LAJMI I FUNDIT:

Leeds United

313 Artikuj

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Premier League
Përfundon sezoni 2022/23 në Ligën Premier: Kush e siguroi vendin në Evropë dhe kush ra në Championship

Përfundon sezoni 2022/23 në Ligën Premier: Kush e siguroi vendin në Evropë dhe kush ra në Championship

Premier League
Sam Allardyce bëhet viral kur tentoi t’i dhuronte një monedhë gjyqtarit të katërt

Sam Allardyce bëhet viral kur tentoi t’i dhuronte një monedhë gjyqtarit të katërt

Premier League
Manchester City merr fitore stresuese ndaj Leeds United – shkëputet edhe më shumë nga Arsenali

Manchester City merr fitore stresuese ndaj Leeds United – shkëputet edhe më shumë nga Arsenali

Premier League
Man City luan për fitoren e radhës ndaj Leeds United, formacionet zyrtare

Man City luan për fitoren e radhës ndaj Leeds United, formacionet zyrtare

Premier League
Zyrtare: Leeds Unitedi shkarkon Javi Gracian, emëron Sam Allardyce

Zyrtare: Leeds Unitedi shkarkon Javi Gracian, emëron Sam Allardyce

Premier League
Notat e lojtarëve: Leeds United 1-6 Liverpool

Notat e lojtarëve: Leeds United 1-6 Liverpool

Premier League
Liverpooli shfryhet në Leeds United – vazhdon garën për top katërshe

Liverpooli shfryhet në Leeds United – vazhdon garën për top katërshe

Premier League
Formacionet zyrtare: Liverpooli synon pikët e plota si mysafir i Leeds United

Formacionet zyrtare: Liverpooli synon pikët e plota si mysafir i Leeds United

Premier League
Leeds United duhet t’ia paguajë 28 milionë euro ish lojtarit të tyre që luajti 48 minuta

Leeds United duhet t’ia paguajë 28 milionë euro ish lojtarit të tyre që luajti 48 minuta

Premier League
Përgjigja e pabesueshme e Ben White kur u pyet përse nuk e pa fitoren e Man Cityt ndaj Liverpoolit

Përgjigja e pabesueshme e Ben White kur u pyet përse nuk e pa fitoren e Man Cityt ndaj Liverpoolit

Premier League
Arsenali i pandalshëm, Xhaka vazhdon me gola – titulli i kampionit edhe më afër

Arsenali i pandalshëm, Xhaka vazhdon me gola – titulli i kampionit edhe më afër

Premier League
Granit Xhaka vazhdon shkëlqimin, shënon gol ndaj Leedsit

Granit Xhaka vazhdon shkëlqimin, shënon gol ndaj Leedsit

Premier League
Ish-futbollisti anglez dërgohet me urgjencë në spital, dyshohet për sulm në zemër

Ish-futbollisti anglez dërgohet me urgjencë në spital, dyshohet për sulm në zemër

Premier League
Skuadrat e mëdha italiane po e monitorojnë situatën e Gnontos

Skuadrat e mëdha italiane po e monitorojnë situatën e Gnontos

Serie A
Chelsea ka tre portierë në listë, njëri do të transferohet në verë në ‘Stamford Bridges’

Chelsea ka tre portierë në listë, njëri do të transferohet në verë në ‘Stamford Bridges’

Premier League
Chelsea 1-0 Leeds United, notat e lojtarëve

Chelsea 1-0 Leeds United, notat e lojtarëve

Premier League
Chelsea shijon fitoren pas pesë ndeshjeve, triumfon ndaj Leedsit

Chelsea shijon fitoren pas pesë ndeshjeve, triumfon ndaj Leedsit

Premier League
Chelesea kërkon këndelljen, Leeds për befasi – formacionet zyrtare

Chelesea kërkon këndelljen, Leeds për befasi – formacionet zyrtare

Premier League
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Premier League
Leeds në bisedime me Steven Gerrard

Leeds në bisedime me Steven Gerrard

Premier League
Notat e lojtarëve: Leeds United 0-2 Manchester United

Notat e lojtarëve: Leeds United 0-2 Manchester United

Premier League
Manchester United merr fitore komode ndaj Leeds United

Manchester United merr fitore komode ndaj Leeds United

Premier League
Leeds dhe Manchester United përballen për herë të dytë brenda katër ditëve, formacionet zyrtare

Leeds dhe Manchester United përballen për herë të dytë brenda katër ditëve, formacionet zyrtare

Premier League