LAJMI I FUNDIT:

Liam Hemsworth

67 Artikuj

Miley Cyrus thotë se e mori vendimin për t’u ndarë nga burri i saj gjatë performancës në festivalin ‘Glastonbury’

Miley Cyrus thotë se e mori vendimin për t’u ndarë nga burri i saj gjatë performancës në festivalin ‘Glastonbury’

Muzikë
Jennifer Lawrence flet për thashethemet se ka qenë në lidhje me Liam Hemsworthin gjatë kohës që ai ishte me Miley Cyrusin

Jennifer Lawrence flet për thashethemet se ka qenë në lidhje me Liam Hemsworthin gjatë kohës që ai ishte me Miley Cyrusin

Yjet
Kënga e re e Miley Cyrus lë të kuptohet se Liam Hemsworth e tradhtoi gjatë martesës

Kënga e re e Miley Cyrus lë të kuptohet se Liam Hemsworth e tradhtoi gjatë martesës

Yjet
Miley Cyrus ‘godet’ Liam Hemsworth në këngën e re, zbulon detaje nga martesa e tyre e dështuar

Miley Cyrus ‘godet’ Liam Hemsworth në këngën e re, zbulon detaje nga martesa e tyre e dështuar

Yjet
Henry Cavill nuk do të jetë më pjesë e “The Witcher”, fansat e serialit janë tërbuar për zëvendësimin

Henry Cavill nuk do të jetë më pjesë e “The Witcher”, fansat e serialit janë tërbuar për zëvendësimin

TV / Film
Miley Cyrus e quan martesën me Liam Hemsworth ‘një fatkeqësi’ gjatë koncertit në Brazil

Miley Cyrus e quan martesën me Liam Hemsworth ‘një fatkeqësi’ gjatë koncertit në Brazil

Yjet
Fundi i 2020: Çiftet e famshme që u ndanë përgjatë vitit

Fundi i 2020: Çiftet e famshme që u ndanë përgjatë vitit

Yjet
Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

Yjet
Liam Hemsworth shet pronën në Malibu, e cila u dogj në vitin 2018 nga zjarri ‘Woolsey’

Liam Hemsworth shet pronën në Malibu, e cila u dogj në vitin 2018 nga zjarri ‘Woolsey’

Yjet
Kush ishin 10 të dashurit e këngëtares Miley Cyrus?

Kush ishin 10 të dashurit e këngëtares Miley Cyrus?

Po Flitet
Liam Hemsworth është ‘i lumtur dhe po jeton një jetë më ndryshe’ një vit pas ndarjes nga Miley Cyrus

Liam Hemsworth është ‘i lumtur dhe po jeton një jetë më ndryshe’ një vit pas ndarjes nga Miley Cyrus

Yjet
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që kanë lyer thonjtë në paraqitjet e tyre para publikut

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që kanë lyer thonjtë në paraqitjet e tyre para publikut

Yjet
Miley Cyrus feston përvjetorin e tretë të këngës së saj “Malibu” – të cilën ia dedikoi ish-bashkëshortit të saj, Liam Hemsworth

Miley Cyrus feston përvjetorin e tretë të këngës së saj “Malibu” – të cilën ia dedikoi ish-bashkëshortit të saj, Liam Hemsworth

Yjet
Pesë komeditë që do t’jua zbukurojnë ditën dhe do t’jua përmirësojnë disponimin gjatë vetizolimit

Pesë komeditë që do t’jua zbukurojnë ditën dhe do t’jua përmirësojnë disponimin gjatë vetizolimit

TV / Film
Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

Sa kanë ndryshuar këta 20 të famshëm ndër vite?

Yjet
Liam Hemsworth shijon lidhjen e re me modelen Gabriella Brooks

Liam Hemsworth shijon lidhjen e re me modelen Gabriella Brooks

Yjet
Trembëdhjetë të famshmit që sollën kujtime të bukura nga fëmijëria përmes fotografive

Trembëdhjetë të famshmit që sollën kujtime të bukura nga fëmijëria përmes fotografive

Yjet
Njëzetedy të famshmit, gjatësia e të cilëve është mbi mesataren

Njëzetedy të famshmit, gjatësia e të cilëve është mbi mesataren

Yjet
Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus përfundojnë procedurat e divorcit

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus përfundojnë procedurat e divorcit

Yjet
Liam Hemsworth konfirmon romancën e re me modelen Gabriella Brooks

Liam Hemsworth konfirmon romancën e re me modelen Gabriella Brooks

Yjet
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë divorcuar një vit pas martesës

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth janë divorcuar një vit pas martesës

TV / Film
Liam Hemsworth paditet 150 mijë dollarë për postimin e një fotografie në Instagram

Liam Hemsworth paditet 150 mijë dollarë për postimin e një fotografie në Instagram

Yjet
Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Njëzet meshkujt e famshëm të Hollywoodit që nuk shquheshin për bukuri në adoleshencë, por tani janë ikona të ekranit

Yjet
Miley Cyrus thumbon ish-bashkëshortin e saj, Liam Hemsworth me tatuazhin e ri

Miley Cyrus thumbon ish-bashkëshortin e saj, Liam Hemsworth me tatuazhin e ri

Yjet