LAJMI I FUNDIT:

Lulzim Basha

1285 Artikuj

Vrasja e Aleks Nikës, SPAK regjistron procedimin për 21 Janarin, tre veprat penale që do të hetohen

Vrasja e Aleks Nikës, SPAK regjistron procedimin për 21 Janarin, tre veprat penale që do të hetohen

Shqipëri
IDE, zbulohet lëvizja e re politike brenda të djathtës

IDE, zbulohet lëvizja e re politike brenda të djathtës

Shqipëri
Propozimet e PS për ndryshimet zgjedhore, reagon Basha: Sabotim i listave të hapura

Propozimet e PS për ndryshimet zgjedhore, reagon Basha: Sabotim i listave të hapura

Shqipëri
“Me të kaluar gardhi i telave do hapet zjarr”, biseda e pretenduar e drejtuesit të Gardës me grupin e zjarrit në 21 Janar

“Me të kaluar gardhi i telave do hapet zjarr”, biseda e pretenduar e drejtuesit të Gardës me grupin e zjarrit në 21 Janar

Shqipëri
Basha nga Vlora: Po mendojmë emrin e partisë, e sigurt që do të garojmë në zgjedhje

Basha nga Vlora: Po mendojmë emrin e partisë, e sigurt që do të garojmë në zgjedhje

Shqipëri
Basha: Berisha përdor demokratët për t’u mbrojtur nga drejtësia, Rama e përdor Berishën si gogol në çdo zgjedhje

Basha: Berisha përdor demokratët për t’u mbrojtur nga drejtësia, Rama e përdor Berishën si gogol në çdo zgjedhje

Shqipëri
“Demokratët Euroatlantikë”- a po shkon Basha drejt krijimit të një partie të re?

“Demokratët Euroatlantikë”- a po shkon Basha drejt krijimit të një partie të re?

Shqipëri
Vendimi i gjykatës për PD-në, komentojnë analistët

Vendimi i gjykatës për PD-në, komentojnë analistët

Shqipëri
“Të bashkohemi rreth flamurit të PD”, Berisha pas vendimit të Apelit shtrin dorën për demokratët e Bashës

“Të bashkohemi rreth flamurit të PD”, Berisha pas vendimit të Apelit shtrin dorën për demokratët e Bashës

Shqipëri
Gjykata vendosi që Berisha të jetë kryetar i PD, flet për herë të parë Lulzim Basha

Gjykata vendosi që Berisha të jetë kryetar i PD, flet për herë të parë Lulzim Basha

Shqipëri
Apeli i jep vulën Berishës, Flamur Noka: Demokratë kthehuni në shtëpinë tuaj

Apeli i jep vulën Berishës, Flamur Noka: Demokratë kthehuni në shtëpinë tuaj

Shqipëri
Seanca për vulën e PD, Sefa: Kërkojmë prishjen e vendimit të gjyqtarit Agron Zhukri

Seanca për vulën e PD, Sefa: Kërkojmë prishjen e vendimit të gjyqtarit Agron Zhukri

Shqipëri
Berisha apo Basha, sot mbahet seanca në Gjykatën e Apelit për drejtimin e PD-së

Berisha apo Basha, sot mbahet seanca në Gjykatën e Apelit për drejtimin e PD-së

Shqipëri
Bardhi i heq deputetët e Bashës nga funksionet në Kuvend, i zëvendëson me mbështetësit e Berishës

Bardhi i heq deputetët e Bashës nga funksionet në Kuvend, i zëvendëson me mbështetësit e Berishës

Shqipëri
Basha: Me programin tonë luftojmë korrupsionin, garantojmë mirëqeverisje

Basha: Me programin tonë luftojmë korrupsionin, garantojmë mirëqeverisje

Shqipëri
“2 mijë euro për çdo bebe dhe heqje të vizave me SHBA”, Lulzim Basha prezanton programin

“2 mijë euro për çdo bebe dhe heqje të vizave me SHBA”, Lulzim Basha prezanton programin

Shqipëri
Basha: Lufta ndaj korrupsionit vetëm duke mbështetur Prokurorinë e Posaçme SPAK

Basha: Lufta ndaj korrupsionit vetëm duke mbështetur Prokurorinë e Posaçme SPAK

Shqipëri
Kuvendi miraton rezolutë për antikorrupsionin dhe sundimin e ligjit

Kuvendi miraton rezolutë për antikorrupsionin dhe sundimin e ligjit

Shqipëri
Propozimi i PS për opozitën që mori mbështetjen e ndërkombëtarëve, flet Basha

Propozimi i PS për opozitën që mori mbështetjen e ndërkombëtarëve, flet Basha

Shqipëri
Përkujtohet Dita e Dëshmorëve në Shqipëri

Përkujtohet Dita e Dëshmorëve në Shqipëri

Shqipëri
Basha në podkastin e Alice Taylor: Shqipëria në drejtimin e gabuar, qëndron më afër Serbisë se Kosovës

Basha në podkastin e Alice Taylor: Shqipëria në drejtimin e gabuar, qëndron më afër Serbisë se Kosovës

Shqipëri
Gjykata rrëzon kërkesën e Bardhit për të çregjistruar Bashën si kryetar i PD

Gjykata rrëzon kërkesën e Bardhit për të çregjistruar Bashën si kryetar i PD

Shqipëri
Basha ftesë deputetëve opozitar: Të hapur për bashkimin për interesat e shqiptarëve

Basha ftesë deputetëve opozitar: Të hapur për bashkimin për interesat e shqiptarëve

Shqipëri
Basha: PD e qartë, pro listave të hapura dhe votës së Diasporës

Basha: PD e qartë, pro listave të hapura dhe votës së Diasporës

Shqipëri


mob5