LAJMI I FUNDIT:

Macaulay Culkin

29 Artikuj

Ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin bëhet baba për herë të dytë

Ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin bëhet baba për herë të dytë

Yjet
Pas më shumë se tri dekadash, fansat e “Home Alone” kuptojnë arsyen pse Kevin mbetet në shtëpi

Pas më shumë se tri dekadash, fansat e “Home Alone” kuptojnë arsyen pse Kevin mbetet në shtëpi

TV / Film
Brenda Song konfirmon fejesën me Macaulay Culkin

Brenda Song konfirmon fejesën me Macaulay Culkin

Po Flitet
Fejohet ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin

Fejohet ylli i “Home Alone”, Macaulay Culkin

Yjet
Kanë kaluar 30 vite nga “Home Alone”, ku ndodhen tash aktorët e filmit shumë të popullarizuar

Kanë kaluar 30 vite nga “Home Alone”, ku ndodhen tash aktorët e filmit shumë të popullarizuar

TV / Film
Macaulay Culkin rikthen momentin ikonik të filmit “Home Alone” të realizuar në një maskë

Macaulay Culkin rikthen momentin ikonik të filmit “Home Alone” të realizuar në një maskë

Yjet
Aktori i “Home Alone”, Macaulay Culkin mbush 40 vjet: Kush ndjehet i vjetër, jeni të mirëseardhur

Aktori i “Home Alone”, Macaulay Culkin mbush 40 vjet: Kush ndjehet i vjetër, jeni të mirëseardhur

Yjet
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që kanë lyer thonjtë në paraqitjet e tyre para publikut

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që kanë lyer thonjtë në paraqitjet e tyre para publikut

Yjet
Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Njëzetenjë çifte aktorësh që kanë ndryshuar shumë me kohën, por që ende i duam njëjtë

Yjet
Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Tetëmbëdhjetë të famshmit që kanë ndryshuar kaq shumë gjatë viteve

Yjet
Nëntëmbëdhjetë të famshmit që mbushin 40 vite sivjet dhe nuk mund ta besoni ndryshimin e tyre

Nëntëmbëdhjetë të famshmit që mbushin 40 vite sivjet dhe nuk mund ta besoni ndryshimin e tyre

Yjet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Çfarë bëjnë tani 16 aktorët e famshëm të “Home Alone” dhe sa kanë ndryshuar me kalimin e viteve?

Çfarë bëjnë tani 16 aktorët e famshëm të “Home Alone” dhe sa kanë ndryshuar me kalimin e viteve?

TV / Film
Macaulay Culkin reagon pas lajmeve për një version të ri të filmit “Home Alone”

Macaulay Culkin reagon pas lajmeve për një version të ri të filmit “Home Alone”

TV / Film
Njëmbëdhjetë aktorët që janë të famshëm vetëm nga një rol, dhe më pas nuk patën karrierë të suksesshme

Njëmbëdhjetë aktorët që janë të famshëm vetëm nga një rol, dhe më pas nuk patën karrierë të suksesshme

TV / Film
E ndryshon emrin ylli i filmit “Home Alone”, Macaulay Culkin

E ndryshon emrin ylli i filmit “Home Alone”, Macaulay Culkin

Yjet
Aktori i “Home Alone” ri-luan rolin e tij të ‘Kevinit’ në moshë madhore për reklamën e re të Google

Aktori i “Home Alone” ri-luan rolin e tij të ‘Kevinit’ në moshë madhore për reklamën e re të Google

TV / Film
Macaulay Culkin: Ka 15 vjet që nuk e kam shikuar filmin “Home Alone”

Macaulay Culkin: Ka 15 vjet që nuk e kam shikuar filmin “Home Alone”

Yjet
Macaulay Culkin thotë se ende i di përmendësh rreshtat e skenarit të filmit “Home Alone”

Macaulay Culkin thotë se ende i di përmendësh rreshtat e skenarit të filmit “Home Alone”

TV / Film
Dymbëdhjetë yjet për të cilët ne nuk dëgjojmë më (Foto)

Dymbëdhjetë yjet për të cilët ne nuk dëgjojmë më (Foto)

TV / Film
Trembëdhjetë rastet kur yjet e famshëm u takuan mes vete kur ishin fëmijë dhe ruajtën miqësinë e tyre (Foto)

Trembëdhjetë rastet kur yjet e famshëm u takuan mes vete kur ishin fëmijë dhe ruajtën miqësinë e tyre (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë të famshmit që ndryshuan me kalimin e kohës në mënyrë dramatike (Foto)

Dymbëdhjetë të famshmit që ndryshuan me kalimin e kohës në mënyrë dramatike (Foto)

Yjet
Uljet dhe ngritjet në karrierën e yjeve, kush ia doli të rikthejë qendrën e vëmendjes edhe pas rënies së famës? (Foto)

Uljet dhe ngritjet në karrierën e yjeve, kush ia doli të rikthejë qendrën e vëmendjes edhe pas rënies së famës? (Foto)

Yjet
Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Njëzetekatër yjet që kanë ndryshuar tërësisht që nga koha kur u bënë të famshëm (Foto)

Yjet