LAJMI I FUNDIT:

Louis Van Gaal

162 Artikuj

Pas zyrtarizimit si trajner i Holandës, Koeman konfirmon ndryshimet taktike

Pas zyrtarizimit si trajner i Holandës, Koeman konfirmon ndryshimet taktike

Përfaqësueset
“Një mësues, një legjendë dhe një qyqar” – Ander Herrera përshkruan Van Gaalin, Jose Mourinhon dhe Solskjaerin

“Një mësues, një legjendë dhe një qyqar” – Ander Herrera përshkruan Van Gaalin, Jose Mourinhon dhe Solskjaerin

Premier League
Festimi i Lionel Messit para fytyrës së Louis van Gaalit ka një kuptim të fshehtë – ishte 20 vjet në përgatitje

Festimi i Lionel Messit para fytyrës së Louis van Gaalit ka një kuptim të fshehtë – ishte 20 vjet në përgatitje

Përfaqësueset
Van Gaal largohet nga Holanda: Ishte ndeshja ime e fundit

Van Gaal largohet nga Holanda: Ishte ndeshja ime e fundit

Ndërkombëtare
I festoi para fytyrës së tij dhe pas ndeshjes shkoi për të qëruar hesapet, Messi zbulon pse ishte i nervozuar me Van Gaalin

I festoi para fytyrës së tij dhe pas ndeshjes shkoi për të qëruar hesapet, Messi zbulon pse ishte i nervozuar me Van Gaalin

Ndërkombëtare
Di Maria e cilësoi si trajnerin më të keq, Van Gaal me deklaratë epike: I njëjtë isha edhe për Depayn, por tani puthemi në buzë

Di Maria e cilësoi si trajnerin më të keq, Van Gaal me deklaratë epike: I njëjtë isha edhe për Depayn, por tani puthemi në buzë

Ndërkombëtare
Di Maria nxehë sfidën me Holandën: Van Gaal, trajneri më i keq që kam pasur në karrierën time

Di Maria nxehë sfidën me Holandën: Van Gaal, trajneri më i keq që kam pasur në karrierën time

Ndërkombëtare
Van Gaal i dha një puthje Dumfries para gazetarëve për paraqitjen e tij të madhe ndaj SHBA-ve

Van Gaal i dha një puthje Dumfries para gazetarëve për paraqitjen e tij të madhe ndaj SHBA-ve

Përfaqësueset
Van Gaal vlerëson lartë SHBA-në, por thotë se po bëhen gati edhe për penalltitë

Van Gaal vlerëson lartë SHBA-në, por thotë se po bëhen gati edhe për penalltitë

Ndërkombëtare
Van Gaal nuk i kursen kritikat për yjet e Holandës pas barazimit me Ekuadorin

Van Gaal nuk i kursen kritikat për yjet e Holandës pas barazimit me Ekuadorin

Ndërkombëtare
Zbulohen histori magjepsëse të fëmijërisë dhe fakte të pa treguara të trajnerit Louis van Gaal

Zbulohen histori magjepsëse të fëmijërisë dhe fakte të pa treguara të trajnerit Louis van Gaal

Përfaqësueset
Trajneri i Holandës, Louis van Gaal filmohet duke e ftuar gruan në dhomën e hotelit për të kryer marrëdhënie para kamerave

Trajneri i Holandës, Louis van Gaal filmohet duke e ftuar gruan në dhomën e hotelit për të kryer marrëdhënie para kamerave

Yjet
Zbulohen pagat e trajnerëve pjesëmarrës në Kupën e Botës – nga më e larta, te ajo më e ulëta

Zbulohen pagat e trajnerëve pjesëmarrës në Kupën e Botës – nga më e larta, te ajo më e ulëta

Përfaqësueset
Holanda publikon listën për “Katar 2022”, Van Gaal “lë në shtëpi” katër lojtarë të njohur

Holanda publikon listën për “Katar 2022”, Van Gaal “lë në shtëpi” katër lojtarë të njohur

Shkumbin Pireva
De Ligt zbulon emrin e personit që ia sugjeroi transferimin te Bayern Munichu

De Ligt zbulon emrin e personit që ia sugjeroi transferimin te Bayern Munichu

Bundesliga
Kush janë përzgjedhësit më të paguar që do të jenë në Kupën e Botës “Katar 2022”?

Kush janë përzgjedhësit më të paguar që do të jenë në Kupën e Botës “Katar 2022”?

Përfaqësueset
Van Gaal jep detaje për situatën e tij me kancer: Jam i emocionuar, kam lot në sy

Van Gaal jep detaje për situatën e tij me kancer: Jam i emocionuar, kam lot në sy

Ndërkombëtare
Van Gaal vuan nga kanceri i prostatës: Më duhej të shkoja gjatë natës në spital që lojtarët të mos e merrnin vesh

Van Gaal vuan nga kanceri i prostatës: Më duhej të shkoja gjatë natës në spital që lojtarët të mos e merrnin vesh

Ndërkombëtare
I përqafoi një nga një, madje pati edhe kontakt me lojtarët kundërshtar – Van Gaal e dinte se ishte pozitiv me COVID-19

I përqafoi një nga një, madje pati edhe kontakt me lojtarët kundërshtar – Van Gaal e dinte se ishte pozitiv me COVID-19

Përfaqësueset
Van Gaal rrëzohet nga biçikleta dhe dërgohet në spital për të trajtuar lëndimin

Van Gaal rrëzohet nga biçikleta dhe dërgohet në spital për të trajtuar lëndimin

Përfaqësueset
Përshëndetja e Koeman për shtypin: Unë do të kujtoj një frazë nga Van Gaal…

Përshëndetja e Koeman për shtypin: Unë do të kujtoj një frazë nga Van Gaal…

La Liga
Louis Van Gaal i tha gazetarit se nuk ka asnjë vizion në futboll pasi i quajti taktikat e tij shumë mbrojtëse

Louis Van Gaal i tha gazetarit se nuk ka asnjë vizion në futboll pasi i quajti taktikat e tij shumë mbrojtëse

Përfaqësueset
Biseda mes Van Gaal dhe Timber për vaksinimin kundër COVID-19 bëhet viral në internet

Biseda mes Van Gaal dhe Timber për vaksinimin kundër COVID-19 bëhet viral në internet

Përfaqësueset
Van Gaal: Kam folur me Van de Beek për 45 minuta

Van Gaal: Kam folur me Van de Beek për 45 minuta

Ndërkombëtare