LAJMI I FUNDIT:

Lojërat e Fatit

113 Artikuj

Klubet e Ligës Premier nuk do lejohen të kenë lojërat e fatit si  sponsor në fanella

Klubet e Ligës Premier nuk do lejohen të kenë lojërat e fatit si sponsor në fanella

Premier League
Organizimi i lojërave të fatit – policia arreston dy persona në Vushtrri dhe konfiskon mbi një mijë euro

Organizimi i lojërave të fatit – policia arreston dy persona në Vushtrri dhe konfiskon mbi një mijë euro

Kronika e Zezë
Jeta e panjohur e Ervis Martinajt, si u bë 40-vjeçari nga Burreli ‘mbret i lojërave të fatit’

Jeta e panjohur e Ervis Martinajt, si u bë 40-vjeçari nga Burreli ‘mbret i lojërave të fatit’

Shqipëri
Ministria e Financave në Maqedoni: Ligjit për lojërat e fatit është në procedurë parlamentare

Ministria e Financave në Maqedoni: Ligjit për lojërat e fatit është në procedurë parlamentare

Maqedonia e Veriut
Kush është Ervis Martinaj, ‘mbreti’ i lojërave të fatit i përfshirë në disa krime

Kush është Ervis Martinaj, ‘mbreti’ i lojërave të fatit i përfshirë në disa krime

Shqipëri
Përfitoi 60 mijë euro nga organizimi i lojërave të fatit dhe basteve sportive, kërkohet paraburgimi i tij

Përfitoi 60 mijë euro nga organizimi i lojërave të fatit dhe basteve sportive, kërkohet paraburgimi i tij

Kosovë
Arrestohen dy persona në Gjakovë,  sekuestrohen edhe katër aparate të lojërave të fatit

Arrestohen dy persona në Gjakovë, sekuestrohen edhe katër aparate të lojërave të fatit

Kronika e Zezë
Po ushtronte biznesin e lojërave të fatit, arrestohet një person në Istog

Po ushtronte biznesin e lojërave të fatit, arrestohet një person në Istog

Kronika e Zezë
Aksion kundër lojërave e fatit në Shqipëri – mbi 1 mijë policë në terren, arrestohen dhjetëra persona

Aksion kundër lojërave e fatit në Shqipëri – mbi 1 mijë policë në terren, arrestohen dhjetëra persona

Shqipëri
Kur të del fati në aeroport, duke pritur aeroplanin, turistja fiton 300 mijë dollarë

Kur të del fati në aeroport, duke pritur aeroplanin, turistja fiton 300 mijë dollarë

Kuriozitete
Policia i zënë 10 persona duke luajtur lojëra të fatit në Prishtinë, arreston pronarin e lokalit

Policia i zënë 10 persona duke luajtur lojëra të fatit në Prishtinë, arreston pronarin e lokalit

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Drenas, për organizim të lojërave të fatit

Arrestohet një person në Drenas, për organizim të lojërave të fatit

Kronika e Zezë
Policia konfiskon aparate të lojërave të fatit në Gjilan, arreston dy persona

Policia konfiskon aparate të lojërave të fatit në Gjilan, arreston dy persona

Kronika e Zezë
Arrestohet në Podujevë një i dyshuar për organizim të lojërave të fatit

Arrestohet në Podujevë një i dyshuar për organizim të lojërave të fatit

Kronika e Zezë
Aksion kundër lojërave të fatit dhe basteve të paligjshme në gjithë Shqipërinë, arrestohen 115 persona

Aksion kundër lojërave të fatit dhe basteve të paligjshme në gjithë Shqipërinë, arrestohen 115 persona

Shqipëri
Gjatë vitit 2019 u konstatuan 285 raste të lojërave të fatit në Shqipëri

Gjatë vitit 2019 u konstatuan 285 raste të lojërave të fatit në Shqipëri

Shqipëri
Lojërat e fatit në Kosovë nuk mund t’i ndalë as ligji

Lojërat e fatit në Kosovë nuk mund t’i ndalë as ligji

Biznes
Tre të arrestuar për lojëra të fatit në Suharekë

Tre të arrestuar për lojëra të fatit në Suharekë

Kronika e Zezë
Po kryente lojëra të fatit në lokalin e tij, arrestohet i dyshuari nga Fushë Kosova

Po kryente lojëra të fatit në lokalin e tij, arrestohet i dyshuari nga Fushë Kosova

Kronika e Zezë
Konfiskohen aparate të lojërave të fatit

Konfiskohen aparate të lojërave të fatit

Kronika e Zezë
Lojërat e fatit, policia konfiskon një numër pajisjesh në Prizren

Lojërat e fatit, policia konfiskon një numër pajisjesh në Prizren

Kronika e Zezë
Bastiset shtëpia e një personi në Drenas, shkak lojërat e fatit

Bastiset shtëpia e një personi në Drenas, shkak lojërat e fatit

Kronika e Zezë
Bastiset lokali i lojërave të fatit në Deçan, arrestohet pronari

Bastiset lokali i lojërave të fatit në Deçan, arrestohet pronari

Kronika e Zezë
Policia arreston dy persona në Prizren për organizim të kundërligjshëm të lojërave fatit

Policia arreston dy persona në Prizren për organizim të kundërligjshëm të lojërave fatit

Kronika e Zezë