LAJMI I FUNDIT:

Liqeni i Badocit

41 Artikuj

Reshjet e shiut nuk e ngritën nivelin e duhur të ujit në liqenet e Batllavës dhe Badocit

Reshjet e shiut nuk e ngritën nivelin e duhur të ujit në liqenet e Batllavës dhe Badocit

Të Tjera
Vazhdojnë punimet në riparimin e gypit të ujit nga çeliku që vjen nga Badoci

Vazhdojnë punimet në riparimin e gypit të ujit nga çeliku që vjen nga Badoci

Ekonomi
Niveli i ujit në liqenin e Badocit alarmant, nga korriku mund të ketë reduktime të ujit të pijshëm

Niveli i ujit në liqenin e Badocit alarmant, nga korriku mund të ketë reduktime të ujit të pijshëm

Kosovë
KRU ‘Prishtina’: Bie niveli i ujit në liqenet e Batllavës dhe Badocit, kujdes me përdorimin e tij

KRU ‘Prishtina’: Bie niveli i ujit në liqenet e Batllavës dhe Badocit, kujdes me përdorimin e tij

Të Tjera
Rritet niveli i ujit në liqenin e Batllavës dhe Badocit

Rritet niveli i ujit në liqenin e Batllavës dhe Badocit

Të Tjera
Abdullahu nga KRU ‘Prishtina’: Aktualisht furnizimi me ujë të pijshëm është i qëndrueshëm, është në dorën e konsumatorit nëse do të kursehet

Abdullahu nga KRU ‘Prishtina’: Aktualisht furnizimi me ujë të pijshëm është i qëndrueshëm, është në dorën e konsumatorit nëse do të kursehet

Albert Spahiu
Pastrohet Liqeni i Badovcit

Pastrohet Liqeni i Badovcit

Kosovë
Aksion për pastrimin e Liqenit të Badocit

Aksion për pastrimin e Liqenit të Badocit

Kosovë
Bie niveli i ujit në liqenin e Batllavës dhe Badocit, KRU ‘Prishtina’ paralajmëron reduktime

Bie niveli i ujit në liqenin e Batllavës dhe Badocit, KRU ‘Prishtina’ paralajmëron reduktime

Të Tjera
Rënia e nivelit të ujit, KRU “Prishtina” viziton Badocin

Rënia e nivelit të ujit, KRU “Prishtina” viziton Badocin

Kosovë
Në liqenet e Batllavës dhe Badocit, niveli i ujit ka rënë për 10 metra

Në liqenet e Batllavës dhe Badocit, niveli i ujit ka rënë për 10 metra

Kosovë
Bie niveli i ujit në Badoc e Batllavë, KRU ‘Prishtina’ bënë thirrje për kujdes

Bie niveli i ujit në Badoc e Batllavë, KRU ‘Prishtina’ bënë thirrje për kujdes

Të Tjera
Drejtori i ujësjellësit: Po rritet keqpërdorimi i ujit të pijshëm

Drejtori i ujësjellësit: Po rritet keqpërdorimi i ujit të pijshëm

Albert Spahiu
Bie niveli i ujit në liqenin e Batllaves dhe Badocit për 4 metra

Bie niveli i ujit në liqenin e Batllaves dhe Badocit për 4 metra

Të Tjera
Thatësira nuk po ndikon në furnizimin me ujë

Thatësira nuk po ndikon në furnizimin me ujë

Të Tjera
Aksident i rëndë afër Liqenit të Badovcit (Foto)

Aksident i rëndë afër Liqenit të Badovcit (Foto)

Kronika e Zezë
Të rinjtë e LDK-së pastrojnë Liqenin e Badovcit nga mbeturinat

Të rinjtë e LDK-së pastrojnë Liqenin e Badovcit nga mbeturinat

Kosovë