LAJMI I FUNDIT:

Louisiana

29 Artikuj

Vritet zëvendëskomandanti i policisë së Louisianas

Vritet zëvendëskomandanti i policisë së Louisianas

Amerika
Më shumë se 50 peshkaqenë rrethuan varkën e çiftit amerikan, deti “ziente” teksa ata ushqeheshin

Më shumë se 50 peshkaqenë rrethuan varkën e çiftit amerikan, deti “ziente” teksa ata ushqeheshin

Interesante
Kërcënim për bombë në qendrën e votimit në Luiziana

Kërcënim për bombë në qendrën e votimit në Luiziana

Amerika
Tornadot godasin Lousiana dhe Teksasin, erërat e forta ngritin në ajër furgonin e një televizioni lokal – publikohen pamjet

Tornadot godasin Lousiana dhe Teksasin, erërat e forta ngritin në ajër furgonin e një televizioni lokal – publikohen pamjet

Amerika
I tha policisë se u godit nga një Tesla, harroi se vetura elektrike ka kamerë 360 gradë – pasi policia analizoi pamjet arrestoi ankuesin

I tha policisë se u godit nga një Tesla, harroi se vetura elektrike ka kamerë 360 gradë – pasi policia analizoi pamjet arrestoi ankuesin

Dështime
Me aeroplan futen në “zemrën” e uraganit Ida, publikohen pamjet që tregojnë fuqinë shkatërruese

Me aeroplan futen në “zemrën” e uraganit Ida, publikohen pamjet që tregojnë fuqinë shkatërruese

Amerika
Reporterëve uragani nuk u pengonte, kalimtarët e rastit i shikonin të habitur derisa raportonin “midis” erërave të forta

Reporterëve uragani nuk u pengonte, kalimtarët e rastit i shikonin të habitur derisa raportonin “midis” erërave të forta

Fun Lajme
Pema gjigante bie mbi kulmin e shtëpisë së një familje amerikane, degët e saj për pak sa nuk përfundojnë mbi shtratin e djaloshit 5-muajsh

Pema gjigante bie mbi kulmin e shtëpisë së një familje amerikane, degët e saj për pak sa nuk përfundojnë mbi shtratin e djaloshit 5-muajsh

Amerika
Aksidentalisht miliarder për disa ditë, amerikanit i depozitohen në llogarinë bankare 50 miliardë dollarë – i “shijoi” vetëm katër ditë

Aksidentalisht miliarder për disa ditë, amerikanit i depozitohen në llogarinë bankare 50 miliardë dollarë – i “shijoi” vetëm katër ditë

Dështime
Pasagjerë “të shumtë” të zhdukur në det, pasi anija përmbyset nga një stuhi e fortë në brigjet e Louisiana

Pasagjerë “të shumtë” të zhdukur në det, pasi anija përmbyset nga një stuhi e fortë në brigjet e Louisiana

Amerika
Katër vajza të reja arrestohen për vrasjen e 15-vjeçares në Louisiana, në rrjetet sociale shfaqet videoja e sulmit fatal

Katër vajza të reja arrestohen për vrasjen e 15-vjeçares në Louisiana, në rrjetet sociale shfaqet videoja e sulmit fatal

Amerika
Incident në Louisiana, 11-vjeçari vjedh autobusin e shkollës – tentoi të arratiset nga policia derisa u përplas në pemë

Incident në Louisiana, 11-vjeçari vjedh autobusin e shkollës – tentoi të arratiset nga policia derisa u përplas në pemë

Interesante
Stuhia tropikale godet juglindjen e SHBA-ve, solli me vete erërat që fryjnë me mbi 85 km/h – në Louisiana shpallet gjendja e jashtëzakonshme

Stuhia tropikale godet juglindjen e SHBA-ve, solli me vete erërat që fryjnë me mbi 85 km/h – në Louisiana shpallet gjendja e jashtëzakonshme

Nga Bota
Ec mbi një urë të improvizuar për të kaluar liqenin, e kupton se një pjesë e saj mungonte – rrëqebulli bën një kërcim të jashtëzakonshëm

Ec mbi një urë të improvizuar për të kaluar liqenin, e kupton se një pjesë e saj mungonte – rrëqebulli bën një kërcim të jashtëzakonshëm

Interesante
Vetëm 24 orë pasi erdhi në jetë, ndërron jetë foshnja në Louisiana – e ëma e saj është futur në respirator pasi është e prekur me COVID-19

Vetëm 24 orë pasi erdhi në jetë, ndërron jetë foshnja në Louisiana – e ëma e saj është futur në respirator pasi është e prekur me COVID-19

Nga Bota
Demokratët fitojnë zgjedhjet në Louisiana

Demokratët fitojnë zgjedhjet në Louisiana

Nga Bota
Nuk iu bind urdhrave të policit amerikan, gruaja nën ndikim të drogës i vërsulet me gërshërë në dorë – qëllohet për vdekje

Nuk iu bind urdhrave të policit amerikan, gruaja nën ndikim të drogës i vërsulet me gërshërë në dorë – qëllohet për vdekje

Nga Bota
Shpallet i pafajshëm për përdhunim pas 36 vitesh në burg (Foto)

Shpallet i pafajshëm për përdhunim pas 36 vitesh në burg (Foto)

Nga Bota
Pranoi fajin për t’i shpëtuar dënimit me vdekje, kishte qëlluar me gjashtë plumba ish-të dashurën derisa gjithçka po filmohej live në Facebook (Video, +18)

Pranoi fajin për t’i shpëtuar dënimit me vdekje, kishte qëlluar me gjashtë plumba ish-të dashurën derisa gjithçka po filmohej live në Facebook (Video, +18)

Nga Bota
Nuk i bindet urdhrave të policit amerikan dhe e pengon në kryerjen e detyrës zyrtare, e pëson keq i riu (Video)

Nuk i bindet urdhrave të policit amerikan dhe e pengon në kryerjen e detyrës zyrtare, e pëson keq i riu (Video)

Nga Bota
Gjarprin me dy koka që e gjeti në oborr, vendosi ta mbante si kafshë shtëpiake (Video)

Gjarprin me dy koka që e gjeti në oborr, vendosi ta mbante si kafshë shtëpiake (Video)

Interesante
Lamtumira mbresëlënëse e nëntëvjeçarëve që janë rritur së bashku (Foto)

Lamtumira mbresëlënëse e nëntëvjeçarëve që janë rritur së bashku (Foto)

Fun Lajme
Provoi të prekte krokodilin, gati mbeti pa dorë (Video)

Provoi të prekte krokodilin, gati mbeti pa dorë (Video)

Dështime
Prangoset krokodili që kishte hyrë në një shtëpi (Video)

Prangoset krokodili që kishte hyrë në një shtëpi (Video)

Dështime