LAJMI I FUNDIT:

Lil Nas X

17 Artikuj

Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Nga Rita Ora, Dua Lipa e deri te Kim Kardashian – paraqitjet më të bukura në Met Gala 2023

Butrint Avdyli
Lil Nas X publikon imazhe gati nudo nga vaska me shkumë

Lil Nas X publikon imazhe gati nudo nga vaska me shkumë

Yjet
Lil Nas X befasoi fansat në koncertin në Atlanta, ndërpreu performancën për të kryer nevojën

Lil Nas X befasoi fansat në koncertin në Atlanta, ndërpreu performancën për të kryer nevojën

Yjet
Lil Nas X ka bashkëpunuar me League of Legends për kampionatin e ardhshëm botëror

Lil Nas X ka bashkëpunuar me League of Legends për kampionatin e ardhshëm botëror

eSports
Lil Nas X merr vëmendjen me ekstravagancën e tij në MTV Video Music Awards 2022

Lil Nas X merr vëmendjen me ekstravagancën e tij në MTV Video Music Awards 2022

Yjet
Lista e plotë e fituesve në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Lista e plotë e fituesve në “iHeartRadio Music Awards 2022”

Yjet
“Levitating” e Dua Lipës është zyrtarisht kënga më e dëgjuar e vitit 2021 në Amerikë

“Levitating” e Dua Lipës është zyrtarisht kënga më e dëgjuar e vitit 2021 në Amerikë

Muzikë
21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Nga LeBron, Kim, Swift e Reeves – 11 yjet e urryer pa të drejtë

Nga LeBron, Kim, Swift e Reeves – 11 yjet e urryer pa të drejtë

Yjet
Turneu i “Jingle Ball” rikthehet me performanca nga Dua Lipa, Ed Sheeran dhe Lil Nas X

Turneu i “Jingle Ball” rikthehet me performanca nga Dua Lipa, Ed Sheeran dhe Lil Nas X

Yjet
Shprehej se ishte ‘shtatzënë’ me këtë projekt – reperi Lil Nas X “e lind” albumin e tij të ri, ndërsa sjell skena të nxehta me një mashkull në klip

Shprehej se ishte ‘shtatzënë’ me këtë projekt – reperi Lil Nas X “e lind” albumin e tij të ri, ndërsa sjell skena të nxehta me një mashkull në klip

Muzikë
Lil Nas X i organizon festë ‘baby shower’ albumit të tij, për të cilin thotë se është shtatzënë dhe është në pritje të lindjes së tij

Lil Nas X i organizon festë ‘baby shower’ albumit të tij, për të cilin thotë se është shtatzënë dhe është në pritje të lindjes së tij

Yjet
Befason reperi Lil Nas X, pozon me barkun e fryrë dhe thotë se është shtatzënë me albumin e tij

Befason reperi Lil Nas X, pozon me barkun e fryrë dhe thotë se është shtatzënë me albumin e tij

Yjet
Bëhet viral klipi i reperit amerikan Lil Nas X – shfaqet nudo duke vallëzuar me shumë meshkuj në burg

Bëhet viral klipi i reperit amerikan Lil Nas X – shfaqet nudo duke vallëzuar me shumë meshkuj në burg

Muzikë
Lil Nas lanson atlete që përmbajnë gjak njeriu, shiten për më pak se një minutë

Lil Nas lanson atlete që përmbajnë gjak njeriu, shiten për më pak se një minutë

Trend
Lista e fituesve të ‘Grammy Awards 2020’

Lista e fituesve të ‘Grammy Awards 2020’

Muzikë
Lista e fituesve në ‘American Music Awards 2019’

Lista e fituesve në ‘American Music Awards 2019’

Muzikë