LAJMI I FUNDIT:
Leon Goretzka

Leon Goretzka

114 Artikuj

Formacioni me më të mirët që u refuzuan për Euro 2024 – nga yjet e Gjermanisë, deri te Jack Grealish

Formacioni me më të mirët që u refuzuan për Euro 2024 – nga yjet e Gjermanisë, deri te Jack Grealish

Përfaqësueset
Eksod masiv tek Bayerni – gjashtë yje mund të largohen nga bavarezët këtë verë

Eksod masiv tek Bayerni – gjashtë yje mund të largohen nga bavarezët këtë verë

Bundesliga
Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Bundesliga
Gjermania publikon listën për Euro 2024, Nagelsmann lë jashtë katër lojtarë të mëdhenj

Gjermania publikon listën për Euro 2024, Nagelsmann lë jashtë katër lojtarë të mëdhenj

Përfaqësueset
Nagelsmann do të lërë dy legjenda jashtë skuadrës së Gjermanisë për Euro 2024

Nagelsmann do të lërë dy legjenda jashtë skuadrës së Gjermanisë për Euro 2024

Ndërkombëtare
Juventusi synon transferimin e Leon Goretzkas, gati oferta e lartë për Bayernin

Juventusi synon transferimin e Leon Goretzkas, gati oferta e lartë për Bayernin

Serie A
Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Plani ambicioz i Bayern Munichut – nënshkruhen tre yje, shtatë emra të mëdhenj rrezikojnë largimin

Bundesliga
Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Revolucion ekstrem te Bayerni: Deri në tetë largime në verë

Bundesliga
Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bayern Munich do të shesë pesë lojtarë duke përfshirë objektivin e Realit dhe Man Cityt

Bundesliga
Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bayern Munich konsideron shitjen e pesë yjeve në verë, alarmohen Man Utd dhe Liverpool

Bundesliga
Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Përçarje brenda klubit të Bayernit – gjashtë lojtarë po udhëheqin revoltën ndaj Tuchelit

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Formacioni i mundshëm i Mourinhos nëse bëhet trajner i Bayern Munichut

Bundesliga
Bayern Munich do t’i nënshtrohet një revolucioni serioz: Pesë yje do të largohen nga “Allianz Arena”

Bayern Munich do t’i nënshtrohet një revolucioni serioz: Pesë yje do të largohen nga “Allianz Arena”

Bundesliga
Thjeshtësia e Thomas Mullerit, fiton miliona dhe përdor një telefon të thyer

Thjeshtësia e Thomas Mullerit, fiton miliona dhe përdor një telefon të thyer

Bundesliga
Bayern Munich humbet një lojtar të rëndësishëm para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Bayern Munich humbet një lojtar të rëndësishëm para ndeshjes në Ligën e Kampionëve

Bundesliga
Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bayern merr një fitore rutinore në udhëtim ndaj Mainzit

Bundesliga
Juventusi synon transferimin e Leon Goretzkas

Juventusi synon transferimin e Leon Goretzkas

Serie A
E kërkon Manchester United: Bayern Munich ia cakton çmimin Goretzkas

E kërkon Manchester United: Bayern Munich ia cakton çmimin Goretzkas

Premier League


mob5