LAJMI I FUNDIT:

Luca Toni

22 Artikuj

Luca Toni: Serie A ka nevojë për lojtarë të mëdhenj si nënshkrimi i Interit me Lukakun

Luca Toni: Serie A ka nevojë për lojtarë të mëdhenj si nënshkrimi i Interit me Lukakun

Serie A
Toni: Dybala nuk e ka dëshmuar veten si lider te Juventusi

Toni: Dybala nuk e ka dëshmuar veten si lider te Juventusi

Serie A
Toni: Lukaku më i kompletuar se Ronaldo

Toni: Lukaku më i kompletuar se Ronaldo

Serie A
Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës – Haaland eklipson Ronaldon dhe Ibrahimovicin

Lojtarët që kanë arritur më shpejt 25 gola në pesë ligat më të mira të Evropës – Haaland eklipson Ronaldon dhe Ibrahimovicin

Ndërkombëtare
Luca Toni i zhgënjyer me Ronaldon: Fajtor për humbjen, ai as nuk mund të driblojë

Luca Toni i zhgënjyer me Ronaldon: Fajtor për humbjen, ai as nuk mund të driblojë

Serie A
Luca Toni ia tregon Mancinit problemin e Kombëtares së Italisë

Luca Toni ia tregon Mancinit problemin e Kombëtares së Italisë

Përfaqësueset
Rrëfimi emocionues i Tottit për Romën: Shpesh ndalem para hyrjes dhe qaj, kur kujtoj se pas 30 vitesh nuk mund të hyj brenda

Rrëfimi emocionues i Tottit për Romën: Shpesh ndalem para hyrjes dhe qaj, kur kujtoj se pas 30 vitesh nuk mund të hyj brenda

Serie A
Luca Toni këshillon Juventusin: Gabriel Jesus është partner i përkryer për Ronaldon, jo Kane

Luca Toni këshillon Juventusin: Gabriel Jesus është partner i përkryer për Ronaldon, jo Kane

Serie A
Ribery arrin në Firence: Luca Toni më bindi ta zgjedh Fiorentinan

Ribery arrin në Firence: Luca Toni më bindi ta zgjedh Fiorentinan

Serie A
Festat e golave më të çmendura në futboll – Xhaka e Shaqiri në mesin e yjeve për festimet që bënë bujë

Festat e golave më të çmendura në futboll – Xhaka e Shaqiri në mesin e yjeve për festimet që bënë bujë

Ndërkombëtare
Toni: Ronaldo, Higuain dhe Icardi do të shënojnë shumë gola

Toni: Ronaldo, Higuain dhe Icardi do të shënojnë shumë gola

Serie A
Toni: Icardi është i përsosur për Bayernin

Toni: Icardi është i përsosur për Bayernin

Bundesliga
Nga Van Basten te Inzaghi e Vieri – Shtatë sulmuesit që do të kishin shkëlqyer në vitet e 90-ta dhe në fillim të viteve 2000 në Ligën Premier (Foto)

Nga Van Basten te Inzaghi e Vieri – Shtatë sulmuesit që do të kishin shkëlqyer në vitet e 90-ta dhe në fillim të viteve 2000 në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Askush si Higuain në Serie A, 100 gola i ka arritur më shpejtë se Trezeguet, Shevchenko, Ibrahimovic e Crespo

Askush si Higuain në Serie A, 100 gola i ka arritur më shpejtë se Trezeguet, Shevchenko, Ibrahimovic e Crespo

Serie A
Pas dy dekadash të fejuar, Luca Toni dhe Marta Cecchetto vendosin të martohen

Pas dy dekadash të fejuar, Luca Toni dhe Marta Cecchetto vendosin të martohen

Po Flitet
Futbollistët që ‘ndezën’ në moshë të vonshme, por që i fituan titujt më të rëndësishëm (Video)

Futbollistët që ‘ndezën’ në moshë të vonshme, por që i fituan titujt më të rëndësishëm (Video)

Ndërkombëtare
Futbollistët që kanë ndërruar më së shumti klube (Video)

Futbollistët që kanë ndërruar më së shumti klube (Video)

Ndërkombëtare
Toni thërret Guardiolan në Itali dhe parashikon derbin e Mançesterit

Toni thërret Guardiolan në Itali dhe parashikon derbin e Mançesterit

Serie A
Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Vitet kalonin, ndërsa ata u bënë gjithnjë e më të mirë (Foto)

Ndërkombëtare
Lojtarët që do varin këpucët në fund të sezonit (Foto)

Lojtarët që do varin këpucët në fund të sezonit (Foto)

Arbios Kryeziu
Luca Toni: Këtë trajner të madh isha gati ta rrihja

Luca Toni: Këtë trajner të madh isha gati ta rrihja

Serie A
Luca Toni lë futbollin

Luca Toni lë futbollin

Serie A