LAJMI I FUNDIT:
Luke Shaw

Luke Shaw

130 Artikuj

Info

Luke Shaw është lojtar anglez i lindur më 12 korrik të vitit 1995.

Pse emri i Luke Shaw është bërë viral në internet përpara finales së Euro 2024?

Pse emri i Luke Shaw është bërë viral në internet përpara finales së Euro 2024?

Përfaqësueset
Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

Pesë ‘betejat’ më të rëndësishme që mund të vendosin fituesin e Euro 2024

Përfaqësueset
Tifozët anglezë kërkojnë që tre lojtarë të startojnë në finalen e Euro 2024 kundër Spanjës

Tifozët anglezë kërkojnë që tre lojtarë të startojnë në finalen e Euro 2024 kundër Spanjës

Përfaqësueset
Luke Shaw kritikon vendimin e stafit mjekësor të Man Utd që mund t’i kushtojë atij në Euro 2024

Luke Shaw kritikon vendimin e stafit mjekësor të Man Utd që mund t’i kushtojë atij në Euro 2024

Përfaqësueset
Owen zgjedh formacionin titullar të Anglisë për Euro 2024, habit të gjithë duke lënë jashtë yllin e madh

Owen zgjedh formacionin titullar të Anglisë për Euro 2024, habit të gjithë duke lënë jashtë yllin e madh

Përfaqësueset
Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Courtois, Gavi, Pogba dhe yjet e tjerë të futbollit që nuk do të luajnë në Euro 2024

Përfaqësueset
Lista me 10 lojtarët që e kanë të ardhmen e sigurt te Man United – të tjerët janë në shitje

Lista me 10 lojtarët që e kanë të ardhmen e sigurt te Man United – të tjerët janë në shitje

Premier League
Kur harron ku e ke lënë veturën e 200 mijë eurove – Luke Shaw merr katër tiketa trafiku për parkim të keq

Kur harron ku e ke lënë veturën e 200 mijë eurove – Luke Shaw merr katër tiketa trafiku për parkim të keq

Premier League
Eksod te Manchester United: 10 lojtarët që Ratcliffe pritet t’i largojë nga Old Trafford

Eksod te Manchester United: 10 lojtarët që Ratcliffe pritet t’i largojë nga Old Trafford

Premier League
Formacioni i mundshëm i Man Utd nëse Zidane zëvendëson Ten Hagun

Formacioni i mundshëm i Man Utd nëse Zidane zëvendëson Ten Hagun

Premier League
Thellohet kriza e lëndimeve tek Man United, “Djajtë e Kuq” humbasin edhe dy lojtarë tjerë

Thellohet kriza e lëndimeve tek Man United, “Djajtë e Kuq” humbasin edhe dy lojtarë tjerë

Premier League
Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Premier League
Probleme për mesfushën e Man United, lëndohet Casemiro

Probleme për mesfushën e Man United, lëndohet Casemiro

Premier League
Man United po e transferon zëvendësuesin e Luke Shaw

Man United po e transferon zëvendësuesin e Luke Shaw

Premier League
Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Premier League
Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Premier League
Pesë kandidatët e mundshëm për t’u bërë kapiten i Manchester United – Maguires i është thënë të largohet

Pesë kandidatët e mundshëm për t’u bërë kapiten i Manchester United – Maguires i është thënë të largohet

Premier League
Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League