LAJMI I FUNDIT:

Lumi B

168 Artikuj

Ledri Vula dhe Lumi B sjellin këngën e re “Mrena”

Ledri Vula dhe Lumi B sjellin këngën e re “Mrena”

Muzikë
Diona Fona me paraqitje provokuese në klipin e ri “Bounce”, ndërsa vjen në bashkëpunim me Lumi B

Diona Fona me paraqitje provokuese në klipin e ri “Bounce”, ndërsa vjen në bashkëpunim me Lumi B

Muzikë
Diona Fona paralajmëron bashkëpunimin me Lumi B

Diona Fona paralajmëron bashkëpunimin me Lumi B

Muzikë
“I Like It” bën bashkë Ledrin dhe Lumin

“I Like It” bën bashkë Ledrin dhe Lumin

Muzikë
Majk dhe Lumi B sjellin këngën e re “Migos”

Majk dhe Lumi B sjellin këngën e re “Migos”

Muzikë
Majk dhe Lumi B paralajmërojnë bashkëpunimin “Migos”, lansohet të martën

Majk dhe Lumi B paralajmërojnë bashkëpunimin “Migos”, lansohet të martën

Muzikë
Lansohet me klip kënga “Walk Away” e Ledrit, Butës, Singullarit dhe Lumi B

Lansohet me klip kënga “Walk Away” e Ledrit, Butës, Singullarit dhe Lumi B

Muzikë
DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

DJ PM dhe DJ Dagz publikojnë duetin me Lumi B, Majk dhe Zaza “Sevdali”

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

DJ PM, Dagz, Lumi B, Majk dhe Zaza më 8 qershor sjellin bashkëpunimin e tyre të ri

Muzikë
Lumi B publikon këngën e re me klip “Cili je ti”

Lumi B publikon këngën e re me klip “Cili je ti”

Muzikë
Lumi B paralajmëron projektin e ri, publikohet të mërkurën

Lumi B paralajmëron projektin e ri, publikohet të mërkurën

Muzikë
MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë bashkëpunimin me Lumi B “Hustle për burek”

MC Kresha dhe Lyrical Son publikojnë bashkëpunimin me Lumi B “Hustle për burek”

Muzikë
Lumi B dhe Bardhi vijnë me këngën e re “Balenciaga”

Lumi B dhe Bardhi vijnë me këngën e re “Balenciaga”

Muzikë
“Do të na mungosh, pusho në paqe Gjikla” – Të famshmit shqiptarë reagojnë për vdekjen e drejtorit menaxhues të Telegrafit dhe artistit Arlind Gjikolli

“Do të na mungosh, pusho në paqe Gjikla” – Të famshmit shqiptarë reagojnë për vdekjen e drejtorit menaxhues të Telegrafit dhe artistit Arlind Gjikolli

Yjet
Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Yjet
Ledri Vula, Lumi B dhe NUK vijnë me “Uma Love”

Ledri Vula, Lumi B dhe NUK vijnë me “Uma Love”

Muzikë
Tayna dhe Lumi B vijnë me “Valle”

Tayna dhe Lumi B vijnë me “Valle”

Muzikë
Ledri Vula dhe Lumi B bashkohen për një tjetër projekt muzikor, “Uma love” publikohet të shtunën

Ledri Vula dhe Lumi B bashkohen për një tjetër projekt muzikor, “Uma love” publikohet të shtunën

Muzikë
Tayna të enjten lanson bashkëpunimin me Lumi B

Tayna të enjten lanson bashkëpunimin me Lumi B

Muzikë
Tayna paralajmëron bashkëpunimin me Lumi B

Tayna paralajmëron bashkëpunimin me Lumi B

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu vijnë me këngën e re “Ma e mira”

Muzikë
DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu të shtunën sjellin këngën e re “Ma e mira”

Muzikë
Lumi B dhe Muma vijnë me këngën e re “Nale Nale”

Lumi B dhe Muma vijnë me këngën e re “Nale Nale”

Muzikë
Lumi B paralajmëron bashkëpunimin me Mumën

Lumi B paralajmëron bashkëpunimin me Mumën

Muzikë