LAJMI I FUNDIT:

Lokal

17 Artikuj

LOKAL ME QIRA – 1000 m² në Fushë Kosovë ID-204

LOKAL ME QIRA – 1000 m² në Fushë Kosovë ID-204

Telegrafi Real Estate
Zbritje – lokal me qira në lagjen “Aktash”, Prishtinë ID-160

Zbritje – lokal me qira në lagjen “Aktash”, Prishtinë ID-160

Telegrafi Real Estate
Në shitje lokali 550m2 ID – 200

Në shitje lokali 550m2 ID – 200

Telegrafi Real Estate
Ofrohet me qira lokali afër parkut të Gërmisë ID-181

Ofrohet me qira lokali afër parkut të Gërmisë ID-181

Telegrafi Real Estate
Ndërtoni bazën tuaj të klientëve në një lokacion me trafik të lartë në lagjen “Shadërvan” të Prizrenit ID-161

Ndërtoni bazën tuaj të klientëve në një lokacion me trafik të lartë në lagjen “Shadërvan” të Prizrenit ID-161

Telegrafi Real Estate
Lokali tek ‘Rruga C’, Prishtinë është vënë në shitje –  ka qira-marrës serioz dhe afatgjatë! ID-139

Lokali tek ‘Rruga C’, Prishtinë është vënë në shitje – ka qira-marrës serioz dhe afatgjatë! ID-139

Telegrafi Real Estate
Lokali me sipërfaqe 508m2 lëshohet me qira ID-131

Lokali me sipërfaqe 508m2 lëshohet me qira ID-131

Telegrafi Real Estate
Me lëndë djegëse tentojnë ta djegin një lokal në Prizren

Me lëndë djegëse tentojnë ta djegin një lokal në Prizren

Kronika e Zezë
Përfshihet nga zjarri një lokal në Prishtinë

Përfshihet nga zjarri një lokal në Prishtinë

Kronika e Zezë
Japoni, pacienti me coronavirus shkoi nëpër lokale për të ‘përhapur’ virusin vdekjeprurës

Japoni, pacienti me coronavirus shkoi nëpër lokale për të ‘përhapur’ virusin vdekjeprurës

Nga Bota
“Nata më e sëmurë e vitit” – festa me birra Corona

“Nata më e sëmurë e vitit” – festa me birra Corona

Fun
Bastiset një lokal në Fushë Kosovë, dyshohet se organizohej bixhoz i paligjshëm

Bastiset një lokal në Fushë Kosovë, dyshohet se organizohej bixhoz i paligjshëm

Kronika e Zezë
Sulmohet me shishe molotovi një lokal në Prishtinë

Sulmohet me shishe molotovi një lokal në Prishtinë

Kronika e Zezë
Lokali vazhdonte të ishte i hapur, megjithëse prej tavanit rridhte ‘kanalizimi i tualetit’ (Foto)

Lokali vazhdonte të ishte i hapur, megjithëse prej tavanit rridhte ‘kanalizimi i tualetit’ (Foto)

Dështime
Kamerierja seks me klientin, befasohen nga një “e paftuar”! (Video,+18)

Kamerierja seks me klientin, befasohen nga një “e paftuar”! (Video,+18)

Dështime
I vë zjarrin lokalit në Fushë Kosovë,  arrestohet

I vë zjarrin lokalit në Fushë Kosovë, arrestohet

Kronika e Zezë
Përfshihet nga zjarri një lokal në Ulpianë

Përfshihet nga zjarri një lokal në Ulpianë

Kronika e Zezë