LAJMI I FUNDIT:
Luke Shaw

Luke Shaw

117 Artikuj

Info

Luke Shaw është lojtar anglez i lindur më 12 korrik të vitit 1995.

Mourinho zbulon emrat e katër futbollistëve që do ta humbasin fillim sezonin e ri

Mourinho zbulon emrat e katër futbollistëve që do ta humbasin fillim sezonin e ri

Premier League
Shaw largohet nga Unitedi, por e duan gjigantët e Ligës Premier

Shaw largohet nga Unitedi, por e duan gjigantët e Ligës Premier

Premier League
Banka rezervë e Unitedit ndaj Blackburnit vendos rekord në FA Cup (Foto)

Banka rezervë e Unitedit ndaj Blackburnit vendos rekord në FA Cup (Foto)

Ndërkombëtare
Luke Shaw zëvendësohet me Danny Rosen

Luke Shaw zëvendësohet me Danny Rosen

Premier League
Pogba komplekson bashkëlojtarët me veturën e tij teksa yjet e Unitedit bëhen gati për Middlesbrough (Foto)

Pogba komplekson bashkëlojtarët me veturën e tij teksa yjet e Unitedit bëhen gati për Middlesbrough (Foto)

Premier League
Interi shënjestron katër lojtarë të Unitedit

Interi shënjestron katër lojtarë të Unitedit

Serie A
Martial me taksi, Shaw nën përkujdesje të mamasë: Këto janë veturat me të cilat lojtarët e Unitedit u larguan nga stërvitja (Foto)

Martial me taksi, Shaw nën përkujdesje të mamasë: Këto janë veturat me të cilat lojtarët e Unitedit u larguan nga stërvitja (Foto)

Auto Lajme
Unitedit i rikthehen dy futbollistë kundër Stoke Cityt

Unitedit i rikthehen dy futbollistë kundër Stoke Cityt

Premier League
Unitedi pret shumë nga Ibra

Unitedi pret shumë nga Ibra

Premier League
Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Shaw: Mourinho me talli pse nuk u bashkova me të te Chelsea

Shaw: Mourinho me talli pse nuk u bashkova me të te Chelsea

Premier League
Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në histori të futbollit (Foto)

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në histori të futbollit (Foto)

Ndërkombëtare
Cilët janë lojtarët më të shpejtë dhe më të ngadalshëm te Unitedi, sipas Rooneyt (Video)

Cilët janë lojtarët më të shpejtë dhe më të ngadalshëm te Unitedi, sipas Rooneyt (Video)

Premier League
​Shaw kthehet në stërvitje pas dhjetë muajve

​Shaw kthehet në stërvitje pas dhjetë muajve

Premier League
Southampton i kishte këta yje, sikur t’i ruante do t’i mposhte të gjithë (Foto)

Southampton i kishte këta yje, sikur t’i ruante do t’i mposhte të gjithë (Foto)

Premier League
Fshesa e Mourinhos

Fshesa e Mourinhos

Premier League
Ja si i ka shpenzuar Van Gaal 250 milionë funte (Foto)

Ja si i ka shpenzuar Van Gaal 250 milionë funte (Foto)

Arbios Kryeziu
Këta 13 super lojtarë do të mungojnë në EURO 2016 (Foto)

Këta 13 super lojtarë do të mungojnë në EURO 2016 (Foto)

Futboll
Luftë ndërmjet Arsenalit dhe Unitedit për mbrojtësin e krahut

Luftë ndërmjet Arsenalit dhe Unitedit për mbrojtësin e krahut

Premier League
Luke Shaw rinis stërvitjet

Luke Shaw rinis stërvitjet

Premier League