LAJMI I FUNDIT:

Leonardo Spinazzola

54 Artikuj

ESPN zgjedh formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Euro 2020

ESPN zgjedh formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Euro 2020

Përfaqësueset
Agjenti i Spinazzolas takohet me Real Madridin, Mbretërit synojnë një shkëmbim me Romën

Agjenti i Spinazzolas takohet me Real Madridin, Mbretërit synojnë një shkëmbim me Romën

La Liga
Zbulohet lista me lojtarët që kanë arritur shpejtësinë më të madhe deri tani në Euro 2020 – Spinazzola sikurse ‘raketë’

Zbulohet lista me lojtarët që kanë arritur shpejtësinë më të madhe deri tani në Euro 2020 – Spinazzola sikurse ‘raketë’

Përfaqësueset
Roma tregohet e pamëshirshme ndaj Bolonjës – fiton me katër gola dallim

Roma tregohet e pamëshirshme ndaj Bolonjës – fiton me katër gola dallim

Serie A
Roma 2-0 Fiorentina, vlerësimi për Marash Kumbullën dhe lojtarët e tjerë

Roma 2-0 Fiorentina, vlerësimi për Marash Kumbullën dhe lojtarët e tjerë

Serie A
Roma fiton me rezultat komod ndaj Fiorentinës

Roma fiton me rezultat komod ndaj Fiorentinës

Serie A
Roma dhe Interi luajnë baras në spektaklin e katër golave në Olimpico

Roma dhe Interi luajnë baras në spektaklin e katër golave në Olimpico

Serie A
Roma dhe Fiorentina planifikojnë shkëmbimin e katër futbollistëve

Roma dhe Fiorentina planifikojnë shkëmbimin e katër futbollistëve

Serie A
Marotta tregon arsyen e dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, flet edhe për Eriksen, Giroud dhe Moses

Marotta tregon arsyen e dështimit të shkëmbimit Politano-Spinazzola, flet edhe për Eriksen, Giroud dhe Moses

Serie A
Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola

Dështon përfundimisht marrëveshja për shkëmbimin Politano – Spinazzola

Serie A
Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit

Shkëmbimi Politano-Spinazzola drejt dështimit

Serie A
Dhjetë skuadra për tetë vite edhe pse është 26 vjeçar: Spinazzola pritet të zyrtarizohet së shpejti te Interi

Dhjetë skuadra për tetë vite edhe pse është 26 vjeçar: Spinazzola pritet të zyrtarizohet së shpejti te Interi

Serie A
Politano dhe Spinazzola po kryejnë testet mjekësore para zyrtarizimit të shkëmbimit

Politano dhe Spinazzola po kryejnë testet mjekësore para zyrtarizimit të shkëmbimit

Serie A
Interi e ka siguruar Eriksenin, situata e tri blerjeve të tjera të mundshme

Interi e ka siguruar Eriksenin, situata e tri blerjeve të tjera të mundshme

Serie A
Inter dhe Roma nisin bisedimet për shkëmbim të lojtarëve

Inter dhe Roma nisin bisedimet për shkëmbim të lojtarëve

Serie A
Wolfsberg 1-1 Roma, notat e lojtarëve: Spinazzola më i miri

Wolfsberg 1-1 Roma, notat e lojtarëve: Spinazzola më i miri

Liga e Evropës
Roma po i përdor videot e transferimeve për ta rritur ndërgjegjësimin rreth fëmijëve të zhdukur

Roma po i përdor videot e transferimeve për ta rritur ndërgjegjësimin rreth fëmijëve të zhdukur

Serie A
Zyrtare: Kompletohet shkëmbimi Spinazzola – Pellegrini

Zyrtare: Kompletohet shkëmbimi Spinazzola – Pellegrini

Serie A
Spinazzola kaloi te Roma, tani pritet prezantimi i Pellegrinit te Juventusi

Spinazzola kaloi te Roma, tani pritet prezantimi i Pellegrinit te Juventusi

Serie A
Juventus dhe Roma përgatisin shkëmbimin e mbrojtësve anësorë

Juventus dhe Roma përgatisin shkëmbimin e mbrojtësve anësorë

Serie A
Juventus ia ofron tre futbollistë Interit në shkëmbim për Icardin

Juventus ia ofron tre futbollistë Interit në shkëmbim për Icardin

Serie A
Juventusi e dëshiron me çdo kusht Chiesan, i ofron tre futbollistë Fiorentinës për yllin italian

Juventusi e dëshiron me çdo kusht Chiesan, i ofron tre futbollistë Fiorentinës për yllin italian

Serie A
Spinazzola do të mungojë dy javë

Spinazzola do të mungojë dy javë

Serie A
Juve në një nivel tjetër, skuadra e tyre rezervë ka kualitete për një vend në top katërshe

Juve në një nivel tjetër, skuadra e tyre rezervë ka kualitete për një vend në top katërshe

Serie A