LAJMI I FUNDIT:

Lamborghini Urus

66 Artikuj

Veturën që e mori me qira për një muaj, u shkatërrua pas dy orëve vozitje – dëmi shkon në 62 mijë dollarë

Veturën që e mori me qira për një muaj, u shkatërrua pas dy orëve vozitje – dëmi shkon në 62 mijë dollarë

Auto Lajme
Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Tunning
Lamborghini Urus i ‘artë’ është një tjetër projekt “kontrovers” nga Mansory

Lamborghini Urus i ‘artë’ është një tjetër projekt “kontrovers” nga Mansory

Auto Lajme
Lamborghini Urus S “trazon pluhurin” e malit Etna

Lamborghini Urus S “trazon pluhurin” e malit Etna

Auto Lajme
Lamborghini konfirmon se do të vijë modeli Urus plotësisht elektrik, pritet të dalë në vitin 2029

Lamborghini konfirmon se do të vijë modeli Urus plotësisht elektrik, pritet të dalë në vitin 2029

Auto Lajme
Lamborghini Urus Performante që prodhon 666 kuaj-fuqi

Lamborghini Urus Performante që prodhon 666 kuaj-fuqi

Auto Lajme
Mansory prezanton “kryeveprën” e radhës – Lamborghini Urus

Mansory prezanton “kryeveprën” e radhës – Lamborghini Urus

Auto Lajme
Kush do të fitonte garën mes një Tesla Model 3 dhe Lamborghini Urus?

Kush do të fitonte garën mes një Tesla Model 3 dhe Lamborghini Urus?

Auto Lajme
Lamborghini gjatë vitit të kaluar shiti 8.405 vetura, më meritori për këtë sukses modeli Urus

Lamborghini gjatë vitit të kaluar shiti 8.405 vetura, më meritori për këtë sukses modeli Urus

Auto Lajme
Kompanitë akorduese Mansory dhe MTM punuan përsëri së bashku, dhe rezultati është spektakolar

Kompanitë akorduese Mansory dhe MTM punuan përsëri së bashku, dhe rezultati është spektakolar

Auto Lajme
Lamborghini për katër vite shiti 16 mijë Urus

Lamborghini për katër vite shiti 16 mijë Urus

Auto Lajme
Mansory përgatit Lamborghini Urus, për ata që duan luks të pafund dhe fuqi të madhe motorike

Mansory përgatit Lamborghini Urus, për ata që duan luks të pafund dhe fuqi të madhe motorike

Auto Lajme
Nën ndikimin e alkoolit, shoferi përplasi Lamborghinin e tij – rruga në Hollywood dukej si një ‘zonë lufte’!

Nën ndikimin e alkoolit, shoferi përplasi Lamborghinin e tij – rruga në Hollywood dukej si një ‘zonë lufte’!

Dështime
Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Auto Lajme
Thyhet rekordi botëror në akull: Lamborghini Urus arrin shpejtësinë prej 300 km/orë

Thyhet rekordi botëror në akull: Lamborghini Urus arrin shpejtësinë prej 300 km/orë

Auto Lajme
Një skenë që nuk shihet shpesh – aksident që kushton çerek milion euro: Rolls-Royce përplaset me një Lamborghini

Një skenë që nuk shihet shpesh – aksident që kushton çerek milion euro: Rolls-Royce përplaset me një Lamborghini

Auto Lajme
Duel shpejtësie ndërmjet Lamborghini Urus, Audi RS Q8, Bentley Bentayga dhe Porsche Cayenne Turbo S

Duel shpejtësie ndërmjet Lamborghini Urus, Audi RS Q8, Bentley Bentayga dhe Porsche Cayenne Turbo S

Auto Lajme
Dueli i fuqishëm ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus

Dueli i fuqishëm ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus

Auto Lajme
Toyota Prius i përditësuar që të ngjajë me një Ferrari

Toyota Prius i përditësuar që të ngjajë me një Ferrari

Modelet e Reja
Toyota RAV4 modifikohet që të duket si Lamborghini Urus

Toyota RAV4 modifikohet që të duket si Lamborghini Urus

Modelet e Reja
McLaren shfaqi siluetën e makinës së parë SUV që do t’i ketë 600 kuaj fuqi

McLaren shfaqi siluetën e makinës së parë SUV që do t’i ketë 600 kuaj fuqi

Modelet e Reja
Lamborghini shfaq makinën e re të fokusuar për pista, zhurma që lëshon ngjanë shumë me F1

Lamborghini shfaq makinën e re të fokusuar për pista, zhurma që lëshon ngjanë shumë me F1

Modelet e Reja
Lamborghini Urus i modifikuar që të arrijë 840 kuaj fuqi

Lamborghini Urus i modifikuar që të arrijë 840 kuaj fuqi

Modelet e Reja
Audi RS Q8 tejkalon shpejtësinë e paralajmëruar, arrin 303 kilometra në orë nëpër një autostradë gjermane

Audi RS Q8 tejkalon shpejtësinë e paralajmëruar, arrin 303 kilometra në orë nëpër një autostradë gjermane

Ngjarje