LAJMI I FUNDIT:

Leart Paqarada

75 Artikuj

Challandes shkoi, por Paqarada nuk është rikthyer – Gliha tregon pse nuk e ftoi mbrojtësin e majtë

Challandes shkoi, por Paqarada nuk është rikthyer – Gliha tregon pse nuk e ftoi mbrojtësin e majtë

Përfaqësuesja e Kosovës
Leart Paqarada flet për të gjitha: Golat e asistimet me St Paulin, formën e jashtëzakonshme që po kalon, raportet me Challandes dhe rikthimin te Kosova

Leart Paqarada flet për të gjitha: Golat e asistimet me St Paulin, formën e jashtëzakonshme që po kalon, raportet me Challandes dhe rikthimin te Kosova

Romak Zeqiri
Leart Paqarada në formacionin më të mirë të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë

Leart Paqarada në formacionin më të mirë të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë

Bundesliga
Leart Paqarada shkëlqen me St Paulin, gol dhe asistim në fitoren e skuadrës së tij në Kupën e Gjermanisë

Leart Paqarada shkëlqen me St Paulin, gol dhe asistim në fitoren e skuadrës së tij në Kupën e Gjermanisë

Bundesliga
Paqarada në top formë, bën dy asistime në fitoren e thellë të St Paulit

Paqarada në top formë, bën dy asistime në fitoren e thellë të St Paulit

Bundesliga
Situata me Paqaradën dhe Berishën – Challandes tregon se çfarë duhet të ndryshojë me ta

Situata me Paqaradën dhe Berishën – Challandes tregon se çfarë duhet të ndryshojë me ta

Përfaqësuesja e Kosovës
Duhet ta rishikoni disa herë këtë euro gol të Leart Paqaradës – lojtari kosovar shpall kandidaturën e tij çmimin “Puskas”

Duhet ta rishikoni disa herë këtë euro gol të Leart Paqaradës – lojtari kosovar shpall kandidaturën e tij çmimin “Puskas”

Ndërkombëtare
Leart Paqarada lë portierin kundërshtar të shtangur me super golin e tij

Leart Paqarada lë portierin kundërshtar të shtangur me super golin e tij

Ndërkombëtare
Situata e Challandes, largimi i Paqaradës dhe çështje tjera rreth Kosovës – flet sekretari i FFK-së, Eroll Salihu

Situata e Challandes, largimi i Paqaradës dhe çështje tjera rreth Kosovës – flet sekretari i FFK-së, Eroll Salihu

Përfaqësuesja e Kosovës
Leart Paqarada largohet nga Përfaqësuesja e Kosovës

Leart Paqarada largohet nga Përfaqësuesja e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Spanjë – Kosovë, formacioni i mundshëm i Dardanëve – Challandes pritet të ndryshojë skemën dhe disa nga lojtarët

Spanjë – Kosovë, formacioni i mundshëm i Dardanëve – Challandes pritet të ndryshojë skemën dhe disa nga lojtarët

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Kosova me nëntë mungesa të mëdha në ndeshjen ndaj Sllovenisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Kosova me mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Sllovenisë, por ekipit i bashkohet Valon Berisha

Kosova me mungesa të mëdha për ndeshjen ndaj Sllovenisë, por ekipit i bashkohet Valon Berisha

Ndërkombëtare
Jo vetëm Rashica, edhe Leart Paqaradës i ndalohet nga klubi t’i bashkohet Kosovës

Jo vetëm Rashica, edhe Leart Paqaradës i ndalohet nga klubi t’i bashkohet Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Shkup, Prishtinë e Athinë, këta ishin ‘luftëtarët’ e Kosovës që luajtën tri ndeshje brenda gjashtë ditëve

Shkup, Prishtinë e Athinë, këta ishin ‘luftëtarët’ e Kosovës që luajtën tri ndeshje brenda gjashtë ditëve

Përfaqësuesja e Kosovës
Notat e lojtarëve të Kosovës në përballje me Greqinë – Muric yll, Kastrati lojtar i së ardhmes

Notat e lojtarëve të Kosovës në përballje me Greqinë – Muric yll, Kastrati lojtar i së ardhmes

Përfaqësuesja e Kosovës
Challandes i detyruar të bëjë ndryshime shkaku i shumë mungesave: Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Greqisë

Challandes i detyruar të bëjë ndryshime shkaku i shumë mungesave: Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Greqisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Prapaskenat e ndeshjes Kosovë – Slloveni: Ulërima e Challandes, Oblak gëzon tifozët kosovarë me foto, ndihmëstrajnerët vetëm për të pritur topat dhe Aliti që e dërgon topin në oborrin e ministrisë

Prapaskenat e ndeshjes Kosovë – Slloveni: Ulërima e Challandes, Oblak gëzon tifozët kosovarë me foto, ndihmëstrajnerët vetëm për të pritur topat dhe Aliti që e dërgon topin në oborrin e ministrisë

Përfaqësuesja e Kosovës
Leart Paqarada kërkon nga tifozët që mos t’i fyejnë lojtarët e Kosovës

Leart Paqarada kërkon nga tifozët që mos t’i fyejnë lojtarët e Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Lista me 30 lojtarët shqiptarë që ndryshuan skuadër në këtë afat kalimtar

Lista me 30 lojtarët shqiptarë që ndryshuan skuadër në këtë afat kalimtar

Ndërkombëtare
Kosovës i mungojnë gjashtë lojtarë në ndeshjen me Greqinë, ndërsa i bashkohen dy të rinj

Kosovës i mungojnë gjashtë lojtarë në ndeshjen me Greqinë, ndërsa i bashkohen dy të rinj

Përfaqësuesja e Kosovës
St. Pauli liron Leart Paqaradën për ndeshjen me Moldavinë, por jo për atë me Greqinë

St. Pauli liron Leart Paqaradën për ndeshjen me Moldavinë, por jo për atë me Greqinë

Përfaqësuesja e Kosovës
Zyrtare: Leart Paqarada ndërron skuadër, por mbetet në futbollin gjerman

Zyrtare: Leart Paqarada ndërron skuadër, por mbetet në futbollin gjerman

Bundesliga
Leart Paqarada dhuron spektakël në fitoren e Sandhausen ndaj Hannoverit – minuta kishte edhe për Halimin e Muslijën

Leart Paqarada dhuron spektakël në fitoren e Sandhausen ndaj Hannoverit – minuta kishte edhe për Halimin e Muslijën

Bundesliga