LAJMI I FUNDIT:

Lamborghini Aventador

67 Artikuj

Pasardhësi i modelit Huracan të Lamborghini do të prezantohet vitin e ardhshëm

Pasardhësi i modelit Huracan të Lamborghini do të prezantohet vitin e ardhshëm

Auto Lajme
Artistja italiane duke “pikturuar” një Lamborghini Aventador SVJ në rrugë

Artistja italiane duke “pikturuar” një Lamborghini Aventador SVJ në rrugë

Auto Lajme
Vetura e parë elektrike e Lamborghini do të arrijë në vitin 2028

Vetura e parë elektrike e Lamborghini do të arrijë në vitin 2028

Auto Lajme
Pasardhësi i Lamborghini Aventador prishet gjatë testimit

Pasardhësi i Lamborghini Aventador prishet gjatë testimit

Auto Lajme
Policia britanike sekuestron Lamborghinin me vlerë prej rreth 320 mijë eurosh

Policia britanike sekuestron Lamborghinin me vlerë prej rreth 320 mijë eurosh

Auto Fun
Aventadori i fundit shitet për 1.6 milion dollarë

Aventadori i fundit shitet për 1.6 milion dollarë

Auto Lajme
Lamborghini gjatë vitit të kaluar shiti 8.405 vetura, më meritori për këtë sukses modeli Urus

Lamborghini gjatë vitit të kaluar shiti 8.405 vetura, më meritori për këtë sukses modeli Urus

Auto Lajme
Veturat ‘Transformers’ shiten për dy milionë dollarë

Veturat ‘Transformers’ shiten për dy milionë dollarë

Auto Lajme
Lëre që e goditi nga pas dhe ia shkatërroi Lamborghini Aventador, por edhe e sulmoi – kamerat e sigurisë filmuan aksidentin në SHBA

Lëre që e goditi nga pas dhe ia shkatërroi Lamborghini Aventador, por edhe e sulmoi – kamerat e sigurisë filmuan aksidentin në SHBA

Auto Fun
Aventador është mbreti i Lamborghini V12

Aventador është mbreti i Lamborghini V12

Auto Lajme
Lamoborghini Aventador do të bëhet me motor plotësisht të ri V12

Lamoborghini Aventador do të bëhet me motor plotësisht të ri V12

Auto Lajme
Shikoni garën e një Lamborghini dhe një SUV që ka mbi 1.000 kuaj fuqi

Shikoni garën e një Lamborghini dhe një SUV që ka mbi 1.000 kuaj fuqi

Auto Lajme
U munduan të piqnin salsiçet në “auspuhun” e Lamborghini Aventador, pendohen keq të rinjtë kinezë – motori i veturës përfshihet nga flaka

U munduan të piqnin salsiçet në “auspuhun” e Lamborghini Aventador, pendohen keq të rinjtë kinezë – motori i veturës përfshihet nga flaka

Auto Fun
YouTuberi prodhon Lamborghini Aventadorin nga kartoni, e shet për 10 mijë dollarë – paratë e mbledhura nga shitja i jep për bamirësi

YouTuberi prodhon Lamborghini Aventadorin nga kartoni, e shet për 10 mijë dollarë – paratë e mbledhura nga shitja i jep për bamirësi

Auto Fun
Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Djali me një Lamborghini Urus kërcen mbi një Lamborghini Aventador

Auto Lajme
Wilder dhe pasioni i çmendur ndaj veturave, koleksioni i tij vlen rreth 1.5 milion euro

Wilder dhe pasioni i çmendur ndaj veturave, koleksioni i tij vlen rreth 1.5 milion euro

Shkumbin Pireva
G-Class Brabus iu bashkua koleksionit shumëmilionësh të veturave të Ronaldos

G-Class Brabus iu bashkua koleksionit shumëmilionësh të veturave të Ronaldos

Yjet
Toyota Supra me kulm të hapur i punuar tërësisht në mënyrë manuale

Toyota Supra me kulm të hapur i punuar tërësisht në mënyrë manuale

Auto Fun
Tesla Cybertruck do të përdoret edhe nga policia e Dubait

Tesla Cybertruck do të përdoret edhe nga policia e Dubait

Modelet e Reja
Modeli i katërt nga Lamborghini do të dallojë shumë prej modeleve të deritanishme

Modeli i katërt nga Lamborghini do të dallojë shumë prej modeleve të deritanishme

Modelet e Reja
Lamborghini Miura i ri dizajnuar që të përshtatet me makinat moderne

Lamborghini Miura i ri dizajnuar që të përshtatet me makinat moderne

Modelet e Reja
Lamborghini Urus bëhet me 800 kuaj fuqi

Lamborghini Urus bëhet me 800 kuaj fuqi

Modelet e Reja
Dukja që Lamborghini Aventador mund ta ketë në të ardhmen

Dukja që Lamborghini Aventador mund ta ketë në të ardhmen

Modelet e Reja
Lamborgini Aventador i mbështjellë me punime artistike

Lamborgini Aventador i mbështjellë me punime artistike

Auto Fun