LAJMI I FUNDIT:

Leonardo Spinazzola

54 Artikuj

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Roma, lojtarët më të përdorur nga Mourinho – Ibanez i pazëvendësueshëm

Serie A
Jose Mourinho u beson vetëm shtatë lojtarëve te Roma, të tjerët të gjithë mund të shiten

Jose Mourinho u beson vetëm shtatë lojtarëve te Roma, të tjerët të gjithë mund të shiten

Serie A
Roma synon që t’i blindojë me kontrata afatgjate tre yjet e skuadrës

Roma synon që t’i blindojë me kontrata afatgjate tre yjet e skuadrës

Serie A
Agjenti i Spinazzolas flet për situatën e mbrojtësit, tregon kur pritet të kthehet

Agjenti i Spinazzolas flet për situatën e mbrojtësit, tregon kur pritet të kthehet

Serie A
Mourinho kërkon vetëm fitoren ndaj Milanit, flet edhe për rikthimin e mundshëm të Spinazzolas

Mourinho kërkon vetëm fitoren ndaj Milanit, flet edhe për rikthimin e mundshëm të Spinazzolas

Serie A
Spinazzola paralajmëron rikthimin e shpejtë në fushë

Spinazzola paralajmëron rikthimin e shpejtë në fushë

Serie A
Pësoi lëndim të rëndë në Euro 2020, Spinazzola tregon datën e rikthimit

Pësoi lëndim të rëndë në Euro 2020, Spinazzola tregon datën e rikthimit

Serie A
Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

Përfaqësueset
Zyrtare: UEFA publikon formacionin me lojtarët që shkëlqyen në Euro 2020

Zyrtare: UEFA publikon formacionin me lojtarët që shkëlqyen në Euro 2020

Përfaqësueset
Letra personale e Spinazzolas drejtuar bashkëlojtarëve te Italia përpara finales së Euro 2020 ndaj Anglisë

Letra personale e Spinazzolas drejtuar bashkëlojtarëve te Italia përpara finales së Euro 2020 ndaj Anglisë

Përfaqësueset
Italia mbërrin në Londër para finales ndaj Anglisë në Euro 2020, Spinazzola pjesë e grupit

Italia mbërrin në Londër para finales ndaj Anglisë në Euro 2020, Spinazzola pjesë e grupit

Përfaqësueset
Mancini: Spinazzola ishte mbrojtësi më i mirë në Euro 2020, ndaj Anglisë do të jetë ndeshje e bukur

Mancini: Spinazzola ishte mbrojtësi më i mirë në Euro 2020, ndaj Anglisë do të jetë ndeshje e bukur

Ndërkombëtare
Pesë gjërat që mund t’i keni humbur nga dita elektrizuese e 20-të e Euro 2020

Pesë gjërat që mund t’i keni humbur nga dita elektrizuese e 20-të e Euro 2020

Përfaqësueset
Reagimi në kohë i Spinazzolas, në momentin që Jorginho shënon penalltinë fitues për Italinë

Reagimi në kohë i Spinazzolas, në momentin që Jorginho shënon penalltinë fitues për Italinë

Përfaqësueset
Kirurgu: Spinazzola kthehet brenda gjashtë muajsh

Kirurgu: Spinazzola kthehet brenda gjashtë muajsh

Ndërkombëtare
Motra e Courtois kërkon falje për akuzat që i bëri ndaj Spinazzolas gjatë takimit Belgjikë – Itali

Motra e Courtois kërkon falje për akuzat që i bëri ndaj Spinazzolas gjatë takimit Belgjikë – Itali

Përfaqësueset
Mourinho vajton lëndimin e Spinazzolas dhe analizon përballjet në gjysmëfinale

Mourinho vajton lëndimin e Spinazzolas dhe analizon përballjet në gjysmëfinale

Ndërkombëtare
Roma ka tri opsione për ta zëvendësuar Spinazzolan

Roma ka tri opsione për ta zëvendësuar Spinazzolan

Serie A
Përkundër lëndimit të rëndë, Spinazzola po ndiqet nga klubet e mëdha – mbrojtësi ka klauzolë largimi nga Roma

Përkundër lëndimit të rëndë, Spinazzola po ndiqet nga klubet e mëdha – mbrojtësi ka klauzolë largimi nga Roma

Serie A
Mes duartrokitjesh dhe përqafimeve Spinazzola lë kampin e Italisë për të vazhduar trajtimin mjekësor

Mes duartrokitjesh dhe përqafimeve Spinazzola lë kampin e Italisë për të vazhduar trajtimin mjekësor

Përfaqësueset
Spinazzola kthehet në Romë dhe thyen heshtjen pas lëndimit

Spinazzola kthehet në Romë dhe thyen heshtjen pas lëndimit

Përfaqësueset
U largua me lot nga fusha, Spinazzola ka pësuar dëmtim të rëndë në ‘Tendinën e Akilit’

U largua me lot nga fusha, Spinazzola ka pësuar dëmtim të rëndë në ‘Tendinën e Akilit’

Përfaqësueset
Renditen top dhjetë lojtarët më të shpejtë deri më tani në Euro 2020 – lista dominohet nga mbrojtësit

Renditen top dhjetë lojtarët më të shpejtë deri më tani në Euro 2020 – lista dominohet nga mbrojtësit

Përfaqësueset
Po shkëlqen në evropian, Roma mund ta humbas Spinazzolan

Po shkëlqen në evropian, Roma mund ta humbas Spinazzolan

Serie A