LAJMI I FUNDIT:

Los Angeles Clippers

155 Artikuj

Clippers kthehen te fitoret, mposhtin thellë Minnesotan

Clippers kthehen te fitoret, mposhtin thellë Minnesotan

NBA
Philadelphia 76ers vazhdon me fitore dhe ia ndërprenë serinë fantastike Clippersave

Philadelphia 76ers vazhdon me fitore dhe ia ndërprenë serinë fantastike Clippersave

NBA
LA Clippers marrin fitoren e katërt radhazi në NBA

LA Clippers marrin fitoren e katërt radhazi në NBA

NBA
La Clippers vazhdojnë me fitore, mposhtin Philadelphian

La Clippers vazhdojnë me fitore, mposhtin Philadelphian

NBA
Clippers befasohet duke pësuar humbje të thellë nga Pelicans

Clippers befasohet duke pësuar humbje të thellë nga Pelicans

NBA
Beal dhe Westbrook të pandalshëm, Wizards befasojnë Clippers

Beal dhe Westbrook të pandalshëm, Wizards befasojnë Clippers

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Brooklyn Nets tregojnë forcën edhe me Clippers, triumfojnë përsëri në Staples Center

Brooklyn Nets tregojnë forcën edhe me Clippers, triumfojnë përsëri në Staples Center

NBA
Clippers mposhtin Utah Jazz dhe ia ndalin serinë prej nëntë fitoreve radhazi

Clippers mposhtin Utah Jazz dhe ia ndalin serinë prej nëntë fitoreve radhazi

NBA
Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA
NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA
Rezultate befasuese në NBA, Clippers dhe Brooklyn pësojnë humbje si vendas

Rezultate befasuese në NBA, Clippers dhe Brooklyn pësojnë humbje si vendas

NBA
Philadelphia triumfon përballë Charlotte Hornets

Philadelphia triumfon përballë Charlotte Hornets

NBA
Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

NBA
Lakers pësojnë nga Pistons, Clippers mposhtin Miami Heatin

Lakers pësojnë nga Pistons, Clippers mposhtin Miami Heatin

NBA
Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

Atlanta Hawks triumfon ndaj LA Clippers – fitore marrin edhe Houston Rockets e Utah Jazz

NBA
Clippers marrin fitoren e shtatë radhazi, barazohen me Lakers në krye të Konferencës së Perëndimit

Clippers marrin fitoren e shtatë radhazi, barazohen me Lakers në krye të Konferencës së Perëndimit

NBA
Lakers dhe Clippers marrin fitore të thella

Lakers dhe Clippers marrin fitore të thella

NBA
Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Basketboll
Lakers rikthehet te fitoret falë spektaklit nga James, Golden State kujdeset për befasinë e mbrëmjes

Lakers rikthehet te fitoret falë spektaklit nga James, Golden State kujdeset për befasinë e mbrëmjes

NBA
Spektakël rezultatesh në NBA: LA Lakers fitojnë në frymën e fundit ndaj Grizzlies, zhgënjejnë  Clippers

Spektakël rezultatesh në NBA: LA Lakers fitojnë në frymën e fundit ndaj Grizzlies, zhgënjejnë Clippers

NBA
Curry shënon 62 pikë në triumfin e Golden State, LeBron udhëheq Lakersat

Curry shënon 62 pikë në triumfin e Golden State, LeBron udhëheq Lakersat

NBA