LAJMI I FUNDIT:
Luke Shaw

Luke Shaw

117 Artikuj

Info

Luke Shaw është lojtar anglez i lindur më 12 korrik të vitit 1995.

Gafa e tmerrshme e Maguire në golin e parë: E tërhoqi bashkëlojtarin Shaw, i cili ishte pranë që ta pastronte topin

Gafa e tmerrshme e Maguire në golin e parë: E tërhoqi bashkëlojtarin Shaw, i cili ishte pranë që ta pastronte topin

Premier League
Cavani afër transferimit te Unitedi, zbulohet rrogat e të gjithë futbollistëve – De Gea mbret, Maguire i pesti

Cavani afër transferimit te Unitedi, zbulohet rrogat e të gjithë futbollistëve – De Gea mbret, Maguire i pesti

Premier League
Top 30 talentët më të vlefshëm në histori të futbollit nën moshën 18-vjeçare

Top 30 talentët më të vlefshëm në histori të futbollit nën moshën 18-vjeçare

Ndërkombëtare
Ndombele dhe 10 lojtarët tjerë që u konfrontuan me trajnerin Jose Mourinho – Nga Casillas te Ronaldo, Pogba dhe De Bruyne

Ndombele dhe 10 lojtarët tjerë që u konfrontuan me trajnerin Jose Mourinho – Nga Casillas te Ronaldo, Pogba dhe De Bruyne

Shkumbin Pireva
Pogba me pozitë të re nga Solskjaer, formacioni i mundshëm i Unitedit

Pogba me pozitë të re nga Solskjaer, formacioni i mundshëm i Unitedit

Premier League
“Pogba ka gjithçka për të qenë më i miri në botë”, Shaw vjen me lëvdata për bashkëlojtarin

“Pogba ka gjithçka për të qenë më i miri në botë”, Shaw vjen me lëvdata për bashkëlojtarin

Premier League
Lista me 25 lojtarët nga Liga Premier që u ka rënë vlera në tregun e transferimeve

Lista me 25 lojtarët nga Liga Premier që u ka rënë vlera në tregun e transferimeve

Premier League
Luke Shaw kujton kohen e Ibras te Unitedi: Nëse ishe në ekipin e Zlatanit dhe humbje, “të vriste”

Luke Shaw kujton kohen e Ibras te Unitedi: Nëse ishe në ekipin e Zlatanit dhe humbje, “të vriste”

Premier League
“Përjashtojeni sezonin dhe të fillojmë sërish nga e para” – Luke Shaw i bën thirrje Federatës së Anglisë

“Përjashtojeni sezonin dhe të fillojmë sërish nga e para” – Luke Shaw i bën thirrje Federatës së Anglisë

Premier League
Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Tifozët e Manchester Unitedit zgjedhin transferimet më të mira që nga largimi i Sir Alex Fergusonit – Nga Mata tek Pogba e Falcao

Premier League
Bruno Fernandes fiton më pak se Fred – zbulohen pagat e lojtarëve të Manchester United

Bruno Fernandes fiton më pak se Fred – zbulohen pagat e lojtarëve të Manchester United

Premier League
Luke Shaw tallet me Lukakun pas eliminimit të Interit në Ligën e Kampionëve

Luke Shaw tallet me Lukakun pas eliminimit të Interit në Ligën e Kampionëve

Liga e Evropës
Shpenzimet e mëdha të Unitedit për fazën e mbrojtjes

Shpenzimet e mëdha të Unitedit për fazën e mbrojtjes

Premier League
Formacioni i mundshëm i Unitedit në rast transferimi të Dybalas dhe Mandzukicit

Formacioni i mundshëm i Unitedit në rast transferimi të Dybalas dhe Mandzukicit

Premier League
De Ligt bëhet adoleshenti i tretë më i shtrenjtë në histori – Mbappe i pari, Martial e Vinicius pas tij  

De Ligt bëhet adoleshenti i tretë më i shtrenjtë në histori – Mbappe i pari, Martial e Vinicius pas tij  

Ndërkombëtare
Formacioni i mundshëm i Unitedit për sezonin e ri pas afrimit të Wan-Bissakas dhe transferimeve tjera të mundshme

Formacioni i mundshëm i Unitedit për sezonin e ri pas afrimit të Wan-Bissakas dhe transferimeve tjera të mundshme

Premier League
Ylli i Manchester United, Luke Shaw do bëhet baba për herë të parë

Ylli i Manchester United, Luke Shaw do bëhet baba për herë të parë

Po Flitet
Huddersfield 1-1 Man Utd, notat e lojtarëve

Huddersfield 1-1 Man Utd, notat e lojtarëve

Premier League
Man Utd 1-1 Chelsea: Notat e lojtarëve, Alonso më i miri

Man Utd 1-1 Chelsea: Notat e lojtarëve, Alonso më i miri

Premier League
Man Utd 0-2 Man City: Notat e lojtarëve, dëshpëroi De Gea

Man Utd 0-2 Man City: Notat e lojtarëve, dëshpëroi De Gea

Premier League
Man Utd 0-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Pique më i miri

Man Utd 0-1 Barcelona: Notat e lojtarëve, Pique më i miri

Liga e Kampionëve
Barça fiton minimalisht ndeshjen e parë çerekfinale të LK-së ndaj Unitedit

Barça fiton minimalisht ndeshjen e parë çerekfinale të LK-së ndaj Unitedit

Liga e Kampionëve
Man Utd 2-1 Watford, vlerësimet e futbollistëve

Man Utd 2-1 Watford, vlerësimet e futbollistëve

Premier League
Manchester United dhe Ole Gunnar Solskjaer mund të buzëqeshin, shtatë lojtarë kthehen nga dëmtimet

Manchester United dhe Ole Gunnar Solskjaer mund të buzëqeshin, shtatë lojtarë kthehen nga dëmtimet

Premier League