LAJMI I FUNDIT:
Ledian Memushaj

Ledian Memushaj

102 Artikuj

Memushaj: Gabuam, por objektivin e arritëm

Memushaj: Gabuam, por objektivin e arritëm

Kombëtarja e Shqipërisë
Memushaj arsyetohet për humbjen ndaj Francës: Luajtëm kundër kampionëve të botës

Memushaj arsyetohet për humbjen ndaj Francës: Luajtëm kundër kampionëve të botës

Kombëtarja e Shqipërisë
Memushaj para ndeshjes me Turqinë: Duhet të përqendrohemi dhe të japim më të mirën, ta nisim me këmbën e mbarë

Memushaj para ndeshjes me Turqinë: Duhet të përqendrohemi dhe të japim më të mirën, ta nisim me këmbën e mbarë

Kombëtarja e Shqipërisë
Liga e Kombeve: Izrael 2-0 Shqipëri, notat e lojtarëve

Liga e Kombeve: Izrael 2-0 Shqipëri, notat e lojtarëve

Kombëtarja e Shqipërisë
Memushaj kritikon lojën e dobët të kombëtares shqiptare, por nuk komenton zgjedhjet e Panuccit

Memushaj kritikon lojën e dobët të kombëtares shqiptare, por nuk komenton zgjedhjet e Panuccit

Kombëtarja e Shqipërisë
Memushaj nuk garanton qëndrimin, Bari në pritje të tij

Memushaj nuk garanton qëndrimin, Bari në pritje të tij

Serie A
Spekulohet se Memushaj ka arritur marrëveshje me Barin, duhet vetëm që Benevento ta pranojë ofertën

Spekulohet se Memushaj ka arritur marrëveshje me Barin, duhet vetëm që Benevento ta pranojë ofertën

Serie A
Historike për Beneventon, vjen fitorja e parë në Serie A

Historike për Beneventon, vjen fitorja e parë në Serie A

Serie A
Formacionet zyrtare: Juventus – Benevento, Gjimshiti titullar

Formacionet zyrtare: Juventus – Benevento, Gjimshiti titullar

Serie A
Benevento 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Memushaj dhe Gjimshiti (Foto)

Benevento 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, paraqitje e mirë nga Memushaj dhe Gjimshiti (Foto)

Serie A
Interi fiton me shumë mund ndaj Beneventos së shqiptarëve (Video)

Interi fiton me shumë mund ndaj Beneventos së shqiptarëve (Video)

Serie A
Formacionet zyrtare: Benevento – Inter, Memushaj e Gjimshiti nga minuta e parë

Formacionet zyrtare: Benevento – Inter, Memushaj e Gjimshiti nga minuta e parë

Serie A
Lojtarët shqiptarë të Serie A, zbulohen pagat e tyre

Lojtarët shqiptarë të Serie A, zbulohen pagat e tyre

Serie A
Përfundon afati kalimtar veror, këto janë 35 transferimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë (Foto)

Përfundon afati kalimtar veror, këto janë 35 transferimet e futbollistëve shqiptarë nëpër botë (Foto)

Ndërkombëtare
Memushaj te Benevento, bashkohet me Gjimshitin

Memushaj te Benevento, bashkohet me Gjimshitin

Serie A
Çështje orësh kalimi i Memushajt te Benevento

Çështje orësh kalimi i Memushajt te Benevento

Serie A
Në pritje të zyrtarizimeve: Memushaj te Benevento, Manaj te Granada

Në pritje të zyrtarizimeve: Memushaj te Benevento, Manaj te Granada

Ndërkombëtare
Benevento synon dyshen Memushaj-Pavoletti

Benevento synon dyshen Memushaj-Pavoletti

Serie A
Pas Sionit për Memushajn shfaq interesim edhe Benevento

Pas Sionit për Memushajn shfaq interesim edhe Benevento

Serie A
Pescara konfirmon ofertat për Memushajn

Pescara konfirmon ofertat për Memushajn

Serie A
Memushaj afër transferimit te Sioni

Memushaj afër transferimit te Sioni

Serie A
Memushaj afër transferimit tek Benevento

Memushaj afër transferimit tek Benevento

Serie A
Shtatë skuadra italiane pas Memushajt

Shtatë skuadra italiane pas Memushajt

Serie A
Lazio pas Memushajt

Lazio pas Memushajt

Kombëtarja e Shqipërisë