LAJMI I FUNDIT:
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi

262 Artikuj

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Yjet
Leonora Jakupi reagon pas ofendimit që Vedati ia bëri Xhulit në Big Brother VIP Kosova

Leonora Jakupi reagon pas ofendimit që Vedati ia bëri Xhulit në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Leonora Jakupi futet në Big Brother VIP Kosova dhe iu këndon banorëve “A vritet pafajësia” për 17 shkurt

Leonora Jakupi futet në Big Brother VIP Kosova dhe iu këndon banorëve “A vritet pafajësia” për 17 shkurt

Yjet
“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
Gjendje e rënduar në Skenderaj nga vërshimet, Leonora Jakupi: Zot mbrojë qytetarët e vendit tim

Gjendje e rënduar në Skenderaj nga vërshimet, Leonora Jakupi: Zot mbrojë qytetarët e vendit tim

Yjet
Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Suksesi i Shaqirit dhe Xhakës në Botëror ekzalton edhe estradën, yjet e muzikës “shpërthejnë” me reagime krenarie

Yjet
Leonora Jakupi i kundërpërgjigjet Nora Istrefit: Edhe hajn edhe gënjen

Leonora Jakupi i kundërpërgjigjet Nora Istrefit: Edhe hajn edhe gënjen

Yjet
Nora Istrefi thotë se nuk i ka vjedhur asnjëherë këngë Leonora Jakupit

Nora Istrefi thotë se nuk i ka vjedhur asnjëherë këngë Leonora Jakupit

Yjet
“M’syshi”, kënga më e re nga Asim Gashi dhe Leonora Jakupi

“M’syshi”, kënga më e re nga Asim Gashi dhe Leonora Jakupi

Muzikë
Leonora Jakupi duket e mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare

Leonora Jakupi duket e mrekullueshme në veshje tradicionale shqiptare

Yjet
Leonora Jakupi pas dënimit të Gucatit e Haradinajt: Ju që e votuat Gjykatën Speciale ju thaftë dora

Leonora Jakupi pas dënimit të Gucatit e Haradinajt: Ju që e votuat Gjykatën Speciale ju thaftë dora

Yjet
Pas reagimit ndaj bullizimit që po i bëhet në rrjetet sociale – Beatrix Ramosaj merr përkrahje nga Leonora Jakupi: Ky është çmimi që duhet të paguajmë duke qenë njerëz publik

Pas reagimit ndaj bullizimit që po i bëhet në rrjetet sociale – Beatrix Ramosaj merr përkrahje nga Leonora Jakupi: Ky është çmimi që duhet të paguajmë duke qenë njerëz publik

Yjet
Artistët shqiptarë urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

Artistët shqiptarë urojnë Muajin e Shenjtë të Ramazanit

Yjet
Adelina Ismaili vjen me reagim ndaj një deklarate rreth shkarkimeve në MPJD

Adelina Ismaili vjen me reagim ndaj një deklarate rreth shkarkimeve në MPJD

Yjet
Leonora Jakupi konfirmon se nuk është ndarë nga i dashuri

Leonora Jakupi konfirmon se nuk është ndarë nga i dashuri

Po Flitet
Leonora Jakupi feston ditëlindjen e 43-të

Leonora Jakupi feston ditëlindjen e 43-të

Yjet
Leonora publikon “Liria ka emër”, këngën e radhës për nder të Pavarësisë dhe Epopesë së UÇK-së

Leonora publikon “Liria ka emër”, këngën e radhës për nder të Pavarësisë dhe Epopesë së UÇK-së

Muzikë
Mediat në Serbi e quajnë skandaloze këngën e saj për UÇK-në, reagon Leonora Jakupi

Mediat në Serbi e quajnë skandaloze këngën e saj për UÇK-në, reagon Leonora Jakupi

Yjet
Leonora lanson “Komandant”, njërën nga dy këngët e realizuara për nder të Pavarësisë dhe Epopesë së UÇK-së

Leonora lanson “Komandant”, njërën nga dy këngët e realizuara për nder të Pavarësisë dhe Epopesë së UÇK-së

Muzikë
Leonora Jakupi paralajmëron dy projekte të reja, kushtuar Epopesë së UÇK-së dhe Ditës së Pavarësisë

Leonora Jakupi paralajmëron dy projekte të reja, kushtuar Epopesë së UÇK-së dhe Ditës së Pavarësisë

Muzikë
Leonora Jakupi shfaqet elegante dhe tërë shkëlqim në pozat e reja

Leonora Jakupi shfaqet elegante dhe tërë shkëlqim në pozat e reja

Yjet
Leonora Jakupi pozon me shumë stil pranë veturës së tipit “Porsche”

Leonora Jakupi pozon me shumë stil pranë veturës së tipit “Porsche”

Yjet
Leonora Jakupi duket mahnitëse, shkëlqen në imazhet e reja e veshur në fustan elegant

Leonora Jakupi duket mahnitëse, shkëlqen në imazhet e reja e veshur në fustan elegant

Yjet
Leonora Jakupi uron festën e Krishtlindjeve, shfaqet elegante në fustan të zi

Leonora Jakupi uron festën e Krishtlindjeve, shfaqet elegante në fustan të zi

Yjet