LAJMI I FUNDIT:

Liqeni i Badovcit

62 Artikuj

Largohen mbeturinat te Liqeni i Badovcit

Largohen mbeturinat te Liqeni i Badovcit

Kosovë
Si rrallëherë liqeni i Badocit arrin nivelin maksimal me ujë

Si rrallëherë liqeni i Badocit arrin nivelin maksimal me ujë

Kosovë
Vet plagoset një person në afërsi të liqenit të Badovcit

Vet plagoset një person në afërsi të liqenit të Badovcit

Kronika e Zezë
BE aksion pastrimi në liqenin e Badovcit, Szunyog thirrje për një ambient me të pastër

BE aksion pastrimi në liqenin e Badovcit, Szunyog thirrje për një ambient me të pastër

Kosovë
Pastrimi i liqenit të Badovcit, ambasadori Szunyog bëri thirrje për përkushtim dhe angazhim për një ambient më të mirë

Pastrimi i liqenit të Badovcit, ambasadori Szunyog bëri thirrje për përkushtim dhe angazhim për një ambient më të mirë

Kosovë
Rama fton qytetarët t’i bashkohen aktivitetit për pastrimin e Badovcit

Rama fton qytetarët t’i bashkohen aktivitetit për pastrimin e Badovcit

Kosovë
Bie niveli i ujit në liqenin e Badovcit dhe të Batllavës

Bie niveli i ujit në liqenin e Badovcit dhe të Batllavës

Kosovë
​Bie niveli i ujit në liqenin e Badovcit, ujësjellësi nuk përjashton reduktimet

​Bie niveli i ujit në liqenin e Badovcit, ujësjellësi nuk përjashton reduktimet

Të Tjera
Rënie e madhe e nivelit në Badovc, apel për kursim të ujit

Rënie e madhe e nivelit në Badovc, apel për kursim të ujit

Kosovë
Vetura zhytet në Badovc, shpëtohet 5-vjeçari

Vetura zhytet në Badovc, shpëtohet 5-vjeçari

Kosovë
Të shtëna me armë te liqeni i Badovcit

Të shtëna me armë te liqeni i Badovcit

Kronika e Zezë
Gjendet trupi i pa jetë i një femre në liqenin e Badovcit

Gjendet trupi i pa jetë i një femre në liqenin e Badovcit

Kronika e Zezë
Sikur në Sahara, pluhuri saharian mbulon një pjesë në afërsi të liqenit të Badovcit

Sikur në Sahara, pluhuri saharian mbulon një pjesë në afërsi të liqenit të Badovcit

Kosovë
Policia: Vajza e zhdukur nga Graçanica nuk është gjetur ende, kërkimet po vazhdojnë edhe në liqenin e Badovcit

Policia: Vajza e zhdukur nga Graçanica nuk është gjetur ende, kërkimet po vazhdojnë edhe në liqenin e Badovcit

Kronika e Zezë
Aksident pranë liqenit të Badovcit, lëndohen katër persona

Aksident pranë liqenit të Badovcit, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Grabitja me armë te liqeni i Badovcit, policia jep detaje

Grabitja me armë te liqeni i Badovcit, policia jep detaje

Kronika e Zezë
Prishtina pa ujë, Xhafa thotë se po punojnë me vetëm 40 për qind të kapacitetit

Prishtina pa ujë, Xhafa thotë se po punojnë me vetëm 40 për qind të kapacitetit

Ekonomi
Pas reshjeve të shiut e borës, rritet niveli i ujit në Batllavë e Badovc

Pas reshjeve të shiut e borës, rritet niveli i ujit në Batllavë e Badovc

Kosovë
Rritet niveli i ujit në liqenin e Badovcit dhe atë të Batllavës

Rritet niveli i ujit në liqenin e Badovcit dhe atë të Batllavës

Kosovë
Kajak në Badovc – aktiviteti që jua qetëson mendjen dhe trupin!

Kajak në Badovc – aktiviteti që jua qetëson mendjen dhe trupin!

besfort
Rënia e nivelit të ujit në Liqenin e Badovcit, rrezikon furnizimin 24 orë me ujë

Rënia e nivelit të ujit në Liqenin e Badovcit, rrezikon furnizimin 24 orë me ujë

Kosovë
Bie niveli i liqeneve akumuluese, apelohet për kursim të ujit

Bie niveli i liqeneve akumuluese, apelohet për kursim të ujit

Kosovë
Ujësjellësi “Prishtina” falënderon qytetarët që mbrojtën liqenin e Badovcit

Ujësjellësi “Prishtina” falënderon qytetarët që mbrojtën liqenin e Badovcit

Kosovë
Abdixhiku obligon Komunën e Prishtinës të anulojë vendimin për ndërtimin e lagjes në afërsi të Liqenit të Badovcit

Abdixhiku obligon Komunën e Prishtinës të anulojë vendimin për ndërtimin e lagjes në afërsi të Liqenit të Badovcit

Prishtina