LAJMI I FUNDIT:

Lech Poznan

12 Artikuj

Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos, emrat e gjashtë skuadrave që e duan transferimin e tij

Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos, emrat e gjashtë skuadrave që e duan transferimin e tij

Romak Zeqiri
Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Sot zhvillohen çerekfinalet e para në Ligën e Evropës dhe Ligën e Konferencës

Liga e Evropës
Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Shorti për çerekfinalen e Ligës së Konferencës, Fiorentina dhe West Ham me fat

Ndërkombëtare
Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Mësohen çiftet e fazës 1/8 në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Hidhet shorti për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës, përballje shumë interesante

Ndërkombëtare
Si fatkeqësia natyrore e pengoi Lewandowskin të luante në Ligën Premier, ndërsa Real Sociedad i afroi 4 milionë euro për të

Si fatkeqësia natyrore e pengoi Lewandowskin të luante në Ligën Premier, ndërsa Real Sociedad i afroi 4 milionë euro për të

La Liga
Transferimi i Lewandowskit te Barcelona do t’i pasurojë edhe klubet polake

Transferimi i Lewandowskit te Barcelona do t’i pasurojë edhe klubet polake

Ndërkombëtare
Lewandowski më në fund flet për dështimin e transferimit të tij në Blackburn në vitin 2010

Lewandowski më në fund flet për dështimin e transferimit të tij në Blackburn në vitin 2010

Premier League
Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowskit

Shpërthimi vullkanik që ndryshoi karrierën e Robert Lewandowskit

Bundesliga
Liga e Polonisë prodhon golin për çmimin Puskas

Liga e Polonisë prodhon golin për çmimin Puskas

Ndërkombëtare
Të gjitha transferimet që mund t’ju kenë ikur nga 1 korriku (Foto)

Të gjitha transferimet që mund t’ju kenë ikur nga 1 korriku (Foto)

Ndërkombëtare
Çfarë ndodhi kështu në finalen e Kupës? (Foto)

Çfarë ndodhi kështu në finalen e Kupës? (Foto)

Ndërkombëtare