LAJMI I FUNDIT:
Linda Halimi

Linda Halimi

224 Artikuj

Info

Lindita Halimi (e lindur më 24 mars 1989) është një këngëtare e njohur shqiptare me prejardhje nga Vitia e Kosovës.

Ajo u bë e famshme veçanërisht në vitin 2009 kur fitoi festivalin Top Fest 6 me këngën “Ëndërroja”.

Linda është fituese e Festivalit të Këngës në Radio Televisionin Shqiptar në dhjetor të vitit 2016, dhe përfaqësoi Shqipërinë në ‘Eurovision 2017’ me këngën “World”.

Ajo gjithashtu ka qenë pjesëmarrëse në spektaklin e famshëm amerikan të talenteve të reja, “American Idol”.

Disa nga këngët e saj më të njohura janë: “Të dua vërtetë”, “Ndihmë”, “Ëndërroja”, “Pa t’pa” e të tjera.

Linda Halimi: Një shtëpi e kam blerë falë fitimeve nga TikTok-u

Linda Halimi: Një shtëpi e kam blerë falë fitimeve nga TikTok-u

Yjet
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Yjet
Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Linda Halimi: Kam qenë shqiptarja e parë në një martesë të hapur me një burrë që nuk është i bardhë, presioni publik ishte shumë i madh

Yjet
Rasti i Rita Orës me flamurin serb në koncertin në Hungari, Linda Halimi: Presioni që po i bëhet është i padrejtë

Rasti i Rita Orës me flamurin serb në koncertin në Hungari, Linda Halimi: Presioni që po i bëhet është i padrejtë

Yjet
Linda Halimi merr vëmendjen me pozat e reja, ndërsa ekspozon linjat e trupit gjatë pushimeve

Linda Halimi merr vëmendjen me pozat e reja, ndërsa ekspozon linjat e trupit gjatë pushimeve

Yjet
Disa nga artistët shqiptarë bëhen me llogari në Threads

Disa nga artistët shqiptarë bëhen me llogari në Threads

Yjet
Linda Halimi publikon fotografi të bashkëshortit me vajzën nga pushimet verore

Linda Halimi publikon fotografi të bashkëshortit me vajzën nga pushimet verore

Yjet
Linda Halimi: Nga një vajzë e vogël e pafajshme dhe në mbipeshë, e shndërruar në një egërsirë që arriti gjithçka që të tjerët i thanë se nuk mundte

Linda Halimi: Nga një vajzë e vogël e pafajshme dhe në mbipeshë, e shndërruar në një egërsirë që arriti gjithçka që të tjerët i thanë se nuk mundte

Yjet
Linda Halimi vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e fundit me bikini

Linda Halimi vazhdon të tërheqë vëmendjen me pozat e fundit me bikini

Yjet
Linda Halimi thekson linjat trupore me bikini rozë

Linda Halimi thekson linjat trupore me bikini rozë

Yjet
Linda Halimi publikon video provokuese duke treguar trupin e tonifikuar në bikini të arta

Linda Halimi publikon video provokuese duke treguar trupin e tonifikuar në bikini të arta

Yjet
Ndërsa Jamie Foxx ndodhet ende në hospitalizim, Linda Halimi publikon një fotografi të realizuar me të vite më parë duke bërë shqiponjën me duar

Ndërsa Jamie Foxx ndodhet ende në hospitalizim, Linda Halimi publikon një fotografi të realizuar me të vite më parë duke bërë shqiponjën me duar

Yjet
Linda Halimi njofton fansat se nuk do të jetë më e verifikuar në Twitter: Nuk kam ndër mend të paguaj

Linda Halimi njofton fansat se nuk do të jetë më e verifikuar në Twitter: Nuk kam ndër mend të paguaj

Yjet
Linda Halimi flet për martesën e saj me Big D: Unë nuk jam martuar për shkak të lëkurës së tij, por për personalitetin e tij

Linda Halimi flet për martesën e saj me Big D: Unë nuk jam martuar për shkak të lëkurës së tij, por për personalitetin e tij

Yjet
Linda Halimi mohon të ketë bërë balonin gastrik

Linda Halimi mohon të ketë bërë balonin gastrik

Yjet
Linda Halimi publikon imazhe provokuese nga sauna

Linda Halimi publikon imazhe provokuese nga sauna

Yjet
Linda Halimi tregon reagimin e saj kur një burrë i shkroi mesazh se do të linte gruan e fëmijët për të

Linda Halimi tregon reagimin e saj kur një burrë i shkroi mesazh se do të linte gruan e fëmijët për të

Yjet
Si rrallë herë, Linda Halimi publikon video me bashkëshortin e saj

Si rrallë herë, Linda Halimi publikon video me bashkëshortin e saj

Yjet
Linda Halimi ekspozon linjat trupore në bikini të kuqe në një video provokuese për fansat për fundvit

Linda Halimi ekspozon linjat trupore në bikini të kuqe në një video provokuese për fansat për fundvit

Yjet
Linda Halimi thotë se ka gjetur sozinë e saj

Linda Halimi thotë se ka gjetur sozinë e saj

Yjet
Linda Halimi vazhdon të tregojë me krenari linjat e tonifikuara të trupit në TikTok

Linda Halimi vazhdon të tregojë me krenari linjat e tonifikuara të trupit në TikTok

Yjet
Linda Halimi nuk i ndal paraqitjet provokuese në TikTok

Linda Halimi nuk i ndal paraqitjet provokuese në TikTok

Yjet
Linda Halimi sjell të tjera poza provokuese në bikini, ndërsa tregon rezultatet mahnitëse nga palestra

Linda Halimi sjell të tjera poza provokuese në bikini, ndërsa tregon rezultatet mahnitëse nga palestra

Yjet
Linda Halimi tregon me krenari format e trupit, teksa vallëzon nën ritmet popullore

Linda Halimi tregon me krenari format e trupit, teksa vallëzon nën ritmet popullore

Yjet