LAJMI I FUNDIT:

Leart Paqarada

85 Artikuj

Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Nga 180 deri në 0 minuta – Kush sa luajti në dy ndeshjet e para të Franco Fodas në krye të Kosovës

Shkumbin Pireva
Dardanët kryejnë stërvitjen e fundit, ylli i skuadrës pëson lëndim dhe është në dyshim

Dardanët kryejnë stërvitjen e fundit, ylli i skuadrës pëson lëndim dhe është në dyshim

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Armenisë – Franco Foda i beson ‘senatorëve’

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Armenisë – Franco Foda i beson ‘senatorëve’

Përfaqësuesja e Kosovës
Sondazh: Kush është fajtori kryesor për gjendjen dhe formën e ekipit të Kosovës? 

Sondazh: Kush është fajtori kryesor për gjendjen dhe formën e ekipit të Kosovës? 

Përfaqësuesja e Kosovës
Konfirmohen tri mungesa të mëdha te Kosova, në dyshim edhe Edon Zhegrova

Konfirmohen tri mungesa të mëdha te Kosova, në dyshim edhe Edon Zhegrova

Përfaqësuesja e Kosovës
Granit Xhaka dhe Bayer Leverkuseni vazhdojnë serinë pozitive në Bundesliga

Granit Xhaka dhe Bayer Leverkuseni vazhdojnë serinë pozitive në Bundesliga

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Rumanisë – Gliha me dy ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Rumanisë – Gliha me dy ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me rreshtim ndryshe dhe disa ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Zvicrës – Gliha me rreshtim ndryshe dhe disa ndryshime

Shkumbin Pireva
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Rumanisë – Giresse me disa ndryshime

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Rumanisë – Giresse me disa ndryshime

Përfaqësuesja e Kosovës
Leart Paqarada mund t’i bashkohet Kolnit pas vendimit të ri të CAS

Leart Paqarada mund t’i bashkohet Kolnit pas vendimit të ri të CAS

Bundesliga


mob5