LAJMI I FUNDIT:
Lucas Perez

Lucas Perez

40 Artikuj

Arsenali kalon në epërsi përballë Baselit, Perez shënon dy herë (Video)

Arsenali kalon në epërsi përballë Baselit, Perez shënon dy herë (Video)

Liga e Kampionëve
Telashe për Arsene Wengerin, sulmuesi do t’i mungon tetë javë

Telashe për Arsene Wengerin, sulmuesi do t’i mungon tetë javë

Premier League
Bashkëlojtari i Ozil tregon se a do të kthehet mesfushori te Reali

Bashkëlojtari i Ozil tregon se a do të kthehet mesfushori te Reali

Premier League
Arsenali vazhdon tutje, Xhaka protagonist (Video)

Arsenali vazhdon tutje, Xhaka protagonist (Video)

Futboll
Arsenali vulos fitoren (Video)

Arsenali vulos fitoren (Video)

Futboll
Arsenali me golin e sigurisë (Video)

Arsenali me golin e sigurisë (Video)

Futboll
Mustafi beson se Perez do të jetë i suksesshëm te Arsenali

Mustafi beson se Perez do të jetë i suksesshëm te Arsenali

Premier League
Pires beson në filozofinë e Wengerit

Pires beson në filozofinë e Wengerit

Premier League
Perez i emocionuar që do të luaj për Arsenalin

Perez i emocionuar që do të luaj për Arsenalin

Premier League
Arsenali zyrtarizon numrat e Mustafit dhe Perezit (Foto)

Arsenali zyrtarizon numrat e Mustafit dhe Perezit (Foto)

Premier League
Lucas Perez do të shënojë rreth 20 gola për Arsenalin

Lucas Perez do të shënojë rreth 20 gola për Arsenalin

Premier League
Zyrtare: Arsenali transferon Perezin (Foto)

Zyrtare: Arsenali transferon Perezin (Foto)

Premier League
Perez arrin në Londër, gati firma me Arsenalin (Foto)

Perez arrin në Londër, gati firma me Arsenalin (Foto)

Premier League
Wenger tregon se kur do t’iu bashkohen Mustafi dhe Perez

Wenger tregon se kur do t’iu bashkohen Mustafi dhe Perez

Premier League
Wenger edhe zyrtarisht: Kemi transferuar Shkodran Mustafin

Wenger edhe zyrtarisht: Kemi transferuar Shkodran Mustafin

Premier League
Barcelona synon transferimin e Perezit

Barcelona synon transferimin e Perezit

La Liga