LAJMI I FUNDIT:

Luuk de Jong

35 Artikuj

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha

Monchi: Nëse do të anulohej edhe goli ‘i dytë’ i De Jong, do ta kisha nxjerrë ekipin nga fusha

La Liga
Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas

Zidane thotë se në rastin e golit të pranuar të De Jong pati prekje me dorë, por gjyqtari vendosi në favor të Sevillas

La Liga
Reagimi i Lopeteguit për golin e anuluar: Nuk po arrij ta kuptoj, është një gabim i madh

Reagimi i Lopeteguit për golin e anuluar: Nuk po arrij ta kuptoj, është një gabim i madh

La Liga
Eksperti i gjyqtarëve, Andujar Oliver: Goli i De Jong ishte i rregullt, VAR-i e anulojë gabimisht

Eksperti i gjyqtarëve, Andujar Oliver: Goli i De Jong ishte i rregullt, VAR-i e anulojë gabimisht

La Liga
Sevilla ka transferuar nëntë lojtarë kualitativ për 111 milionë euro, por askush nuk po flet për të!  

Sevilla ka transferuar nëntë lojtarë kualitativ për 111 milionë euro, por askush nuk po flet për të!  

La Liga
Vazhdon gara e nxehtë për Këpucën e Artë – Messi i pari, Mbappe i dyti dhe Ronaldo i 11-ti  

Vazhdon gara e nxehtë për Këpucën e Artë – Messi i pari, Mbappe i dyti dhe Ronaldo i 11-ti  

Ndërkombëtare
Gara për Këpucën e Artë në sezonin 2018/2019

Gara për Këpucën e Artë në sezonin 2018/2019

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë në Eredivisie në gjysmën e parë të sezonit 2018/19, nuk mungon Arbër Zeneli

Formacioni më i mirë në Eredivisie në gjysmën e parë të sezonit 2018/19, nuk mungon Arbër Zeneli

Ligat tjera
PSV 1-2 Barça: Notat e lojtarëve, Messi ylli

PSV 1-2 Barça: Notat e lojtarëve, Messi ylli

Liga e Kampionëve
Barça fiton ndaj PSV-së dhe kualifikohet në fazën tjetër

Barça fiton ndaj PSV-së dhe kualifikohet në fazën tjetër

Liga e Kampionëve
Nëntë lojtarët që shkëlqyen para se të dështonin në Ligën Premier, por arritën të rikthejnë shkëlqimin në një tjetër ligë (Video)

Nëntë lojtarët që shkëlqyen para se të dështonin në Ligën Premier, por arritën të rikthejnë shkëlqimin në një tjetër ligë (Video)

Arbios Kryeziu