LAJMI I FUNDIT:

Lauren Sanchez

18 Artikuj

Jeff Bezos fejohet me Lauren Sanchez

Jeff Bezos fejohet me Lauren Sanchez

Po Flitet
Jeff Bezos relaksohet me partneren Lauren Sanchez në superjahtin e ri me vlerë mbi 460 milionë euro

Jeff Bezos relaksohet me partneren Lauren Sanchez në superjahtin e ri me vlerë mbi 460 milionë euro

Yjet
Miliarderi Jeff Bezos dhe partnerja e tij, Lauren Sanchez marrin vëmendje në sfilatën e “Versace” në Los Angeles

Miliarderi Jeff Bezos dhe partnerja e tij, Lauren Sanchez marrin vëmendje në sfilatën e “Versace” në Los Angeles

Yjet
Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë një natë romantike në Miami

Jeff Bezos dhe Lauren Sanchez shijojnë një natë romantike në Miami

Yjet
Lauren Sanchez: Jeff Bezos është frymëzim për mua

Lauren Sanchez: Jeff Bezos është frymëzim për mua

Yjet
E dashura e Jeff Bezosit, Lauren Sanchez fotografohet me një paraqitje atraktive gjatë një dalje me miliarderin

E dashura e Jeff Bezosit, Lauren Sanchez fotografohet me një paraqitje atraktive gjatë një dalje me miliarderin

Yjet
Jeff Bezos dhe e dashura e tij kanë arritur në Romë për një pushim romantik

Jeff Bezos dhe e dashura e tij kanë arritur në Romë për një pushim romantik

Yjet
Lauren Sanchez thekson barkun e tonifikuar në një dalje krah Jefff Bezosit

Lauren Sanchez thekson barkun e tonifikuar në një dalje krah Jefff Bezosit

Yjet
Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë një darkë në Los Angeles bashkë me Jeff Bezos dhe të dashurën e tij, Lauren Sanchez

Kim Kardashian dhe Pete Davidson shijojnë një darkë në Los Angeles bashkë me Jeff Bezos dhe të dashurën e tij, Lauren Sanchez

Yjet
Miliarderi i dashuruar Jeff Bezos nuk i ndahet të dashurës së tij tërheqëse

Miliarderi i dashuruar Jeff Bezos nuk i ndahet të dashurës së tij tërheqëse

Yjet
Jeff Bezos tregon trupin e tij muskuloz gjatë pushimeve në Karaibe me të dashurën e tij Lauren Sanchez

Jeff Bezos tregon trupin e tij muskuloz gjatë pushimeve në Karaibe me të dashurën e tij Lauren Sanchez

Yjet
Jeff Bezos dhe Leonardo DiCaprio janë miq të mirë, pavarësisht videos virale të bashkëshortes së tij

Jeff Bezos dhe Leonardo DiCaprio janë miq të mirë, pavarësisht videos virale të bashkëshortes së tij

Yjet
Jeff Bezos reagon ndaj videos virale të së dashurës së tij me Leonardo DiCaprion

Jeff Bezos reagon ndaj videos virale të së dashurës së tij me Leonardo DiCaprion

Yjet
Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Yjet
Jeff Bezos fotografohet në Los Angeles me të dashurën, jahti në brigjet e Sarandës është për furnizim dhe shpëlarjen e depozitave të ujërave të zeza

Jeff Bezos fotografohet në Los Angeles me të dashurën, jahti në brigjet e Sarandës është për furnizim dhe shpëlarjen e depozitave të ujërave të zeza

Po Flitet
Pas ndarjes nga bashkëshortja, Jeff Bezos i lumtur në lidhjen e re

Pas ndarjes nga bashkëshortja, Jeff Bezos i lumtur në lidhjen e re

Po Flitet
Gazeta “National Enquirer” posedon mesazhet e dashurisë mes Bezosit dhe Sanchezit

Gazeta “National Enquirer” posedon mesazhet e dashurisë mes Bezosit dhe Sanchezit

Po Flitet
Jeff Bezos ka tradhtuar bashkëshorten me prezantuesen televizive, Lauren Sanchez

Jeff Bezos ka tradhtuar bashkëshorten me prezantuesen televizive, Lauren Sanchez

Po Flitet