LAJMI I FUNDIT:

Liga UNIKE

96 Artikuj

Bashkimi mund Flamurtarin dhe fiton vendin e tretë në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Bashkimi mund Flamurtarin dhe fiton vendin e tretë në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Liga Unike
Prishtina eliminon Flamurtarin dhe sfidon Penzën në finalen e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Prishtina eliminon Flamurtarin dhe sfidon Penzën në finalen e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Penza eliminon Bashkimin dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Penza eliminon Bashkimin dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Liga Unike
Për herë të parë në Prishtinë organizohet Final 4 i Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Për herë të parë në Prishtinë organizohet Final 4 i Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Basketboll
Xhiroja e fundit në Ligën Unike, formati dhe cila pritet të jetë renditja përfundimtare

Xhiroja e fundit në Ligën Unike, formati dhe cila pritet të jetë renditja përfundimtare

Liga Unike
Orari i përballjeve gjysmëfinale të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Orari i përballjeve gjysmëfinale të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Katër skuadrat që luftojnë për trofeun e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Katër skuadrat që luftojnë për trofeun e Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Mësohen shpërblimet për Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Mësohen shpërblimet për Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Përballjet e gjysmëfinalistëve në Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Përballjet e gjysmëfinalistëve në Final 4 të Ligës Unike në konkurrencën e femrave

Liga Unike
Final 4 i Ligës Unike në Prishtinë, shpalosen detajet e organizimit

Final 4 i Ligës Unike në Prishtinë, shpalosen detajet e organizimit

Super Liga
Peja është befasuar në Ligën Unike nga Vllaznia e Shkodrës

Peja është befasuar në Ligën Unike nga Vllaznia e Shkodrës

Liga Unike
Fitore e pritur e Golden Eagle Yllit ndaj Tiranës në Ligën Unike

Fitore e pritur e Golden Eagle Yllit ndaj Tiranës në Ligën Unike

Liga Unike
Penza triumfon në derbin ndaj Bashkimit në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Penza triumfon në derbin ndaj Bashkimit në konkurrencën e femrave në Ligën Unike

Liga Unike
Tirana me fitoren e parë në konkurrencën e femrave, mposht Partizanin në Ligën Unike

Tirana me fitoren e parë në konkurrencën e femrave, mposht Partizanin në Ligën Unike

Liga Unike
Rahoveci në formë fantastike fiton ndaj Kamzës në Ligën Unike

Rahoveci në formë fantastike fiton ndaj Kamzës në Ligën Unike

Liga Unike
Përballje interesante në xhiron e 13-të të Ligës Unike

Përballje interesante në xhiron e 13-të të Ligës Unike

Liga Unike
Dy sfida interesante në xhiron e fundit të Ligës Unike te femrat

Dy sfida interesante në xhiron e fundit të Ligës Unike te femrat

Liga Unike
Golden Eagle Ylli me suksesin e radhës në Ligën Unike, mposht skuadrën Kamza Basket

Golden Eagle Ylli me suksesin e radhës në Ligën Unike, mposht skuadrën Kamza Basket

Liga Unike
Liga Unike me sfida interesante në xhiron e 12-të

Liga Unike me sfida interesante në xhiron e 12-të

Basketboll
Penza dhe Flamurtari zhvillojnë derbin e xhiros së gjashtë të Ligës Unike

Penza dhe Flamurtari zhvillojnë derbin e xhiros së gjashtë të Ligës Unike

Basketboll
Fitore e lehtë për Prizrenin 16 ndaj Vllaznisë në Ligën Unike

Fitore e lehtë për Prizrenin 16 ndaj Vllaznisë në Ligën Unike

Basketboll
Peja triumfon ndaj Tiranës në Ligën Unike

Peja triumfon ndaj Tiranës në Ligën Unike

Liga Unike
Flamurtari vazhdon me fitore në Ligën Unike të femrave, triumfon ndaj Bashkimit

Flamurtari vazhdon me fitore në Ligën Unike të femrave, triumfon ndaj Bashkimit

Liga Unike
Derbi mes Flamurtarit dhe Bashkimit në xhiron e nëntë të Ligës Unike të Femrave

Derbi mes Flamurtarit dhe Bashkimit në xhiron e nëntë të Ligës Unike të Femrave

Basketboll