet rreth ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly: Nuk është i përfshirë një person i tretë në këtë marrëdhënie

Yjet
Ndarja me Machine Gun Kelly, Megan Fox gjeti mesazhe në telefonin e tij që nxitën dyshimet për tradhti

Ndarja me Machine Gun Kelly, Megan Fox gjeti mesazhe në telefonin e tij që nxitën dyshimet për tradhti

Yjet
Machine Gun Kelly dhe Megan Fox kaluan bashkë Ditën e Shën Valentinit mes thashethemeve për ndarje

Machine Gun Kelly dhe Megan Fox kaluan bashkë Ditën e Shën Valentinit mes thashethemeve për ndarje

Yjet
Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly

Megan Fox heq unazën e fejesës pas ‘ndarjes’ nga Machine Gun Kelly

Yjet
Megan Fox mbyll llogarinë në Instagram mes thashethemeve për ndarjen nga Machine Gun Kelly

Megan Fox mbyll llogarinë në Instagram mes thashethemeve për ndarjen nga Machine Gun Kelly

Yjet
Megan Fox ndez thashethemet se është ndarë nga Machine Gun Kelly – fshin të gjitha fotografitë e përbashkëta në Instagram

Megan Fox ndez thashethemet se është ndarë nga Machine Gun Kelly – fshin të gjitha fotografitë e përbashkëta në Instagram

Po Flitet
Ceremonia e Grammy Awards u shënua edhe me kombinime interesante të modës

Ceremonia e Grammy Awards u shënua edhe me kombinime interesante të modës

Moda
Machine Gun Kelly bëhet objekt talljeje pas veshjes së çuditshme: Si është ulur?

Machine Gun Kelly bëhet objekt talljeje pas veshjes së çuditshme: Si është ulur?

Yjet
Dy veshje mode brenda një nate nga Megan Fox: Fustan rrjetë transparent dhe kombinim korse të bardhë

Dy veshje mode brenda një nate nga Megan Fox: Fustan rrjetë transparent dhe kombinim korse të bardhë

Modë
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shënjestër e kritikave të shumta pasi u veshën si një prift dhe një admiruese provokuese

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shënjestër e kritikave të shumta pasi u veshën si një prift dhe një admiruese provokuese

Po Flitet
Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen si Pamela Anderson dhe Tommy Lee për Halloween

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly shfaqen si Pamela Anderson dhe Tommy Lee për Halloween

Yjet
Megan Fox frymëzohet nga sirena e filmave vizatimor teksa debuton me flokë të kuq në eventin “Times100 next 2022” në New York

Megan Fox frymëzohet nga sirena e filmave vizatimor teksa debuton me flokë të kuq në eventin “Times100 next 2022” në New York

Yjet
Ish-bashkëshortin e njoftoi përmes mediave se po ndahej, ndërsa tash Megan Fox me sarkazëm thotë se ka harruar që ka fëmijë

Ish-bashkëshortin e njoftoi përmes mediave se po ndahej, ndërsa tash Megan Fox me sarkazëm thotë se ka harruar që ka fëmijë

Po Flitet
Autobusi i turneut të Machine Gun Kelly vandalizohet me sharje homofobike

Autobusi i turneut të Machine Gun Kelly vandalizohet me sharje homofobike

Yjet
Machine Gun Kelly tentoi të kryente vetëvrasje derisa ishte duke biseduar në telefon me Megan Fox

Machine Gun Kelly tentoi të kryente vetëvrasje derisa ishte duke biseduar në telefon me Megan Fox

Yjet
Megan Fox ndërroi takat me atlete në dasmën italiane të Kourtney dhe Travis

Megan Fox ndërroi takat me atlete në dasmën italiane të Kourtney dhe Travis

Moda