LAJMI I FUNDIT:

Los Angeles Galaxy

43 Artikuj

Trajneri i LA Galaxy përballet me tifozët e zemëruar pasi ish-ylli i Man United u përjashtua me karton të kuq

Trajneri i LA Galaxy përballet me tifozët e zemëruar pasi ish-ylli i Man United u përjashtua me karton të kuq

Ligat tjera
Dështon përfundimisht transferimi i Juan Araujos te Barcelona, FIFA i kthen përgjigje negative katalunasve

Dështon përfundimisht transferimi i Juan Araujos te Barcelona, FIFA i kthen përgjigje negative katalunasve

La Liga
Isco e ka të ardhmen e paqartë, mes Italisë, Anglisë dhe SHBA-së

Isco e ka të ardhmen e paqartë, mes Italisë, Anglisë dhe SHBA-së

Serie A
Luis Suarez ka udhëtuar në Katar me çanta të mbushura, ai ka ndarë mendjen se ku do të shkojë pas Kupës së Botës

Luis Suarez ka udhëtuar në Katar me çanta të mbushura, ai ka ndarë mendjen se ku do të shkojë pas Kupës së Botës

Shkumbin Pireva
Ronaldo nuk ka të ardhme te Man Utd, tri klube nga MLS vihen pas tij

Ronaldo nuk ka të ardhme te Man Utd, tri klube nga MLS vihen pas tij

Premier League
Barcelona po e monitoron mbrojtësin meksikan Araujo, synon transferimin e tij në vitin e ardhshëm 

Barcelona po e monitoron mbrojtësin meksikan Araujo, synon transferimin e tij në vitin e ardhshëm 

La Liga
Marcelo ende nuk ka vendosur për të ardhmen, ai kërkohet nga tri skuadra spanjolle dhe tri amerikane

Marcelo ende nuk ka vendosur për të ardhmen, ai kërkohet nga tri skuadra spanjolle dhe tri amerikane

La Liga
Bale ende i pavendosur për të ardhmen e tij, uellsiani ka 10 oferta në tavolinë

Bale ende i pavendosur për të ardhmen e tij, uellsiani ka 10 oferta në tavolinë

La Liga
Witsel konfirmon largimin nga Dortmundi në fund të sezonit, e ardhmja e tij në MLS ose Serie A

Witsel konfirmon largimin nga Dortmundi në fund të sezonit, e ardhmja e tij në MLS ose Serie A

Bundesliga
Nga Zlatan Ibrahimovic te Obafemi Martins e Shkëlzen Gashi – golat më të mirë të vitit në MLS në 10 vitet e fundit

Nga Zlatan Ibrahimovic te Obafemi Martins e Shkëlzen Gashi – golat më të mirë të vitit në MLS në 10 vitet e fundit

Ndërkombëtare
Zbulohen 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë  – Abramovich renditet i pesti

Zbulohen 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë  – Abramovich renditet i pesti

Ndërkombëtare
Bale mund të transferohet në MLS, LA Galaxy po tenton afrimin e uellsianit

Bale mund të transferohet në MLS, LA Galaxy po tenton afrimin e uellsianit

La Liga
Juventusi synon transferimin e katër lojtarëve të rinj

Juventusi synon transferimin e katër lojtarëve të rinj

Serie A
Ozil ka vendosur të vazhdoj karrierën në MLS, tri skuadrat favorite për të nënshkruar me të

Ozil ka vendosur të vazhdoj karrierën në MLS, tri skuadrat favorite për të nënshkruar me të

Premier League
David Silva do të largohet si futbollist i lirë nga City, sa shumë skuadra e duan veteranin spanjoll

David Silva do të largohet si futbollist i lirë nga City, sa shumë skuadra e duan veteranin spanjoll

Premier League
James Rodriguez tundohet, mbërrin në zyrat e Realit ofertë e lartë nga MLS

James Rodriguez tundohet, mbërrin në zyrat e Realit ofertë e lartë nga MLS

La Liga
Ozil drejt MLS-së, zbulohen tri klubet që e duan gjermanin

Ozil drejt MLS-së, zbulohen tri klubet që e duan gjermanin

Premier League
Derbi i çmendur i LA përfundon me tetë gola dhe me Los Angelesin FC që kalon në gjysmëfinale – Vela shkëlqen para syve të Ibrës

Derbi i çmendur i LA përfundon me tetë gola dhe me Los Angelesin FC që kalon në gjysmëfinale – Vela shkëlqen para syve të Ibrës

Ndërkombëtare
Derbi i madh i Los Angelesit përfundon me gjashtë gola dhe pa fitues, Ibrahimovic dhuron spektakël me dy gola

Derbi i madh i Los Angelesit përfundon me gjashtë gola dhe pa fitues, Ibrahimovic dhuron spektakël me dy gola

Ndërkombëtare
Los Angeles Galaxy ia huq me Ibrën, suedezi barti fanellë me mbiemër tjetër

Los Angeles Galaxy ia huq me Ibrën, suedezi barti fanellë me mbiemër tjetër

Ligat tjera
Ibrahimovic është 37 vjeçar, por vazhdon të shënojë gola fantastikë në mënyrë akrobatike

Ibrahimovic është 37 vjeçar, por vazhdon të shënojë gola fantastikë në mënyrë akrobatike

Ndërkombëtare
Ibrahimovic lëvdata për Modricin: Jam i lumtur që e fitoi Topin e Artë, e mori dikush nga gjaku im

Ibrahimovic lëvdata për Modricin: Jam i lumtur që e fitoi Topin e Artë, e mori dikush nga gjaku im

Ndërkombëtare
Fidan Bejta shpallet Hero i Vitit në Suedi, Ibrahimovic e fton në L.A. Galaxy

Fidan Bejta shpallet Hero i Vitit në Suedi, Ibrahimovic e fton në L.A. Galaxy

Ligat tjera
Milani mund ta sjell Ibrahimovicin në janar

Milani mund ta sjell Ibrahimovicin në janar

Serie A