LAJMI I FUNDIT:

Mace

243 Artikuj

Macja e bllokuar shpëton duke u hedhur nga maja e shtyllës elektrike

Macja e bllokuar shpëton duke u hedhur nga maja e shtyllës elektrike

Fun Lajme
Një vajzë bleu një kotele, por pas 9 muajsh kafsha aq shumë u rrit, sa që mezi e mban në duar

Një vajzë bleu një kotele, por pas 9 muajsh kafsha aq shumë u rrit, sa që mezi e mban në duar

Fun Lajme
A janë maçokët më përkëdhelës se macet?

A janë maçokët më përkëdhelës se macet?

Kërshëri
Panik në mes të natës: Macja me një lëvizje i zgjon nga gjumi pronarët e saj

Panik në mes të natës: Macja me një lëvizje i zgjon nga gjumi pronarët e saj

Fun Lajme
Keni nivel të lartë inteligjence nëse arrini ta gjeni macen ne fotografi

Keni nivel të lartë inteligjence nëse arrini ta gjeni macen ne fotografi

Interesante
Çfarë po përpiqet të bëjë kjo mace – disa mendojnë se asaj i kanë mbetur edhe tetë jetë

Çfarë po përpiqet të bëjë kjo mace – disa mendojnë se asaj i kanë mbetur edhe tetë jetë

Fun Lajme
Shkencëtarët më në fund zbuluan se si gërhasin macet

Shkencëtarët më në fund zbuluan se si gërhasin macet

Kuriozitete
Lavaman, vazo lulesh… Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Lavaman, vazo lulesh… Kjo mace portokalli ngjit absolutisht gjithçka në shtëpi

Fun Lajme
Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Macja luftoi për të ecur në dyshemenë e rrëshqitshme, video u bë hit

Fun Lajme
Maces i pëlqejnë shumë atletet e pronarit të saj, video bëhet hit

Maces i pëlqejnë shumë atletet e pronarit të saj, video bëhet hit

Fun Lajme
Macja goditi me putra qenin, labradori nuk reagojë aspak – bëhet viral në rrjetet sociale

Macja goditi me putra qenin, labradori nuk reagojë aspak – bëhet viral në rrjetet sociale

Fun Lajme
Macja u përpoq të mashtronte pronarin, por plani i dështoi

Macja u përpoq të mashtronte pronarin, por plani i dështoi

Fun Lajme
Macja kafshoi pronarin dhe më pas “mendoi” për atë që kishte bërë

Macja kafshoi pronarin dhe më pas “mendoi” për atë që kishte bërë

Fun Lajme
Macja refuzon të shkojë në shtëpi pas çdo shëtitjeje

Macja refuzon të shkojë në shtëpi pas çdo shëtitjeje

Fun Lajme
Macja befasoi me inteligjencën e saj

Macja befasoi me inteligjencën e saj

Fun Lajme
Macja mund të nuhasë vdekjen dhe lehtëson “kalimin” në botën tjetër

Macja mund të nuhasë vdekjen dhe lehtëson “kalimin” në botën tjetër

Kërshëri
Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Shikoni sesi kjo mace i ndryshon humori në një sekondë

Fun Lajme
“Lufta më e lezetshme ndonjëherë”: Dy mace luftojnë për një vend në diell

“Lufta më e lezetshme ndonjëherë”: Dy mace luftojnë për një vend në diell

Fun Lajme
Ajo shfaqi të gjitha “krimet” që macja kishte bërë në një muaj

Ajo shfaqi të gjitha “krimet” që macja kishte bërë në një muaj

Fun Lajme
Pamjet e një maceje që përkëdhelë zogjtë ka pushtuar internetin

Pamjet e një maceje që përkëdhelë zogjtë ka pushtuar internetin

Fun Lajme
Macja nuhati erën e çorapeve dhe menjëherë u pendua

Macja nuhati erën e çorapeve dhe menjëherë u pendua

Fun Lajme
Një mace e pazakontë e do plazhin: Ajo noton, vrapon dhe argëtohet si një qen

Një mace e pazakontë e do plazhin: Ajo noton, vrapon dhe argëtohet si një qen

Fun Lajme
Shfaqen pamjet e përleshjes mes një maceje dhe qeni, videoja bëri të qeshin miliona njerëz

Shfaqen pamjet e përleshjes mes një maceje dhe qeni, videoja bëri të qeshin miliona njerëz

Fun Lajme
Pronarja regjistroi reagimin e maces së verbuar kur e kupton se ajo po i afrohet

Pronarja regjistroi reagimin e maces së verbuar kur e kupton se ajo po i afrohet

Fun Lajme