LAJMI I FUNDIT:
Lucas Vazquez

Lucas Vazquez

130 Artikuj

Info

Lucas Vazquez ka lindur më 1 korrik 1991 në Spanjë

 

Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Thellësia e çmendur e skuadrës së Real Madridit për sezonin 2022/23 dëshmon se një epokë e re dominimi po fillon

Shkumbin Pireva
Real Madrid 2-0 Getafe, notat e lojtarëve

Real Madrid 2-0 Getafe, notat e lojtarëve

La Liga
Real Madridi fiton pa vështirësi ndaj Getafes dhe vazhdon si favorit drejt titullit

Real Madridi fiton pa vështirësi ndaj Getafes dhe vazhdon si favorit drejt titullit

La Liga
Mourinho e kërkoi me ngulm, por Reali refuzoi ofertën e Romës për Lucas Vazquez

Mourinho e kërkoi me ngulm, por Reali refuzoi ofertën e Romës për Lucas Vazquez

Serie A
Zyrtare: Lucas Vazquez rinovon në Real Madridin

Zyrtare: Lucas Vazquez rinovon në Real Madridin

La Liga
Milani e pëlqen Vazquezin, por paga e tij është shumë e lartë

Milani e pëlqen Vazquezin, por paga e tij është shumë e lartë

Serie A
Vazquez afër kalimit te Milani

Vazquez afër kalimit te Milani

Serie A
Real Madrid ofertë të re për rinovimin Lucas Vazquezit

Real Madrid ofertë të re për rinovimin Lucas Vazquezit

La Liga
Opsionet e Zidane për ta zëvendësimin e Vazquez në ndeshjen ndaj Liverpoolit

Opsionet e Zidane për ta zëvendësimin e Vazquez në ndeshjen ndaj Liverpoolit

Liga e Kampionëve
Vjen reagimi i Lucas Vazquez pas lajmit se do ta humbë sezonin

Vjen reagimi i Lucas Vazquez pas lajmit se do ta humbë sezonin

La Liga
Përfundon sezoni për Lucas Vazquez

Përfundon sezoni për Lucas Vazquez

La Liga
Milani fillon bisedimet me Lucas Vazquez, por ka konkurrencë të madhe për shërbimet e tij

Milani fillon bisedimet me Lucas Vazquez, por ka konkurrencë të madhe për shërbimet e tij

Serie A
Unitedi dhe Chelsea ‘luftojnë’ për shërbimet e Vazquez

Unitedi dhe Chelsea ‘luftojnë’ për shërbimet e Vazquez

Premier League
Jo vetëm Bayern, edhe katër skuadra tjera të mëdha pas Lucas Vazquez

Jo vetëm Bayern, edhe katër skuadra tjera të mëdha pas Lucas Vazquez

La Liga
Bayerni afër transferimit të Lucas Vazquez

Bayerni afër transferimit të Lucas Vazquez

Bundesliga
U turpërua nga Carrasco – Vazquez ia kthen belgut: Sa bukur

U turpërua nga Carrasco – Vazquez ia kthen belgut: Sa bukur

Premier League
Notat e lojtarëve: Real Madrid 1-1 Real Sociedad, vlerësohet Lucas

Notat e lojtarëve: Real Madrid 1-1 Real Sociedad, vlerësohet Lucas

La Liga
Vazquez drejt largimit nga Reali, shumë skuadra pas tij

Vazquez drejt largimit nga Reali, shumë skuadra pas tij

La Liga
Dy rikthime të rëndësishme te Real Madridi, shtatë lojtarë mbeten ende jashtë

Dy rikthime të rëndësishme te Real Madridi, shtatë lojtarë mbeten ende jashtë

La Liga
Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

Formacioni fantastik me lojtarët që Reali dëshiron t’i largojë, ndoshta edhe trajnerin

La Liga
Maldini e bën prioritet transferimin e Vazquezit te Milani

Maldini e bën prioritet transferimin e Vazquezit te Milani

Serie A
Situata me kontratën, Ramos i ka thënë Perezit: Kam dëgjuar që PSG dëshiron të ndërtojë një skuadër me mua dhe Messin

Situata me kontratën, Ramos i ka thënë Perezit: Kam dëgjuar që PSG dëshiron të ndërtojë një skuadër me mua dhe Messin

La Liga
Real Madridi e nis vitin me fitore, mposht Celta Vigon dhe bëhet lider në La Liga

Real Madridi e nis vitin me fitore, mposht Celta Vigon dhe bëhet lider në La Liga

La Liga
Lojtarët që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020: Disa emra të njohur që dikur ishin yje, tani janë rikthyer

Lojtarët që shpëtuan karrierën e tyre në vitin 2020: Disa emra të njohur që dikur ishin yje, tani janë rikthyer

Ndërkombëtare