LAJMI I FUNDIT:

Lëndë narkotike

75 Artikuj

‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

‘Ikona e kanabisit’, Snoop Dogg thotë se ka hequr dorë nga pirja e marihuanës

Yjet
U kap duke trafikuar 300 kilogram lëndë narkotike drejt Malit të Zi, arrestohet 55-vjeçari nga Tirana

U kap duke trafikuar 300 kilogram lëndë narkotike drejt Malit të Zi, arrestohet 55-vjeçari nga Tirana

Shqipëri
Të përfituara nga krimi, sekuestrohen 1 milion euro pasuri në Tiranë

Të përfituara nga krimi, sekuestrohen 1 milion euro pasuri në Tiranë

Shqipëri
Ishte shpallur në kërkim për prodhim të narkotikëve, arrestohet 28-vjeçari në Tiranë

Ishte shpallur në kërkim për prodhim të narkotikëve, arrestohet 28-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Megaoperacioni “Tempulli” në Tiranë – kapet me drogë afër shkollave, arrestohet 23-vjeçari

Megaoperacioni “Tempulli” në Tiranë – kapet me drogë afër shkollave, arrestohet 23-vjeçari

Shqipëri
Demonstrimi i qenit Lisa të trajnuar për gjetjen e lëndëve narkotike dhe për kapjen e personave të dyshuar

Demonstrimi i qenit Lisa të trajnuar për gjetjen e lëndëve narkotike dhe për kapjen e personave të dyshuar

Elfije Boletini
Shpërndanin lëndë narkotike në Tiranë, arrestohen katër të rinj

Shpërndanin lëndë narkotike në Tiranë, arrestohen katër të rinj

Shqipëri
Sfida e narko testit nga zyrtarët institucionalë, nga LVV shprehen të gatshëm – Blakaj i Labirintit skeptik

Sfida e narko testit nga zyrtarët institucionalë, nga LVV shprehen të gatshëm – Blakaj i Labirintit skeptik

Politikë
Kokainë dhe kanabis në Ksamil, arrestohet dy persona

Kokainë dhe kanabis në Ksamil, arrestohet dy persona

Shqipëri
Siguronte kokainë dhe e shiste në qytet, kapet 34-vjeçari në Berat

Siguronte kokainë dhe e shiste në qytet, kapet 34-vjeçari në Berat

Shqipëri
Posedonte drogë, arrestohet një person i dyshuar në Prishtinë

Posedonte drogë, arrestohet një person i dyshuar në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona në Obiliq, konfiskohen lëndë narkotike, armë dhe para

Arrestohen tre persona në Obiliq, konfiskohen lëndë narkotike, armë dhe para

Kronika e Zezë
21 urdhër arreste, prokurori i SPAK jep detaje: Mes tyre një polic, nga vinte droga

21 urdhër arreste, prokurori i SPAK jep detaje: Mes tyre një polic, nga vinte droga

Shqipëri
Operacion i Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri, 20 urdhër arreste për trafik narkotikësh

Operacion i Prokurorisë së Posaçme në Shqipëri, 20 urdhër arreste për trafik narkotikësh

Shqipëri
Përdornin lavazhin për të shitur drogë, arrestohen dy persona në Burrel

Përdornin lavazhin për të shitur drogë, arrestohen dy persona në Burrel

Shqipëri
Kapen 104 kilogramë kanabis në Vlorë, arrestohet 48-vjeçari

Kapen 104 kilogramë kanabis në Vlorë, arrestohet 48-vjeçari

Shqipëri
Transportonin emigrantë të paligjshëm nga Saranda në Mal të Zi, arrestohen dy tiranasit dhe shkupiani

Transportonin emigrantë të paligjshëm nga Saranda në Mal të Zi, arrestohen dy tiranasit dhe shkupiani

Shqipëri
Në dy raste të ndara arrestohen tre persona të dyshuar për falsifikim parash dhe posedimi të narkotikeve

Në dy raste të ndara arrestohen tre persona të dyshuar për falsifikim parash dhe posedimi të narkotikeve

Kronika e Zezë
Sekuestrohet drogë, armë dhe municion luftarak në Krujë, arrestohen vëllezërit binjakë

Sekuestrohet drogë, armë dhe municion luftarak në Krujë, arrestohen vëllezërit binjakë

Shqipëri
Lëndë narkotike te nxënësit e Maqedonisë, dukuri shqetësuese

Lëndë narkotike te nxënësit e Maqedonisë, dukuri shqetësuese

Maqedonia e Veriut
Tentuan të kalonin hashash drejt Maqedonisë se Veriut, lihen në burg tre të arrestuarit

Tentuan të kalonin hashash drejt Maqedonisë se Veriut, lihen në burg tre të arrestuarit

Shqipëri
Sekuestrohen dhjetëra doza me heroinë dhe kanabis në Vlorë, arrestohet pronari i banesës

Sekuestrohen dhjetëra doza me heroinë dhe kanabis në Vlorë, arrestohet pronari i banesës

Shqipëri
Kapen dy të mitur me lëndë narkotike në një shkollë në Durrës

Kapen dy të mitur me lëndë narkotike në një shkollë në Durrës

Shqipëri
Sekuestrohen armë zjarri, municion luftarak dhe lëndë narkotike, kapen dy të rinj në Fier

Sekuestrohen armë zjarri, municion luftarak dhe lëndë narkotike, kapen dy të rinj në Fier

Shqipëri