LAJMI I FUNDIT:
Layvin Kurzawa

Layvin Kurzawa

53 Artikuj

Info

Layvin Kurzawa është gjerman i lindur më 4 shtator të vitit 1992

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

PSG përballet me një dramë tjetër – Rikthimi i të huazuarve që askush nuk i dëshiron

Ligue 1
“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

“Të padëshiruarit mund të luajnë në kategorinë e pestë”, PSG kërcënon shtatë lojtarë duke u kërkuar të largohen

Ligue 1
I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

I kushtuan PSG-së afro 300 milionë për t’i transferuar, tani parisienët po i shesin 11 lojtarët

Ligue 1
Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Lista me 10 lojtarët që PSG nuk i merr në turneun para-sezonal në Japoni

Ligue 1
Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Operacioni fshesa te PSG, parisienët nxjerrin në shitje plot 11 futbollist

Ligue 1
‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

‘Të padëshirueshëm’ – PSG ka një listë me lojtarë që kërkon t’i largojë urgjentisht këtë verë

Ligue 1
‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

Ndërkombëtare
Të pakënaqur me ecurinë e skuadrës – tifozët e PSG-së tentojnë ta nxjerrin nga vetura futbollistin që nuk ka luajtur fare këtë sezon

Të pakënaqur me ecurinë e skuadrës – tifozët e PSG-së tentojnë ta nxjerrin nga vetura futbollistin që nuk ka luajtur fare këtë sezon

Liga e Kampionëve
Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Vendime të mëdha në PSG: Kush qëndron dhe kush largohet?

Ligue 1
Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Interi po punon në afatin kalimtar: Sensi drejt Samdorias, Vecino mund të përfundojë te Lazio, refuzohet Kurzawa

Serie A
Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Shtatë largimet e para që pritet të ndodhin te PSG

Ligue 1
Lazio mendon për krahët e mbrojtjes, pëlqehen Kurzawa dhe Aanholt – Muriqi mund të përdoret për këmbim me këtë të fundit

Lazio mendon për krahët e mbrojtjes, pëlqehen Kurzawa dhe Aanholt – Muriqi mund të përdoret për këmbim me këtë të fundit

Serie A
Shtatë lojtarë të PSG-së me valixhe në duar – klubi do të provojë t’i largojë në janar

Shtatë lojtarë të PSG-së me valixhe në duar – klubi do të provojë t’i largojë në janar

Ligue 1
Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Pesë lojtarët që PSG dëshiron t’i shes përpara se të mbyllet afati kalimtar veror

Ligue 1
PSG duhet të shesë lojtarë në vlerë 200 milionë euro këtë verë – shtatë emra në listën e shitjes

PSG duhet të shesë lojtarë në vlerë 200 milionë euro këtë verë – shtatë emra në listën e shitjes

Ligue 1
Notat e lojtarëve: Lille 0-0 PSG, vlerësohet Kurzawa

Notat e lojtarëve: Lille 0-0 PSG, vlerësohet Kurzawa

Ligue 1
Neymar shfrytëzoi tollovinë për t’iu hakmarrë Gonzalezit, por kjo nuk i iku VAR-it

Neymar shfrytëzoi tollovinë për t’iu hakmarrë Gonzalezit, por kjo nuk i iku VAR-it

Ligue 1
Zyrtare: Layvin Kurzawa rinovon me PSG-n

Zyrtare: Layvin Kurzawa rinovon me PSG-n

Ligue 1
Chelsea tenton transferimin e Layvin Kurzawas

Chelsea tenton transferimin e Layvin Kurzawas

Premier League
Interi fillon bisedimet për transferimin e Kurzawas

Interi fillon bisedimet për transferimin e Kurzawas

Ligue 1
Liga e Kampionëve: Dhjetë rekorde të jashtëzakonshme që nuk mund të thyhen kurrë

Liga e Kampionëve: Dhjetë rekorde të jashtëzakonshme që nuk mund të thyhen kurrë

Shkumbin Pireva
Arsenali kalon Barcelonën në garë për Kurzawan

Arsenali kalon Barcelonën në garë për Kurzawan

Ligue 1
Kurzawa kërkon transferimin te Barcelona, por edhe tetë skuadra të mëdha janë në garë për francezin

Kurzawa kërkon transferimin te Barcelona, por edhe tetë skuadra të mëdha janë në garë për francezin

Ligue 1
Marrëveshja mes palëve shumë afër, Kurzawa pritet të jetë transferimi i parë i Barcelonës

Marrëveshja mes palëve shumë afër, Kurzawa pritet të jetë transferimi i parë i Barcelonës

La Liga